Turkey flag

🕓

İdris Naim Şahin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İyi Parti’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin.

İdris Naim Şahin Twitter

İdris Naim Şahin Fotoğraf

İdris Naim Şahin - Twitter'da en iyi Tweetler

İdris Naim Şahin İYİ Parti’den aday oldu!.

İdris Naim Şahin Fotoğraf

Sizi gördüğüme çok sevindim diyen adamcağıza O zaman takla at, görelim diyen İdris Naim Şahin ukalalığı tanıdık gelmiyor mu? Bir sürü farklı yüzde , tavır aynı iticilikte 😒.

İdris Naim Şahin İyi Parti Ordu İl Başkanlığı tarafından Belediye Başkan Adayı olarak resmen ilân edildi. Hayırlı olsun diyemiyorum. Hayırlı bir karar olduğunu düşünmüyorum !.

İdris Naim Şahin Siyasete geri döndü! işte yeni partisi.

Şaka bir yana cidden İdris Naim Şahin Ordu Adayı olmuş... FETÖ ile mücadelede gelinen nokta.

İyi Parti kurulduğundan beri birçok saçmalığa yeteri kadar ses çıkartamadık ama o kadar da uzun boylu değil. Eğer çıkan haberler yalanlanmaz ise İdris Naim Şahin’i o kapıdan sokmaya çalışan her kim olursa olsun hesabı sorulur..

İdris Naim Şahin’in İYİ Partinin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğu yazılıyor.İyi Partideki karar alma mekanizmasının buna izin vermeyeceği kanaatindeyim. Öte yandan;Akp Havuz medyası İyi Partiden Fetöcü aday diye haber yapıyor. Şahıs FETÖcüyse neden cezaevinde değil?.

Meral Akşener : İdris Bey hoşgeldiniz partimize sizi gördüğümüze çok sevindik. İdris Naim Şahin: Çok mu sevindin? Bi takla at görelim ne kadar sevindiğini oyna bi oyna.

İdris Naim Şahin kimdir diyen olursa Ak partinin kapatılması için çalışan eski Ak partili deyin tıpkı diğer ikisi gibi muğlak kalıp savrulanlardan deyin Ha bide kısaca FETÖ’cü deyin.

İYİ Partinin Ordu Belediye Başkan Adayının İdris Naim Şahin olduğu yazılıp çiziliyor,söyleniyor. İYİ partiden bu konuda bir açıklama Ancak, İYİ Partideki ortak aklı ve Ortak aklın lideri @meral_aksener böyle bir hata !.

İdris Naim Şahin İYİ Parti Ordu Belediye Başkan adayı oldu.

İdris Naim Şahin Sizce daha çok Dahil olduğu kitle tarafından mı ayrıldığı kitle tarafından mı olumsuzlanıyor? dahil olduğu ayrıldığı ikisi de.

İdris Naim Şahin İYİ Parti tarafından Ordu adayı gösteriliyormuş. Meral Abla’ya da bu yakışırdı.

Bu emekli olanlar #İdris Naim Şahin abdullah gül abdüllatif şener davut oğlu bunlar bir yerdenmi emir alıyorlar siyasete geri dönün diye.

#İdris Naim Şahin senin yüzünden bir dönem akp oy vermedim sırf adamla dalga geçtin diye taklacı.

Aralık 2014, Polis Ekrem Dumanlıyı gözaltına almak için Zaman gazetesinde. İdris Naim Şahin FETÖ’ye destek için zaman gazetesine koş O şimdi İyi parti Ordu belediye başkan adayı...

Meral Akşener -Ali buraya FETÖ girebilir mi? Ali Türkşen -Sıkar abla! Görüntüdeki Meral Akşener’in vitrin güzellerinin hepsi @iyiparti’den çıktı, FETÖ destekçisi İdris Naim Şahin İyi Parti’ye.

İyi Parti Ordu Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, FETÖ’cü Ekrem Dumanlı’nın gözaltına alınmasına tepki vermek için Hakan Şükür’le beraber zaman gazetesinde. Görüntülerdeki Hakan Şükür, Ekrem Dumanlı, Abdulhamit Bilici kaçtı...

İdris Naim Şahin 😎 çok doğru bir Zillet İttifakına böylesi yakışı😎 @kilicdarogluk @meral_aksener 👍.

AK Parti’deki Tuzlukçular Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) düzenlediği panelde konuşan eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, “Ben ‘paralel’ denen yapıyı, yalnızlığa, yolsuzluğa, eşitsizliğe, cehalete, zulme, bölünmeye karşı tutum ve davranışlarından dolayı alnından öpüyorum,📌😎.

Alparslan kuytula özgürlük atkısı takan kadınlar yürürken yakalandılar polisimiz görevinin başında İdris Naim Şahin.

@ismailsaymaz Kaymakam kuzenim, İdris Naim Şahin’den peşpeşe 3 takdir aldığı için fetö şüphelisi oldu :)).

İyi Parti’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin.

Şunu anladık ki iyi parti den bir cacık olmaz. Taklacı İdris Naim şahin size hayırlı olsun. Artık destek değil ..... alırsınız.

İYİ Parti Ordu Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin olmuş..!!! Şayet bu bilgi doğru ise İYİ Parti Genel Merkezi umarım bu vahim hatadan dö Çünkü bu büyük bir edilemez bir.

Turkey En Popüler Eğilimler