Turkey flag

🕓

Özgür Yankaya Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

⚽Evkur Yeni Malatyaspor’umuz - MKE Ankaragücü ⏱ | 13:30 👤Özgür Yankaya 📍Malatya Stadyumu #KaplanınMaçıVar 👊🐅.

Özgür Yankaya Twitter

Özgür Yankaya Fotoğraf

Özgür Yankaya - Twitter'da en iyi Tweetler

ZulmeÇözüm İslamBirliği Şamil Umut Bulut Hürriyet Yaşar Kemal Uğurlu İrfan Can Kayserispor İtiraf Etti Ey Haçlılar Lung AltıncıYılda HilmiceMuratla Fulham Visca Ey Sezai Özgür Yankaya Teşekkürler İzmir adem büyük.

Özgür Yankaya Fotoğraf

@Holiganguc Özgür yankaya kadar mustafa kaplan da maçı katleden ikinci adam sedat da direnmesi ilhani tercih etmesi en büyük handikap.

Ya Allah aşkına bi bakın Malatya Ankaragücü maçında verdiği penaltıya bunlar nasıl hakemlik yapabiliyor sen şeref yoksunusun Özgür Yankaya !.

Sayın saffet sancaklı Allah rızası için Bugün ki poziyonalri seyredip bir aciklama yapin Ayip degilmidir Bu yapı Göz göre göre maçı katletmek nedir? Lütfen Bari siz gündeme getirin özgür yankaya derhal Düğünü Emanet edip bu mesleği birakmali @saffetsancakli.

Siz kime hizmet neye hizmet ediyorsunuz Özgür Allah için o aldigin para helalmi ? Allah korkun hicmi yok? VAR kamerası ne ise yarı Yeter Artık Yeter..

3 FİLMLERDE DECCALİYETİN BİLİNÇALTI KURGULAMASI ‼️ 3 ♻ #Cumhurunİttifakı Adem Büyük Özgür Yankaya bütünleşme dilimleyebilmek şüheda ozansı ♻.

Özgür Yankaya sen hakem değil paralı bi askersin kime çalışıyorsun @TFF_Org.

Özgür Yankaya ve war hakemleri, Malatya başkanının geçen hafta hakem isyanı ile atanmışlar. Ankaragücü doğranmasının başka açıklaması yok..

🇩 TOPRAK ALTI MAHALLESİ HERGÜN DAHA DA GENİŞLİYOR 🇩 🏇 Özgür Yankaya #EytİstanbuluSallıyor Ahmed İldiz pire otu dayandırma çocuk doktoru zırlatmak 🏇.

🇩 TOPRAK ALTI MAHALLESİ HERGÜN DAHA DA GENİŞLİYOR 🇩 🏇 Özgür Yankaya #EytİstanbuluSallıyor Ahmed İldiz pire otu dayandırma çocuk doktoru zırlatmak 🏇.

😡 HATIRLAYALIM MEDYA DESTEKLİ İNGİLİZ DERİN DEVLETİ OYUNU NASIL BAŞLADI ⁉️ 😡 🎄 Adem Büyük Ahmed İldiz Özgür Yankaya milenyum taç giyme töreni humar 🎄.

Özgür Yankaya ve war hakemleri görevlerini yaptı. Ersin Düzen kına yakabilir. Verilmeyen hakemi Ankaragücü maçına verip talimat ile böyle doğranır takım.

Şimdi, futbolcuda taraftarda çok büyük gaza geldi. Özgür Yankaya sen bugün feneri kurtardın, ama Ankara’da ki ilk maçta feneri paramparça edeceğiz. #ANKARAGÜCÜ.

@TFF_Org Meşru zeminde Özgür Yankaya’yı ve Ankaragücü’nü katlettiği yönetim anlayışının izahını nasıl yapacaksınız merak ediyoruz!.

- Orgill’e faul olmayan pozisyonda sarı verdin, oyundan kestin - Malatya’nın olmayan penaltısını verdin var’a bile gitmedin - Orgill’e yapılan 1 değil 2 penaltıydı adama faul yaptı üstüne birde itekledi, var’a bile gitmedin Özgür Yankaya seni Allah’a havale ediyorum #ANKARAGÜCÜ.

-Haber - Özgür Yankaya maçın kaderini değiştirdi @SporankiCom aracılığıyla.

@AnkaragucuFC Özgür Yankaya denen zaat çen yıl Samsunsporu şka maçlarınıza sakın istemeyin..

Özgür yankaya sen bir futbol @TFF_Org sen.

Özgür Yankaya 3 Ankaragücü 1 yazlıklar üdüğünü as..

Özgür Yankaya Fotoğraf

Özgür Yankaya 3 Ankaragücü 1 Adam kendi kendine düşüyor penaltı veriyor. Malatyalı oyuncu eliyle alıyor war a bile gitmiyor. Doğrandık.

💽 YIL 1⃣ 9⃣ 8⃣ 6⃣ ➖KONU: ATEİST MASONLUĞUN DEŞİFRESİ ➖İFTİRA: ÜMMETÇİLİK PROPAGANDASI ➖CEZA:AKIL HASTANESİ VE HÜCRE HAPSİ 💽 ⏫ Özgür Yankaya #EytİstanbuluSallıyor Adem Büyük süslemek kötüleştirmek rakamlı ⏫.

Özgür Yankaya gibi hakemlerin olduğu ligde şampiyonluk Başakşehir gibi takımlara yakışır..

O hakem bozuntusu özgür yankaya eğer birdaha maç yönetirse şike yaparak maç sattığınız kanıtlanacak @TFF_Org hakem Özgür yankayaya bi sorun bu maçı satmak için kimden ne kadar para almış çıksın açıklasın yoksa ne anası kalıyor ne avradı çoluğuna çoçuğuna kadar küfür geliyor.

Buna Penaltı kararı veren Özgür Yankaya ve VAR a gitmeyen tetikçi hakemler ile bu ligde gururla onurla mücadele ile Ankaragücü yine kalacaktır.

⚽Evkur Yeni Malatyaspor’umuz - MKE Ankaragücü ⏱ | 13:30 👤Özgür Yankaya 📍Malatya Stadyumu #KaplanınMaçıVar 👊🐅.

Özgür Yankaya Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler