#ögretmengelecektir Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ögretmengelecektir Twitter

Sabahattin Ali 'Çalmadan, çırpmadan, bize ekmeğimizi verenleri aç, bizi giydirenleri donsuz bırakmadan yaşamak istemek bu kadar güç, bu kadar mihnetli, hatta bu kadar tehlikeli mi olmalı idi? Namuslu olmak ne zor şeymiş meğer!” O günler bugünlermiş. Hep aynı #ögretmengelecektir.

Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür. #öğretmengelecektir.

@tunc_cmn Ticarethane miymiş orası 🤦‍♂️ne alıp satıyorlar acaba pazarlamacı arkadaş düşünceye bak MÜŞTERİ #öğretmengelecektir.

@akdogan3376 Sınav ile uzman olacağına inanan öğretmen geçmiş, zaten uzman olduğunun bilincinde mesleğini onurlu bir şeklide ifa eden #ögretmengelecektir.

@AlevSaper Sınav ile uzman olacağına inanan öğretmen geçmiş, zaten uzman olduğunun bilincinde mesleğini onurlu bir şeklide ifa eden #ögretmengelecektir.

@elfozb İyi geceler iyi ki varız öğretmenim 🙏🇹🇷❤️🇹🇷 #ögretmengelecektir.

İzlettiğiniz boş videolarla öğretmenin yaz tatilini kararttınız. Uzmanlık sınavı ve ÖMK ile geleceğini karartmayın. #öğretmengelecektir.

Iyi geceler öğretmen arkadaşlar. Şu anda telefonun başında sınavın iptal edilsin diye gecenin yarısında mesaj atmak varmış . Bizi bu kadar huzursuz etmeyiniz. #ögretmengelecektir.

Yoksulluk sınırı altında maaş alıyoruz. Hala sistem diyorlar. #ögretmengelecektir.

@ebrkoral Sınav ile uzman olacağına inanan öğretmen geçmiş, zaten uzman olduğunun bilincinde mesleğini onurlu bir şeklide ifa eden #ögretmengelecektir.

Çok fakirlestik, kıdemde her 5 yıla +1000 TL verilsin,78 yaşıma kadar derse girerim #ögretmengelecektir.

Geleceğe dair hayalleri ve planları olan tüm öğrencilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürecek bir #ögretmengelecektir.

@_aliyalcin_ Of of atara bak😂 Git işine bak ya. Bugün foto çekilip teşekkür etmek için kimseden randevu alamadın mı? Sen sendikacılığı bitiren adam olarak tarihe yazılacaksın. Sana verilen bu görevi çok başarılı bir şekilde yerine getirdin. #ögretmengelecektir.

Gelecekte bir gün gelecek, ama dileğimiz yormadan, kırmadan, dökmeden gelmesi #öğretmengelecektir.

Bizim yetistirdigimiz onlarca pirıl pıril genç küstürüldü,ülkeden gitti. Havada kaptilar çocuklarımızı diğer ülkeler. Etmeyin, vatanımızda kalalım, evlatlarımızı da geri getirelim. #ögretmengelecektir.

Bizi el üstünde değil sırtınızda taşımanız gerekir,çünkü biz ÖĞRETMEN’ #ögretmengelecektir.

@tuyakirmogol Öğretmenlerine sahip çıkınız. Çünkü biz ülkemize gençlerimize sahip çıkıyoruz. #ögretmengelecektir.

#ögretmengelecektir Fotoğraf,#ögretmengelecektir Fotoğraf by NAZMİ KIZIL,NAZMİ KIZIL on twitter tweets #ögretmengelecektir Fotoğraf

#ögretmengelecektir Öğretmeni öğretmen yapan en belirgin özelliği fedakâr olmasıdır.Ögretmenlerin meşru istekleri ciddiye alınmassa, fedakarlık özelliği törpülenir..

tanrı gibi gökyüzüne uzanabilseydim, canına okurdum şu feleğin, canına. bir dünya kurardım, gönlümce, yepyeni, ey insan, derdim, ey dile benden ne dilersen. ömer hayyam #ögretmengelecektir.

Gölgelemedim bağını bahçesini Günü güneşi örtmedim Yapılanlar söylenmez ki her zaman Sömürmedim illa sömürmedim illa Sömürmedim sevdim #ögretmengelecektir.

Bir topluluk ulus olabilmek için mutlaka eğiticilere öğretmenlere muhtaçtır Onlardır ki toplumun gerçek bir ulus haline getirirler. Atatürk #ögretmengelecektir.

Alkol ve sigara satışıyla insanlarımız ölürken bunlardan vergi alan kişilerden insanlarını ve geleceğini düşünmesini bekliyoruz. Biz çocuklarımızın kalbine dokunuyoruz, bu yüzden siz yöneticiler değil, #ögretmengelecektir..

Eğitime verilen değer ,devlet bütçesinden ayrılan ödenekte saklıdır. #ögretmengelecektir.

Öğretmenin görevi ders vermek, ders anlatmak değil, gözlem yapmak ve sorular yöneltmektir. Bu yolla çocuklar yeni çözümler bulmaya, yeni düşünce yapılarına ulaşmaya yöneltilmiş olur. #ögretmengelecektir.

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. Atatürk #ögretmengelecektir.

Nedensiz bir çocuk ağlaması bile Çok sonraki bir gülüşün başlangıcıdır.” #öğretmengelecektir.

Başöğretmenlik ünvanı Mustafa Kemal Atatürk’e aittir hiç bir sınavla verilemez ! #ögretmengelecektir.

#ögretmengelecektir Fotoğraf,#ögretmengelecektir Fotoğraf by SELCAN,SELCAN on twitter tweets #ögretmengelecektir Fotoğraf

Sınav falan istemiyoruz. Eşit işe eşit ücret talep ediyoruz. #ögretmengelecektir.

Bahar yakın demek ki mevsim böyle kışladı Bu fırtına yarınki sütlimanlara bedel Hava döndü işçiden, işçiden esiyor yel #ögretmengelecektir.

Öğretmenin kıymeti bilinmeden gelecek inşa edilemez. @tcmeb #ögretmengelecektir.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #ÜcretliSkandalSınıfa15bin
  • #Baba
  • BaharBebekDe Cezaevinde
  • Bahçeli
  • Bakara
  • Barça
  • Barcelona
  • Batu