#ÖMKrevizesinavsizmaasartisi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ÖMKrevizesinavsizmaasartisi Twitter

Dün de söyledik, bugün de söylüyoruz, tüm öğretmenlere zam yapılsın. Şartsız, amasız ve sınavsız. #ÖMKrevizesinavsizmaaşartişi.

Herkesten son bir defa rica ediyorum Yok uzmanımış değilmis sınava girdim girmedim tartışmalari bitsin Hepimiz yoksulluk sınırı altında maaş alı büyük hedef milyon öğretmenin yoksulluk sınırı üstünde maaş almasıdır,biz 2Binciklle kanmayız #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Gerçek sevgi ve saygı,sözlerin ötesindeki eylemdedir. #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Sızlanmayın, Sürekli Negatif Örnekler Üzerinden Kurmaya Çalışıyoruz Oysa Nice Güzel Şeylerde Yaşadık Bu Süreç Mesela Seninle Tanıştık,Takipleşiyoruz, Ya Sen ? #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Burda biz öğretmenler olarak kendimiz soyleyip kendimiz dinlemiyoruz umarı sonra yetkili (umudum olmasa da) yetkisiz tüm sendikalar daha etkin rol alamazlar medyada daha çok haber olmalıyı pek sesimiz duyulmuyor gibi #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Gece ve ben sinirimden uyuyamıyorum. 😡 #ÖMkrevizesınavsızmaaşartışı.

Bu Süreçte Sendikalar,yapıları,üyelerinin ortak tavır ve mizaçlarını Öğ Kime yakınım ve Kimden Uzağı Mesleğime sıfatıma dair Bir Gelişimdir Bu #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Kadinlar insandir biz insanoğlu. Neşet ERTAŞ Kadına yönelik şiddeti lanetliyorum 🤮 #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

#ÖMKrevizesinavsizmaasartisi Fotoğraf,#ÖMKrevizesinavsizmaasartisi Fotoğraf by Srdr_EnglishTeacher,Srdr_EnglishTeacher on twitter tweets #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi Fotoğraf

Ömk revize edilmeli Sınav kaldırılmalı İnsanca yaşamak için maaş düzenlemesi, şartsız tüm öğretmenlere yapılmalıdır #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Hey @EgitimBirSen tayfası komşusu açken tok yatan bizden değildir lafzını siz epey yanlış anlamışsınız. Gidip elin Size laf tam bir İnnehu layuhibbul mü #OEMKrevizesinavsizmaasartisi.

Kariyer sınavına girdikten sonra da geçinemeyeceğinizi biliyordunuz, bile bile sınava girdiniz, şimdi biz de geçinemiyoruz diyorsunuz. Bu işte bir yanlışlık yok mu? #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Siz sınava başvurunca benim için her şey bitmişti. Sınav iptal olsun derken neredeydin diyor? Boşuna uğraştık, boşuna yazıyoruz. #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

@SerSerdar_ Yolu bilene hiçbişey kar etmez. Devamını da sonunu da kendi getirir öğretmenim #OEMKrevizesinavsizmaasartisi.

Arkadaslar 98,100 aldik tamam deyip gevsemeyin ortalik yatisti bir kac yil sonra onumuze ne cikar bilmiyoruz,bu sınav Tweeter ekibi sayesinde kolay yapıldı herkese meb den cerez parasi olarak dağıtıldı #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Bugün bitti gurur duydunuz övdünüz eee yarın yine aynı biz değişen bir şey yok meslegimiz elbette çok gurur verici dolu dolu her şeyi hak ediyor ama gerçekler de devam ediyor hayat zorluyor üzülüyoruz yorgunuz 🙁🥺 #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Ben uzmanlık istemiyorum eşit işe eşit maaş bugün uzman oldukta ne değişti sinifim aynı öğrencilerim aynı yaptığım iş aynı gecim derdim aynı bunların hepsinin değişmesi gerek 1 yılını çalışan da 35 yılını çalışan da ucretlisi de aynı maaşı almalı #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Maaşlarımız asgari ücrete sabitlenmiş? Geç başladı.. Alacaklılar Okul düştü.. Yapmayı Tek yol maaş artışı. #ÖMKrevizeSinavsizMaasArtisi.

Yine yeniden hepbirlikte bu yanlışa haksızlığa itiraz için birleşmeliyiz arkadaşlar içi sonradan doldurulacak olan ve hergün yeni bir değişiklikle karşımıza çıkan bu yasaya karşı omuz omuza karşı durmalıyız #OgretmenlertekyurekOMKrevizedilecek #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

25 bin şimdi bir anlam ifade eder. Ocak ayında yine yoksulluktan kurtarmaz. #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Millet sınavla zammını aldığı için artık ömk falan kimse umursamıyor. #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

@egitim2000 İnşallah öğretmenim 🙏❤️🌼🕊️ #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi olabilir diye düşünüyorum.

@ersinkuu4 @KarahanKaray O ne demek %50 üyeniz almıştır hayır çoğu girmedi o zaman şimdi bilemem girmeyen yok zaten #OgretmenlertekyurekOMKrevizedilecek #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

@ersinkuu4 @KarahanKaray Sizin bana laf söyleme hakkınız var ama ne sizin ne benim sınava girmeyene söylediğinden dolayı laf söyleme hakkı yok bence #OgretmenlertekyurekOMKrevizedilecek #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

@ersinkuu4 @KarahanKaray İnanma hocam seninanmak zorunda değilsin bende inandırmak zorunda değilim senyanlış yaptınbıraktabizde yanlış yapalımdiyorsun bende birşey demedim ancakgirmeyenlere gerçekten saygıduymalıyız söylemeye çalıştığımbu #OgretmenlertekyurekOMKrevizedilecek #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Bu krizde Tl. Yaralı parmağı dahi sarmaya yetmez. Maaşlar tüm öğretmenleri memnun edecek şekilde güncellenmeli. Hemen şimdi. #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

@drawinganalyzes Saraylar, saltanatlar çöker Kan susar birgü #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Eveett nerde kalmıştık? Ögretmenler günü bittiğine göre, sizi çapulcu manipülatörler sizi!!! #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Sınava girmeyen bizlere laf sokmaya çalışan arkadaşlar. Şunu bı anlayin. bizler sınavla zam almaya karsiydik ve yanlış dedik. Sınava girmedik. Bu bizim dogrumuz. Biri kalkmış sınava girmediysen zam da isteme o zaman. Ah onur nerdesin sen? #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Bu yolda dönenler oldu Mum gibi sönenler oldu Yâr göğsüne baş komadan Vurulup düşenler oldu #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Bu meslek kanunu benim meslek kanunum yüzden #ÖMKrevizesinavsizmaasartisi.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • GaziMeclis EhliyetAffı
  • GÖZÜMÜZ YÜKSEKLERDE
  • Günaydin
  • Günaydınlar
  • Hırvatistan
  • Japonlar
  • Kaburgacı Yaşar
  • kadınlara seçme