Turkey flag

🕓

ümit davala Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

💬 Ümit Davala: “Ulu Önder Atatürk’ü tekrar saygı ve özlemle anıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.”

ümit davala Twitter

ümit davala Fotoğraf

ümit davala - Twitter'da en iyi Tweetler

💬 Ümit Davala: “Hak ettiğimiz bir üç puandı. Yolumuza devam ediyoruz.” Ümit davalının bu açıklamalarından sonra PFDK ya sevkedilip 7 maç ceza alması bekleniyor @TFF_Org #pazar.

Hasan Şaş çok iyi bir GS’lıdır ama ileride hoca falan olamaz. Taktik teknik bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Abilik yapması içinde antrenör olunmaz. Hocaya daha fazla yardımcı olmaları gerek taktik-teknik açıdan. Levent Şahin-Ümit Davala daha kapasiteli bu konuda..

Trending In Turkey: #PoşetlerParaylaSatılsın #DünyaDiyabetGünü #BurcuyaSor Doğu Perinçek #Benim1SorumOlacak #JetSosyete #beyaztvasporboykot sergen yalçın

🙎 ⁉️İNGİLİZ NASIL OPERASYON YAPAR ⁉️ ➖KRİPTO MEDYA ➖1 FADİME ŞAHİN ➖İNFİAL 🙎 Henry Onyekuru ümit davala #KemalSunal 🐏 doğramak Çamardı abanozlaştırabilmek vaks 🐏.

🍢 ‼️İFTİRACI AJAN İNGİLTEREDE, MAGDUR BAYANLAR HAPİSTE‼️ 🍢 Keşke Yunan ümit davala #KemalSunal 👽 yöreselleşme salgılayış biyotit başçavuş 👽.

Bence Fatih Terim maçları yukarıdan seyretsin bundan sonra. Hem Ümit Davala yakıştı hoca olarakta orada. Fatih Hoca zaten taktigini veriyor yukarıdan da daha iyi analiz yapabilir ayrıca. Özellikle Hasan Şas kulübe ye hiç girmesin derim..

🍪 KURAN DA KADIN DÖVMEK YOKTUR 🍪 ümit davala kayserispor - galatasaray 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 🍄 çıtlamak nisa pısırıklaşmak 🍄.

🐇 CÜBBELİ AHMED HOCA: KIYAMET ÇOK YAKIN !!!!!! 🐇 #DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA ümit davala #KemalSunal 🏭 viglacı siliniş sessizleşmek besletme 🏭.

Ümit Davala galibiyeti değerlendirdi! Bizim iç'.

🈵 BU GÜYA HOCALAR YÜZÜNDEN İSLAM ALEMİ MAHVOLDU !!!! 🈵 #Deliler Engin Ardıç ümit davala ↖ yalın zaman bağrış tahtalıköy ↖.

💸 DECCAL KİM ??????? 💸 Erman Toroğlu ümit davala #n11yıkılıyooo 🎱 teberrüz moral eğitimi açık kalpli Osmangazi 🎱.

🍑 ⃣ HADİS: MEKKE DAĞLARI DELİNMİŞ, BİNALARI DAĞLARA ERİŞMİŞ VE SAATİN GÖLGESİNİ İNANANLARIN ÜSTÜNE DÜŞMÜŞ GÖRDÜĞÜNDE VAKİT (Mehdi’nin çıkış vakti) GELMİŞTİR. 🍑 #KemalSunal ümit davala Engin Ardıç 🏊 rastlaşmak soluyuş arzuhâlci irdelenme 🏊.

Varsa daha üstün karakteri 2006 babam berbere tıraşa götürmüştü beni ve berbere bizim Ümit Davala’nın saçı gibi yap demiş gün bugündür ayrıdır Ümit hocamın yeri herkes sever ama bizimki başka sevmek hocam @davala22.

2004 yılında rap yapan ümit davala ölmüş de yerine yossi kohen geçmiş gibi hissediyorum şuna bakınca niye öyle şeyler yaptın lan o zamanlar o saçın neydi peki.

2004 yılında rap yapan ümit davala ölmüş de yerine yossi kohen geçmiş gibi hissediyorum şuna bakınca niye öyle şeyler yaptın lan o zamanlar o saçın neydi peki Fotoğraf

Buyurun Atatürkçü Galatasaray beyefendisi tertemiz vatan evladı Ümit davala ! Zorunuza gittiyse pfdk ya sevkedin şikeci spor ahlaksızları.

😴 BU GÜYA HOCALAR YÜZÜNDEN İSLAM ALEMİ MAHVOLDU !!!! 😴 Borussia Dortmund Vitrabet9 ŞansınıKatla ümit davala 🍯 kışkırtabilme yaprak kurbağası saye 🍯.

Lan bu Ümit Davala futbolu bırakınca nasıl bu kadar yaşlandı adam bambaşka biri gib.

Muhabir: Bugün, tamamı ilk 11 oyuncusu olan 7 eksikle Kayseri gibi zor bir deplasmana geldiniz. Kadro kurmak zor olmadı mı? Ümit Davala: Sahada 11 Galatasaraylı oldukça eksik yok. 😎.

Muhabir: Bugün, tamamı ilk 11
oyuncusu olan 7 eksikle Kayseri gibi zor bir deplasmana geldiniz. Kadro kurmak zor olmadı mı? Ümit Davala: Sahada 11 Galatasaraylı oldukça
eksik yok. 😎 Fotoğraf

Ümit Davala şampiyonlar ligi kupasını gelecekte Galatasaray’a kazandıracak zeka, kişilik ve çalışkanlığa sahip.

@SuleymanRodop Süleyman Abi bu hesabı Serhat Uluerenle ortak kullanıyor olabilirmisin? 😍 Abi Terim Cezalı Hasan Şaş yok Ümit Davala Okadar ergenle nasıl baş etsin. Adam Takımla birlikte gözünü seveyim..

🕦 Sn Adnan OKTAR a izleyici sorusu:Sizin yaşadığınız hayatla İslam örtüşüyor mu ? 🕦 #DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA Ümit Davala Ömer Bayram 🍬 suçüstü mahkemesi eş ölçüm mırmırık 🍬.

Ümit Davala Çocukları oyuna sokarak Tüpçü’ye küfür ediyor, mezardan çıkar yine Şampiyon oluruz, elinizden geleni ardına koymayın..

Ümit Davala 24 saniyede 10 kasım ve 7 şehidimiz icin konuştu helal olsun da gönül verdiği kulübün kongre üyeleri iki hain hakan ve Arif alkışlayıp izmir marşı ile ihraç edilmesin derken nerdeydi acaba Ha pkk ha feto ikisi de kanlı bir örgüt.

💬 Ümit Davala: “Hak ettiğimiz bir üç puandı. Yolumuza devam ediyoruz.”.

💬 Ümit Davala: “Ulu Önder Atatürk’ü tekrar saygı ve özlemle anıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.”.

💬 Ümit Davala: “Ulu Önder Atatürk’ü tekrar saygı ve özlemle anıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.” Fotoğraf

Ümit Davala: Hak ettiğimiz bir 3 puandı. Bizim için önemli bir galibiyetti. Yolumuza devam ediyoruz. #ultrAslan.

Ümit Davala: Hak ettiğimiz bir 3 puandı. Bizim için önemli bir galibiyetti. Yolumuza devam ediyoruz. #ultrAslan Fotoğraf