İşkence Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İşkence Twitter

İşkence sesini gizlice bastırmak için polis otobüsü çalıştırılsa da az bir saat sürü ederken bölgeden uzaklaştırılıyorum. Can güvenliği sorununun olduğu yerde birkaç adım mesafemde ki o yalvarmalara ses çıkaramadığım için kendime kızıyorum(27).

Devleti Mafya, çete ve şebekeden ayıran tek şey HUKUK tur. Bir kişi ne suç işlerse işlesin devlet görevlileri İŞKENCE yapamaz..

İşkence Fotoğraf,İşkence Fotoğraf by Ahmet Erkan,Ahmet Erkan on twitter tweets İşkence Fotoğraf

“Suriyeliler için asker tutuklandı”diyorlardı. Olay ne ki diyordum. İşkence,Adam öldürmeymiş. Asker polisin işi, yakalayıp,adalete teslim etmektir; İşkence,öldürme yoluyla cezâ kesmek değil! Askeri,polisi mafyadan ayıran,hukuka riayet etmeleridir..

İşkence etmeyi asla kabul etmiyorum ancak Türkiye son yıllarda o kadar sınırını koruyamayan ülke olarak nitelendirildi ve devlete o kadar laf edildi ki ordaki askerinde psikolojisini etkiledi bu durum iç kesimlerdeki demografi bozulması ve haberler cabası oldu.

@siyasibeyabi @Fergin923 İşkence edildiği belli bile değil . Suriyelilerin işkence edildi diye servis ettiği bir olay var ortada ve sen Türk askerine ırkçı faşist orospu çocuğu mu diyorsun.

@erylmazfatih38 Olayın bence doğrusunu önce öğrenin.İşkence ile mazot içirip işkenceyle öldürmüşler kaçakları.Bu dünyanın her yerinde suçtur..

@martmenekseleri İşkence insanlık suçudur. Daha önce de kaçak yolla girerken öldürülenler Ama bu tamamen vahşettir!.

@Mehmet23439678 @TurkSavun Havasiz mi bırakmışlar işte İşkence budur bizim millet iteklemeye bile İşkence der.

@Mehmet23439678 @TurkSavun Nasıl İşkence yapmışlar polis asker kaçakları yakalayınca itekleyebilirler zor kullanabilirler bu işkenceye girmez laftan sözden iyilikten anlamayana anladığı dilden konuşulur İşkence Nasıl olur ellerini bağlayıp yere yatırıp sopayla dövmüşler mi yoksa başına poşet geçirip.

@TamgaTurk İşkence suçlaması ile tutuklandılar müdahale sertliğinden bahsetmiyoruz burada burası muz cumhuriyeti değil.

@Mehmet23439678 @TurkSavun İşkence yoktur uydurmadir Türk askerinin tarihinde İşkence yoktur gönderdikleri halde tekrar giriyorsa kaçaklar askerin polisin zor kullanma hakkı vardır itekleyerek hirpalayabilirler bir daha gelmesin diye bu işkenceye girmez.

@griffincomtr İşkence et mazot içir ikisi ölsün ikisi yoğun bakımda zulme bak birde tutulanip sonra serbest kal tam türk usulu bir adalet.

@solowfuel @Darkwebhaber Müdahale etti dediğinde anlaşılan ona zarar vermeden, öldürmeden etkisiz hale getirmek anlaşılır. Buradaki devlet görevlileri görevlerinin dışına çıkıp hakim, savcı rolüne girip cezalandırmışlar. İşkence ile iki kişiyi öldürmüşler. Ne değişti diye soracak mısın hala ?.

İşkence ettiklerini direkt söyle aq. Zaten kitlen bundan uyuz olmaz ki aq umurlarında bile olmaz..

İşkence ettiği iddia edilen adamları da böyle savunmasın amk T*mgası.

@erengerdi @TamgaTurk Evet basını okudum, Türk jandarması yazıyor . Eğer doğru ise lanet olsun. Sosyal medyada çıkan her habere yüzde 50 İskonto yapiyorum maalesef. İskence insanlık sucudur.

@mmtdncrr Değilmiş. Olayın aslı başkaymış. İşkence etmişler o yüzdenmiş. Böyle dezenformasyon bilerek yapılıyor. Ayıptır günahtır kardeşim ya. Adam gibi haber yapan kalmamış. 😑.

.
.

@kacaksorunu İşkence eden tutuklanır işinize gelince anayasa diye kuduruyorsunuz işkence yasaktır. Umarım gün yüzü görmezler bir daha.

@DijitalNabiz Müdahale eden değil İskence eden ya doğru düzgün haber yapın ya da simit satin.

Ikisi çocuktu lan bu insanların haysiyetsizler, savaşa doğmuş çocuklar bunlar. İşkence edilerek öldürüldüler. Aynısını yaşayın..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • AlparslanHocaya Yargısızİnfaz
  • Anadolu Efes
  • Anayasayı
  • Asena
  • Ateşi
  • Çankaya
  • Ömer Faruk Başaran
  • Önce Türkiye