Ülkücü Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ülkücü Twitter

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve Ülkücü gençliğe bilgisi ve ileri görüşlülüğüyle her zaman öğretmenlik yapan Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü’nü gönülden kutluyorum..

“Önkuzu hey!.. Önkuzu!.. Önde gider Ö Bu bayrak düşmez yere Ölmedikçe son kuzu!..” Ülkücü Şehidimiz #ErtuğrulDursunÖnkuzu’yu şehadetinin yıl dönümünde rahmet ve minnetle anıyoruz..

Ülkücü Fotoğraf,Ülkücü Fotoğraf by Ülkü Ocakları,Ülkü Ocakları on twitter tweets Ülkücü Fotoğraf

@abcde87119365 @AslanlEnes Ülkücü değilim. Üniversite öğrencisiyim, üniversitelerde Sol görüş adı altında PKK sempatizanlığı yapanlardan bıktım. Senin gibi fake hesaplardan yazan 14 yaşındaki devalı ergenlerdende bıktım.

@iuteskilat Sizi çakal sürüsü tenhada yakalanmayin donunuzu indirirler ülkücü köpekleri.

@NNohci @odatv Ülkücü değilim hatta Türk-İslam sentezi düşmanıyım, fakat senin gibi bölücü kafkas çingenesini konuşturtacak değilim. Burada ülkücüler şöyle böyle diye konuşacağına, siktir git ata yurdunu Ruslardan kurtar öyle gel konuş sığıntı seni..

@odatv Belki de şöyledir: “6 PKK’lıya 20 kişilik ülkücü grubu saldırdı.”.

@odatv Bu başlık yanlış siz neyi kaşımaya uğraşıyorsunuz gençler kendi aralarında ufak bir arbede çıkmış o ülkücü lük ile ne alakası var nereden bu kanıya varıyorsunuz.

BizimDevletimiz Affetmelidir zengini besleğip garibanı kücümseğen garibanın cöpünde gözü olan devleti kim yönetiğosa ona sokuyum ister sağcı ister solcu ister ülkücü ister tarikatcı olsun ne hani beni hapisden cıkarsın diğe yalakalıkmı yapığım yapmığom arkadaş zorlamı:).

@odatv Universiteler pkk li dolu,sizce hangi sebeple saldirmis olabilir ülkücü genclik,benim fikrim,TSK operasyonunu protesto etmeye,pkk lehine slogan atmaya kalkismislardir,haber yazarken duyarli olabiliriz en azindan sebebinide yazabiliriz,bu boyle biraz yaygara gibi olmus🇹🇷.

@odatv Bu ülkücü geçiein geri zekali sürü tipliler hepiniz korkaksiniz yazik 6 cocuga saldirmak da ne ya ulkucu dedilermi ulkuden uzak vuran kiran gel deyince gelen git deyince giden dur deyince duran ve siddet egimli allah sizi niyetinizle islah edecek insallah.

@EnderKa34797924 @odatv Arkadaşım peki o bahsettiğin gruptan kaç kişiyi tanıyorsun ve kaç tanesi gerçekten Ülkücü? Özellikle üniversitelerde götünü kollamak için Ülkücülük taslayan insanlarla dolu. Bu arada eski Ülkücülerin eline su dökemez yeni nesil ülkücü geçinenler..

@odatv 6 öğrenciye değil 6 örgüt sempatizanina vatan sevdalısı ülkücü gençler açık havada ders verdi diye olmalı.

@odatv Şu ülkücü ifadesi ile bu adamların bağlantısını anlamıyorum. La bunların neresi ülkü ile ilişkili..

erd
Erd

@odatv Yapılan şey kesinlikle yanlış ancak sizin haber sunuşunuz da sıkıntılı 6 öğrenciye öğrenci olduğu için mi saldırmışlar, yoksa ideolojisi sol kanatta mı, ülkücü olunca öğrenci olmuyor mu? Kalabalık öğrenci grubu diğer öğrenci grubuna saldırdı yazınca haber niteliği taşımaz dimi 🤔.

yol
Yol

@alpertunga_unal @odatv Niyeyse bana hep ülkücü geçinen tiplerin solcu gençleri tenhada bıçaklama haberleri ile polis ve/veya güvenlik nezaretinde satırlı palalı kantin basma haberleri denk geliyor. Tesadüf heralde..

@alpertunga_unal @odatv Bir tane delikanlı ülkücü görmedim. Hepsi ya pusu atar ya kalleşlik yapar. ADAM DEĞİLSİNİZ..

@odatv Neden bir ülkücü ile bir solcu tekte tek kavga etmiyor. Ve en önemlisi sağ sol mu kalmış mı hayla bu zamanda.

@odatv Geçin bu mağdur edebiyatlarını artık bir kişide sorsun konu ne neden kavga çıkmış bu adamların ülkücü olduğunu nereden biliyorsunuz.

Ülkü ocağında değil de Akp kucağında yetişen ülkücü ancak böyle olur!.

@odatv Ülkü ocağında değil de Akp kucağında yetişen ülkücü ancak bu kadar olur!.

ulan benim anlamadım seçimi kaybetmeden tarikatcilerde akp cilerden çok MHP li ülkücüler korkuğo acapa neden acapa yoksa bu iki senede en çok ülkücü mafyalarınmı kesesi doldu yoksa tarikatciler MHP mi ele geçirdi:) #SoracağızHesabını.

@odatv Ülkücü saldırmışsa saldırıya uğrayan haketmiştir normal şartlarda bahsettiğiniz 6-7 kişiliksiz grup daha fazladır muhtemelen kaçtılar ki 6-7 tanesine hakkı verilmiş odatv bu video ile birlikte ülkücüler üzerinde itibarsızlaştırma yapmıştır net..

Bu ülkücü denen mafya bozuntusu gürühtan ve kendine dinci diyen hırsız ve sapık gürühtan kurtulamazsak seneye Türkiye cumhuriyeti diye bir devlet olmayacak.

@odatv Solcu olanda ülkesinin çıkarları ve sükuneti için mücadele eder Ülkücü olanda, aradaki fark ülkücü milli duyguları ön planda tutar, solcu insani duyguları. ama her ne hikmetse milli duyguları taşıyan ülkücü, Vatan haini onca Suriyeli ve Afganistanlılara hiç sesi çıkmaz tuhaf!.

İyi bir davranış olduğun da adı karşıt görüş, olumsuz bir davranış olduğun da adı ÜLKÜCÜ OLUR 😊.

@odatv Ülkücü ler tek başlarına dövüsmeyi bilmez genelde grup olarak olarak dövüşürler.

@odatv Ülkücü grupların başka bir şey yaptığı yok ki zaten. Sadece saldırır!!!.

şu ülkücü toplum kadar rezil rüsva şerefsiz başka bi toplum daha yok ya.

Ülkücü Hareketin ölümsüz lideri #AlparslanTürkeş’i 105. doğum gününde rahmet, minnet ve özlemle anıyorum. İYİ ki doğdun Başbuğ Türkeş….

Ülkücü Fotoğraf,Ülkücü Fotoğraf by Hasan ÇAKMAKLI,Hasan ÇAKMAKLI on twitter tweets Ülkücü Fotoğraf

@KeramiSafa @A_Y_Serkesh Ülkücü ırkçı olmaz ehli sünnetin gereği neyse onu yapar senin gibi faşist düşünce içinde yaşamaz o mülteci dediğin insanların çoğu faprikalarda çalışıyor en azından bir işe yarıyor.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #devegribi
  • Di Maria
  • #DileKolay
  • Dybala
  • #EcRen
  • ehliyetaffına sesvermedya
  • Enzo
  • Enzo Fernandez