Ülkücüler Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ülkücüler Twitter

📍Samsun Kara günlerin bağrında ışık biziz, Demir dağları eritenler Mazlum yüreği sallayan beşiğiz. Biz Ülkücüler yedi düveli titretenleriz..

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Arzu ERDEM 🇹🇷🇹🇷🇹🇷,Arzu ERDEM 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf

Bitti lan o çözüm diye gezdiğiniz,Ülkücüleri ezmeye çalıştığınız dönemler, kapandı hendekler gömüldü itler, bir Fırat aldınız, bir daha fırsat vermez Ülkücü.

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Devletin Polisi,Devletin Polisi on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf

@krtkulturtv Aynen ülkücüler, üniversite öğrencilerine saldırdı....

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Türk,Türk on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf
B.
B.

Konunun içinde ülkücüler geçiyorsa her şeyi yapabilirler çok şaşırmamak gerekir dostlarım.

@solcugazete Ülkücüler faşist, pkk yandaşları öğrenci oluyo dimi? Olayın aslı nedir, neden algı yapıyosunuz diye soran aklı başında takipçileriniz olmadıgı için sallayın amk sallayabildiğiniz kadar..

Bölücüler PKK propagandası yaparken iyi, Ülkücüler gereken cevabı verince kötü öyle mi? Teröriste “terörist” diyemeyenler Ülkücülere dil uzatma hadsizliğini göstermesin ‼️.

@bennu0634 Var olsun Ülkücüler Var olsun Ülkücü bakışlar Var olsun Bozkurtlar Var olsun Asenlar.

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Sosyoloji Bilimleri🌟,Sosyoloji Bilimleri🌟 on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf

Bu yasıma geldim bir ülkücünün tek basına hak savunduğunu görmedim. En az 15-20 kişi toplanıp az zümreye saldırı Tek başlarına bir şey yapamazlar. Baştan sona cehalet , eğitimsiz ve bilincsizdirler. Gaza gelip olay çıkarırlar #ülkücü #ülkücüler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “2023 terör için bir son olacak. 2023 onlar için ders yılı olacak.” CUMHURA OY PKKYA KURŞUN #Köpekler İran Ülkücüler.

Anlayın artık, insanlık, adamlık, dik duruş, omurga, hakkaniyet, milliyetçilik, Cinsiyet meselesi değil ! Atadan, mayadan, kandan, candan #Türk #Ülkücüler Kahpe düzenin cefakar çocukları, ilelebet var olsun Ülkü Ocakları !.

@_flankes2 @solcugazete Bakın bu ülkücülere laf söyleyenlerin profiline apo piçine vallahi seni özledik diye ağıranalrın posterleriyle dolu Yani ülkücüler apo piçi bebek katiline yandaşlık yapanları dçverek bir defada bize vatan bayrak sevgisini öğretmiş oluyor.

@avvaysenazcimen SOLyobaz zihniyetin medya şubesinden dürüstlük bekliyorsun. Hemde ülkücüler için. Bunlardaki iktidar düşmanlığı vatan hainliğine evrilmiş durumda. Yazıklar olsun o iktidara ki bu Şerefsizlere prim veriyor..

@odatv Benim bildiğim ülkücüler dhkpc, hdpkk gibi terör bağlantılı gruplara saldırır ki bu da gayet normal :) Bu bahsettiğiniz 6 kişilik grup acaba hangi terör örgütü ile ilintili?.

@iuteskilat Bu ülkücüler kalabalık olmadan aşla bir solcuya saldıramazlar. Dedeleri gibi bunlar da korkak. Üniversitelerde eğitim seviyesini hep bu ülkücüler düşürüyor. Gerçekten bilimden, sanattan ve toplumsal değerlerden o kadar uzaklar ki onlarla aynı görüşü savunmayanlara hain diyorlar..

@avvaysenazcimen Ülkücüler özellikle de bu gibi olaylarda hiç şaşırtmazlar. Aynı örgüt sempatizanı kürtler gibi eşeysiz bir şekilde çoğalırlar. Mevzunun ne olduğu umurlarında bile değildir çünkü mevzubahis vatansa -ki istisnasız öyledir😁hiç sekmez, gerisi teferruat oluyor arkadaşlar için..

@_____KlLlC_____ Devlet bahçelinin peşinden giden ülkücü kalmadı şu an sessiz sedasız gerçek ülkücüler desteğini meral akşenere çevirdi. Türkeş iyi ki bu günleri görmedi. Bahçeli hala devam ederse böyle mhp de tabela partisi olmaya emin adımlarla.

okulda öğrenci başına 5 çevik kuvvet düşüyor ama ülkücüler olay çıkartınca asla karışmıyorlar.

Ülkücüler devlete karşı ayaklanan terör örgütü destekçilerine, çapulculara yine korku salmışlardır. korkun, korkun..

Ferman BAŞBUGUN fakülteler bizimdir Var olsun ÜLKÜCÜLER.

Ülkücüler Nizam-ı Alem İlay-ı Kelimetullah yolunun yolcularıdır..

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Turan Kızılelma,Turan Kızılelma on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf

Bugün ülkücüler yurtsever öğrencilere saldırdı haberi yapanların hepsi pkk piçleridir bunlar Türk kanı taşımayan ecnebi tohumlarıdır sizler yurtsever değil onun bunun çocuğusunuz biz TÜRK kanı taşıyan ülkücüleriz gururluyuz..

@sonceneviz Onlar güce tapan ülkücüler, gerçek ülkücü ve Türkçüler değiller.

Günlerden bir gün yine Ülkücüler hainlerin içinden geçerken:))) Ölünüzü Dirinizi her gün Birinizi 🤘🤘🤘🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🤘🤘🤘.

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Yusuf SARI🗡,Yusuf SARI🗡 on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf

Milliyetçi Hareket Partisi bu Vatanın bel kemiğidir! Ülkücüler bu Vatanın Sigortasıdır! cCc 🇹🇷.

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Çiçero Osman,Çiçero Osman on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.#AlparslanTürkeş.

Ülkücüler Fotoğraf,Ülkücüler Fotoğraf by Ay Yıldızım41 🇹🇷 🇦🇿,Ay Yıldızım41 🇹🇷 🇦🇿 on twitter tweets Ülkücüler Fotoğraf
Emr
Emr

@CanSar7134 @odatv Fırat tek başınayken şerefli sosyalist dediğin namuzsuz orospu çocuklarından oluşan bir grup tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Şuan Ülkücüler yanlış içindedilerler bu nettir fakat burnuna kadar boka batmışlar ülkücülerin paçasındaki pisliğe laf söyleme hakkına sahip değildir..

@odatv Algı operasyonunu çok güzel yapı kişi öğrenci ülkücüler öğrenci değil..

@krtkulturtv Karşı taraf ne oldu? Hani hep karşı taraflı oluyordu? Bize saldırıldığında karşı taraf, pkk propagandası yapanlara saldirilinca ülkücüler saldırdı? Hayırdır?.

Ülkücüler dünya genelinde ıq seviyesi en düşük olan gereksiz bir topluluktur..

@odatv Ülkücüler işte gurup halinde ellerde tesbih sağ sola hava atarlar ama tek yakalasan ya anasının yada karısının etek altına saklanır bunlar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Caner Erkin
  • cioman benaffetmedim
  • Daron Acemoğlu
  • DEVLET DİZ ÇÖKMEZ
  • Ezgi Mola
  • Feyyaz Yiğit
  • Gamze
  • Günaydınlar