Turkey flag

🕓

#ÖmerHayyam Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#ÖmerHayyam kendi içmez, içeni kınamaya bayılır, yüzünden aldatmaca, sahtekarlık yayılır, şarap içmiyor diye kasılıp gezer ama, yedikleri yanında şarap meze sayılır..

#ÖmerHayyam Twitter

#ÖmerHayyam Fotoğraf

#ÖmerHayyam - Twitter'da en iyi Tweetler

#ÖmerHayyam SAYGIYLA💐 Ey sevginin sırlarından habersiz yaşayanlar, bilin ki tüm varlığın baş kaynağı sevgidir, IYI AKŞAMLAR.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Dünyayı süslediler, bir şey kalmadan. Bu süslere inanma, akıl olmadan. Giden de çok dünyadan, gelen de ama;  Sen payını al ondan, seni almadan! #ÖmerHayyam.

yaş döktü bulut çayır çemenden geçerek mümkün mü kızıl şerâbı nuş eylememek gerçek bu çemende şimdi biz gezmedeyiz bizden bitecek çemende kimler Doğum günün kutlu olsun büyük #ÖmerHayyam.

#ÖmerHayyam Kişiler Acgozluluklerinden dolayı ödüllendirildikce, Aç gözlülük baştan çıkarıcı bir hal alır. Jhon Parkins (Sanırım kastedilen kişilikler parti başkanlarına yumruk atacak kadar ileriye gidebiliyorlar).

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Dal goncayı bir sabah açılmış buldu Gül melteme bir masal deyip savruldu Dünyada vefasızlığa bak; On günde bir gül yetişip, açıp, solup kayboldu. #ÖmerHayyam #18Mayıs1048 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹.

İyi Akş Ey sevginin sırlarından habersiz yaşayanlar,bilin ki varlığın baş kaynağı sevgidir,sevgi. #ÖmerHayyam.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

#ÖmerHayyam kendi içmez, içeni kınamaya bayılır, yüzünden aldatmaca, sahtekarlık yayılır, şarap içmiyor diye kasılıp gezer ama, yedikleri yanında şarap meze sayılır..

. Adalet, evrenin ruhudur. - ÖMER HAYYAM Doğum tarihi: 18 Mayıs 1048, Nişabur, İran #ÖmerHayyam ..

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Adil davranmadıktan sonra Hacı, hoca olmuşsun kaç para? Hırka, tesbih, post, seccade güzel ama; Tanrı kanar mı bunlara? #ömerhayyam.

“..ey kör!.. bu yer, bu gök, bu yıldızlar, boştur boş!.. bırak onu bunu da gönlünü hoş tut hoş!.. şu durmadan kurulup dağılan evrende bir nefestir alacağın, o da boştur boş!..” ( #ÖmerHayyam ) ğum gününde saygıyla, ışıklar içinde.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

#ÖmerHayyam Var mı dünyada günah işlemeyen söyle: Yaşanır mı hiç günah işlemeden söyle; Bana kötü deyip kötülük edeceksen, Yüce Tanrı, ne farkın kalır benden, söyle. #Cumartesi.

Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi ? O gidenler de hep senin #ÖmerHayyam GÜNAYDIN.

Kendi içmez, içeni kınamaya bayılır, Yüzünden aldatmaca sahtekarlık yayılır, Şarap içmiyor diye kasılıp gezer ama, Yedikleri yanında şarap meze kalır. #ÖmerHayyam Kalimera -Rojbaş - Günaydın.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi?  O gidenler de hep senin gibiydiler. #ÖmerHayyam #Cumartesi.

#ÖmerHayyam Adil davranmadıktan sonra Hacı hoca olmuşsun kaç para Hırka tesbih post secccade güzel ama Tanrı kanarmı bunlara demiş Ömer Hayyam ne güzel demiş Ruhu şad.

Özgürlük yoluna girmezsen, Bu yolda koşmazsan var gücünle, Yıkamazsan yüzünü yüreğinin kanında, Yarın avucunu yalarsın. #ÖmerHayyam.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Kendi içmez,içeni kınamaya bayılır Yüzünden aldatmaca,sahtekârlık yayılır Şarap içmiyor diye,kasılıp gezer ama; Yedikleri yanında şarap meze sayılır #ÖmerHayyam.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Çok sevdiğim Ömer Hayyam’ın doğum günü bugün❤️🙏🌹 Niceleri geldi, neler istediler Sonunda dünyayı bırakıp gittiler Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Şafak36 #HerŞeyÇokGüzelOlacak #ÖmerHayyam Isaac Albeniz/Asturias’la; Günaydın🙋🏻‍♀️.

Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.  #ÖmerHayyam.

“Ferman sende, ama güzel yaşamak bizde: Senden ayığız bu sarhoş halimizde. Sen insan kanı içersin, biz üzüm kanı: İnsaf be sultanım, kötülük hangimizde? #ÖmerHayyam.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Kim demiş haram nedir bilmez hayyam Ben helali haramı karıştırmam Seninle içilen şarap helaldir Sensiz içtiğimiz su bile haram #ÖmerHayyam.

Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. #ÖmerHayyam #cumartesi.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

bilmem kimim neyim, benden ne kalır yarına cennet mi düşer yoksa cehennem mi payıma sevgili, şarap, müzik yeter bana gerisi senin olsun, al cenneti çal başına Doğumunun 971. yıldönümü anısına #ÖmerHayyam.

#ÖmerHayyam Fotoğraf

Mutluluk kapımı  vurduğu zaman, ardından acı, bir kasırga  ile dalar içeri! #ÖmerHayyam.

İçin temiz olmadıktan sonra Hacı hoca olmuşsun,kaç para! Hırka, tesbih, post, seccade güzel: Ama Tanrı kanar mı bunlara ? #Ömerhayyam.

Turkey En Popüler Eğilimler