Ömer Çelik Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ömer Çelik Twitter
AK Parti
AK Parti

Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Irkçı kesimler Türk, Müslüman, göçmen, yabancı düşmanlığı üzerinden provokatif siyasetlere zemin oluşturmaya çalışıyorlar. Bunların kes, kopyala, yapıştır şeklinde Türk siyasetine tercüme edilmeye çalışıldığını görüyoruz..

AK Parti
AK Parti

Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Milletimizin en önemli günlerinden birisi olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz..

AK Parti
AK Parti

Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Kırım Tatarları’nın iradesi, gücü, kendi milli kimliklerine olan bağlılıkları ve direniş konusundaki azimleri onları tarihten yok etmek isteyenlerin amaçlarına ulaşmalarını engelledi..

AK Parti
AK Parti

Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Çeşitli sosyal kesimlerden bize iletilen bütün talepler sistematik bir şekilde ve son derece sıkı bir takiple değerlendiriliyor..

AK Parti
AK Parti

Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Bir güvenlik örgütünün içerisine üye olacak devletlerin teröre destek konusundaki tutumlarının net olması lazım, teröre destek vermemeleri lazım..

Saat 22’ye kadar, artık RTÜK mü olur, yargı mı olur, bir engelleme gelir mi, gelir. Hiç şaşırmam. Hazırlıklı olun. Ömer Çelik’in paniğine baksanıza..

Korkaklarda oturabilir ama; ayağa kalkmak erkek adam işidir. Kullanmıyorum / ömer çelik.

Ömer Çelik Fotoğraf,Ömer Çelik Fotoğraf by Yasin DURAN,Yasin DURAN on twitter tweets Ömer Çelik Fotoğraf

Ömer Çelik: Kılıçdaroğlu iç kaos oluşturmak istiyor! Dış politikada ne zaman adım atsak Kılıçdaroğlu.

Ömer Çelik Fotoğraf,Ömer Çelik Fotoğraf by Sabah Gazetesi,Sabah Gazetesi on twitter tweets Ömer Çelik Fotoğraf

Bile, isteye göz yumuluyor, ülke ne idüğü belirsiz bu insanlarla dolduruluyor. Ülkenin yapısı ile oynanıyor. Bu işin sonu çok kötü görünüyor. 😤 Kaçacak Man Adası #DolarTL Fetönün Sözcüsü #sessizistila TÜRGEV Ömer Çelik Devlet Bahçeli Deniz Baykal.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: İsveç Savunma Bakanı PKK/YPG elebaşı ile online görüştü. Daha ne desin adam füze 🚀 atmış ama anlayana..

Fahrettin Altun , Ömer Çelik ABD’ye Türgev,ve Ensar Vakfına giden paralar kendi kesenizden gidiyorsa sorun yok. Ama milletin kesesinden gidiyorsa hesabını elbet vereceksiniz. #KACAMAYACAKSINIZ daha Sedat Peker konuşacak..

Ömer Çelik: Vatandaşımızı enflasyona ezdirmemek için stratejiler üretiyoruz.

Hiç bir Şeye benzemez Vatanı nı satan ın Korkusu !! Ömer Çelik Bilal TÜRGEV #SedatPeker #KACAMAYACAKSINIZ.

Ömer Çelik Fotoğraf,Ömer Çelik Fotoğraf by Dalga KIRAN,Dalga KIRAN on twitter tweets Ömer Çelik Fotoğraf

Ömer Çelik yanıtladı: Asgari ücrete temmuzda zam gelecek mi?.

O değilde bütün yandaş kanallar acil koduyla toplandı Bu konuyu konuşup tartışıyorlar, Her bir kanalda ömer çelik, Numan kurtulmuş koşturuyor. Bu bir iftira ise bu telaş niye, yarın gidersin mahkemeye verirsin olur biter.

Kılıçdaroğlu kaçacaklar ispat edeceğim, elimde ahanda belgeler dedi. AKP sözcüsü Ömer Çelik, belgeler sahte dedi. İyi de Ömer Çelik daha belgeleri görmedin. Nereden biliyorsun sahte olduğunu ??.

Ömer Çelik sen de varmısın o uçakta neden vıykladın hemen kuyruğuna mi bastı birisi?.

📌 AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: NATO bir güvenlik örgütüdür. Bu güvenlik örgütünün en büyük mücadele alanlarından biri küresel terörizmdir ve siz doğrudan NATO üyesi ülkenin terör hedefi olarak gösterdiği yapıyla temas içerisindesiniz..

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Bizim demokratik ödevimiz, demokratik vazifemiz bu tehditlere direnmektir. Bunlara siyaset ve hukuk dairesinde gerekli karşılıkları en gür şekilde vermektir. Bunu da vermeye devam edeceğiz.

Ömer Çelik: Kılıçdaroğlu, FETÖ kampanyasına alet oldu.

Ömer Çelik Fotoğraf,Ömer Çelik Fotoğraf by ENSONHABER,ENSONHABER on twitter tweets Ömer Çelik Fotoğraf

Ömer Çelik: Yöneticilerimizin son derece öngörülü ve proaktif oluşlarından rahatsız olanlar var!.

Ömer Çelik Fotoğraf,Ömer Çelik Fotoğraf by DohturBey,DohturBey on twitter tweets Ömer Çelik Fotoğraf

Bu ülkenin kaynaklarından gram aşıran , çanak tutan , göz yuman kim varsa ; Benim inandığım Allah ile sizin inandığınız Allah aynı olamaz. İki Cihanda kahrolasınız !!! Devlet Bahçeli / TÜRGEV / Bilal / 15 Temmuz / Fahrettin Altun / Man Adası / #dolar / Ömer Çelik.

Ömer Çelik’ten NATO, asgari ücrete zam ve Atatürk Havalimanı açıklaması.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Masadan kaçanın ve çözümsüzlükten yana olanın Rum tarafı ve bunu destekleyen Yunanistan tarafı olduğu açıktır..

İsveç ve Finlandiya’ya NATO vetosu! AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Terör bağlantıları kesilmeli.

Ömer Çelik Fotoğraf,Ömer Çelik Fotoğraf by AJANSTURK.ONLINE,AJANSTURK.ONLINE on twitter tweets Ömer Çelik Fotoğraf

@ErcanKa50535877 @haskologlu akp sözcüsü Ömer çelik açıklama yaptı şimdi. Evet abd de öyle bir vakfımız var ama öğrencilere yardım için çalışıyor dedi 😅😅 Sonunuz geliyor yavaş yavaş. İnandın mı şimdi haram yiyenleri milletin hakkına girenleri savunan herif..

@oyleyken_oyle Abi adam konuştu korkuyu saldı isim vermedi çünkü inkar etmelerini bekliyor ki anında ömer çelik inkara başlamış a haberde. İnkar etsinler isimleri verecek az sabır yauv.

1 gecede 1,35 Milyar dolar banknotu bir konutun alt katından araçla başka yerlere taşımayı başaran, İı ihalesini verme karşılığında 90 Milyon dolar komisyon alan kahramanın adıdır Bilal TOPYEKÜN KUDURDULAR #KACAMAYACAKSINIZ Sedat Peker Türgev Belgeler Kemal Ömer Çelik.

Ömer Çelik Fotoğraf,Ömer Çelik Fotoğraf by Çetin ÖZTÜRK,Çetin ÖZTÜRK on twitter tweets Ömer Çelik Fotoğraf

@EnsarVakfi Sözcü Ömer Çelik: Açık kaynaktan alınan bilgiler, demiş. Yani @kilicdarogluk doğruymuş. Paraları baba mirasını satıp mı yolladınız? yoksa! Türk Milleti ve Devletinin parası mıydı!?.

Ömer Çelik: Kılıçdaroğlu, FETÖ kampanyasına alet oldu @jess_buse #SONDAKİKA.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #alkol
  • ALLAHU EKBER
  • Andy Fletcher
  • Asker
  • #AsılGündemEkonomi
  • Aysun Kayacı