Turkey flag

🕓

Önder Özen Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

🆚 Liverpool - Chelsea ⏰ 22:00 📺 beIN Sports Haber (Şifresiz) 🎙 Spiker: Ercan Taner 🎙 Yorumcu: Önder Özen.

Önder Özen Twitter

Önder Özen Fotoğraf

Önder Özen - Twitter'da en iyi Tweetler

Ben olsam bu tip maçlar için Metin Tekin, Önder Özen gibi isimleri yorumcu olarak seçmezdim. Lige hakim değiller bir kere. Mourinho-Sarri-Lampard’a geçişte nelerin yaşandığını, oyunlarının hangi şekilde evrildiğini analiz etmeleri biraz zor..

İstanbul da liverpoola karşı boş değil :dd önder özen ne adamsın.

Arada kaynamasın @ercantofficial abi ve Önder Özen Hoca da renk kattı geceye👏🏻👏🏻👏🏻.

Önder özen abrahamı öylr bir övdüki adam adam kupayı kendi eliyle liverpoola verdi önce son dakikalarda boş kaleye kaçırdı sonra penaltılarda kambur eşşek gibi penaltı atmaya çalıştı öyle penaltı mı atılır amk.

Maç penaltılara kaldıktan sonra Önder Özen: Liverpool penaltılarla maçı ya alacak ya da kaybedecek. Müthiş yorum müthiş. #SuperCup.

Önder özen chelsea kadrosuna mütevazi dedi sonra da yabancı sınırından bahsediyorlar futboldan anlamıyorsun ki senin neyine futbol yorumculuğu..

Önder Özen Fotoğraf

Adrian nefes alır Önder Özen: Ouvv nasıl nefes aldı gördünüz mü , işte günümüz futbolunda nefes almak vermek çok önemli modern futbolda gelişen endüstriyel futbolda bunlar ince detaylar.

@mmeesutttt @hbkhbk Alex luciano devied bu adamları kulübe kazandırdı önder özen de olabilir ama hakan abi bence daha başarılı kardeşim..

Önder Özen’in mütevazi olarak nitelendirdiği Chelsea kadrosunun degeri 837 milyon.

Önder özen yeter be abi maç başından beri auu ovv off üff bitmedi tepkilerin.

Önder özen maç yorumlarken pulusic için omuz omuza cok top kaybi yapiyor ingiltere liğinde buda önemli dedi sadece ama bizim millet plusici beğenmiyor felan diye tepki gösteriyor ulan hadi okuduğunuzu anlamiyorsunuz dinlediğinizidemi anlamiyorsunuz.

Plusic in fizik olarak yetersiz oldugunu düsünen önder özen bir dönem Teknik direktör ve sportif direktör olarak görev yapiyordu..

@beINSPORTS_TR isterseniz #bein için ücret almadan Önder Özen ve diğer tüm yorumcularınız yerine futbol yorumcunuz ! İşte 48 saat önce söylemiş.

Önder Özen Fotoğraf

Ya arkadaş bu Önder Özen ne anlatıyor aq! Pulusic’i gömdü adam asist yaptı sayılmayan bir de golü var. Futboldan anlasan Kasımpaşa’dan 3 haftada kovulmaazdın dingil. Sana maç mı yorumlatıyorlar?.

@Despo__1905 Önder Özen adamı gömüyordu. Premier lig için uygun değil manasında bulundu.

Türk futbolunda genel bir arıza var. Beş sene önce futbol ilahı yaptığımız Önder Özen’in eleştirdiği Pulusic beş on dakika sonra efsane bir asist yaptı,efsane bir gol attı sayılmadı.Sahanın en iyisi adam..

Önder Özen “Pulusic fiziken yetersiz” dediğinden beri adam sahanın yıldızı..

Önder Özen pulusice salladı adam hem asist yaptı hemde iptal olan golü attı ve bu adam ülkede futbolcu analisti.

Önder Özen sahaya giren taraftarı görünce ingilizler bunu hep yapıyorlar falan diye giydirmeye başladı. Nerden bilecek tabi bizim ülkedeki az ünlü gereksiz youtuberlardan biri olacağını..

Önder Özen, Pulisic’e laf ettiğinden beri bir asist, bir kılpayı ofsayt golü var :).

#SuperCup önder özen nasil bir olaysin copa america da ıngilizler sahaya atladı dedi ne işi var ıngiliz in copa america da.

Evet Önder Özen Trent Alexander Arnold olsaydı bu taç atışını nasıl kullanırdı, o konuda yorumunu duyamadık hayırdır??.

Chelsea maçın maçından beri net daha iyi oynuyor. Orta sahada ve 3. Bölge de çok hareketliler. Fakat Önder özen ve Ercan Taner liverpool güzellemesi yapma devam Çok enteresan.

Liverpool kontraya çıkar mı çıkar chelsea kontrollü oynar mı oynar maç kısır geçer mi geçer leş önder özen yorumları.

🆚 Liverpool - Chelsea ⏰ 22:00 📺 beIN Sports Haber (Şifresiz) 🎙 Spiker: Ercan Taner 🎙 Yorumcu: Önder Özen.

Turkey En Popüler Eğilimler