Turkey flag

🕓

#çukur Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

👌👌 11 madafaka ya da prodigy gibi Sıkıntılı gezegende mezar çukur krater Sen su dök, bende benzinini yakmak benim kriter.

#çukur Twitter

#çukur Fotoğraf

#çukur - Twitter'da en iyi Tweetler

ya da sakız gibi uzatmadan, çukuru bu sezon bitirseniz mi? ilk sezonda her bölüm sonrası tekrar tekrar izleyen ben, şimdi şu saçmalıklara katlanamıyorum. Dizide aşırı şekilde mantık hataları var, onu da çözemediniz zaten. Neyse en güzeli yabancı dizi izlemeye devam #çukur.

والله ببموتتتتتتتت وش ههذاا😭 #Çukur.

Büğünde bölümü komple eski sahnelerle tamamladını bok etmekten başka işe yaramıyorsunuz #cukur.

Biri var aklımda, darmadağın özlediğim. Kocaman bir çukur kazdı içimde. Kazmasız, küreksiz. O beni bitirdi, ben ise onun için hayatımı (Koray Avcı).

@amanszgucenikk tam bi ayağımız düze çıkıyo hop yine aynı çukur(diziolandeğil).

المفروض كذا يكونون حريم كوشفالي كلهم🔥 #cukur.

so Yucel to Ceto : I dont care about Cukur it is yours Yucel to Uluc : I dont care about Cukur it is yours .. and I feel he said the same thing to real Baykal #çukur.

@Amala081 @flori_t I really like cukur but things take forever to be found out. It should be more like halka.

Abim çukur izlerken yaren asetonu patlattı hepimizin tek gözü kör abim diyo ki çukuru durdur shsjsjsj.

@sanasurgun_20 @OrhanGulluce Espiri yapıyorum ben canım afiyet olsun geldiğimde birlikte kahve içeriz sen şimdi çukur ye benim yerimede:)).

how he was looking here .. he was fine with what his brother doing #çukur.

#çukur Fotoğraf

Alışır her insan, Alışır zamanla kırılıp incinmeye. Çünkü olağan yıkılıp yıkılıp yeniden ayağa Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte, Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette. Bekliyorum, bekliyorum, bekliyorum #çukur #ilaydaalişan @ilaydalisann.

#çukur Fotoğraf

👌👌 11 madafaka ya da prodigy gibi Sıkıntılı gezegende mezar çukur krater Sen su dök, bende benzinini yakmak benim kriter.

@aliki72956010 The Nice thing ils until sena had lived the show and the bolums got boried without sens and the fans who Saïd to writer to kill sena now they are not happy ofwhat happend in cukur stupid gokhan he deserve this.

ياماش مات مع سنا خلاااااااص نظراتة حتي لما اكشين اتخطفت وجومالي مش مصدوم هوه خد اكبر الم في حياتة 😭😭😭😭😭😭 #BüyükSır #çukur.

Sezonun ta başlarında Çukurfc “Karakuzular ne zaman bitecek? Çeto ve Mahsundan ne zaman kurtulucaz?” diye isyan ederken, ısrarla söyletmeye, anlatmaya çalıştım. Dizinin aksion kanadı onlar, onlar diziden çıkarlarsa, onların hikayesi biterse geriye bir şey+ #büyüksır #çukur.

غريبة هشتاق شوكورر مو طالع ترند عندنا بالسعوديه شكلها حلقة بايخه زي الاسبوع الماضي . #الحفره #cukur.

Ma meilleure série reste Çukur, paaaahhh juste cette saison elle se termine et toutes mes vacances jvais reregarder la saison 1 et 2.

الادوار الثانويه افراد الحفره وافراد الحملان خلف كواليس تصوير تابعه لحلقة الليله #Çukur 🖤.

#çukur Fotoğraf

#çukur kadınlarına sizi kaçıranlara tehlike anında aşık gibi bakın diyorlar olsa gerek #büyüksır.

Yamaç ölse aile mezarlığında yer kalmamış nereye gömülecek diye düşünmekten sahneye odaklanamadım lan #büyüksır #Çukur.

@namelessone001 @brutuspor Lan admin adam haklı yoksa çukur izleyip unuttun mu paylaşmayı aq hsjsjsw.

Etsy de tam çukur. Şu küpeler inanılmaz güzeller :) hiç bu tarzda küpe takmamıştım..

#çukur Fotoğraf

@osmaniyedenbiri Bu çukur şey değil mi yaa, osmaniye yollarının çukurlarından biri.

@ObyYaren @filiz175 Aslında cevap verilecek seviyeye sahip değilsin de yinede çok attığın için: 1. Barış süreci ilk şehit verildiğinde bitti ve Erdoğan’ı tek taraflı planlı bitirmekle suçladılar 2. Davulla karşılayan bölge halkıydı 3. Süreçte çukur kazılmadı, JÖH ve PÖH kurulup güçlendirildi.

Turkey En Popüler Eğilimler