İhsan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İhsan Twitter

Allahumme YA RABBİ! Yüreğindeki iman ve adaleti cemiyetin bütün şubelerine taşıyan; Sasani İmparatorluğunu tarihe gömen,Roma’nın kolunu,kanadını kırıp İSLAM’ı cihan devletine kavuşturan HZ ÖMER’in(ra) yolundan BU ÇAĞA da ÖMERLER ihsan eyleki dinini yeniden cihana hakim kılalım!.

Peygamber Efendimiz () bir defasında ashabına, “Öyle bir ayet biliyorum ki, eğer insanlar ona sarılsalar, hepsine yeter.” buyurdu. Ardından şu ayet-i kerimeyi okudu: “Kim Allah’a karşı takva bilinci içerisinde olursa Allah da ona bir çıkış yolu ihsan eder.” Talâk 65/2.

İhsan Fotoğraf,İhsan Fotoğraf by Kadim Nasihatler,Kadim Nasihatler on twitter tweets İhsan Fotoğraf

Berat Kandilimiz Mübarek Olsun. Yüce Allah () bu mübarek gecenin hürmetine hastalarımıza acil şifalar, milletimize sabır ve devletimize kuvvet ihsan etsin. Bu zor günlerde birlik ve beraberliğimizi artırsın..

İhsan Fotoğraf,İhsan Fotoğraf by Ali Tilkici 🇹🇷,Ali Tilkici 🇹🇷 on twitter tweets İhsan Fotoğraf

Ihsan Ullah is the first ever bowler to be named Player of the Tournament in PSL history. Well deserved 👏👏 The previous winners were Ravi Bopara, Kamran Akmal, Luke Ronchi, Shane Watson, Babar Azam, Sohaib Maqsood and Mohammad Rizwan. #HBLPSL8.

What a man Mohammad Rizwan is! Ihsan Ullah went for 24 runs off his over and Rizwan came to hug him ❤️ #HBLPSL8.

So unfair. Usama’s entry point in bowling was fine. Ihsan is the best bowler of the PSL but when he went for 24, Rizwan had to change plans. As a batter he scored 34 off 23 and let Rossouw take charge. By no means that’s a batting failure. Rizwan was the best captain in this PSL..

acente kalıplatmaacaktım kale çizgisiecekler emlakacaklar 🦁 🐮 Beylikdüzü < Şişli < Taksim + Beşiktaş / Kadıköy + Ataşehir + #istanbul #şişli @esčòrțs mecidiyeköy.

İhsan Fotoğraf,İhsan Fotoğraf by Ortaköy ⋞esčòrțs⋟ Beyoğlu,Ortaköy ⋞esčòrțs⋟ Beyoğlu on twitter tweets İhsan Fotoğraf

açmacılık mecidiyeköy 🦁 🐮 Beylikdüzü < Şişli < Taksim + Beşiktaş / Kadıköy + Ataşehir + #istanbul #şişli @esčòrțs dürüytüm göreneksizliktim.

İhsan Fotoğraf,İhsan Fotoğraf by Ortaköy ⋞esčòrțs⋟ Beyoğlu,Ortaköy ⋞esčòrțs⋟ Beyoğlu on twitter tweets İhsan Fotoğraf

açık ciro mecidiyeköy 🦁 🐮 Beylikdüzü < Şişli < Taksim + Beşiktaş / Kadıköy + Ataşehir + #istanbul #şişli geliyor kaç kişi.

İhsan Fotoğraf,İhsan Fotoğraf by Ortaköy ⋞esčòrțs⋟ Beyoğlu,Ortaköy ⋞esčòrțs⋟ Beyoğlu on twitter tweets İhsan Fotoğraf

Antalya’da, üniversiteli Mehmet Sami Tuğrul’u kaldığı tarikat yurdunda katleden İhsan Güney’e ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

İhsan Fotoğraf,İhsan Fotoğraf by sendika.org,sendika.org on twitter tweets İhsan Fotoğraf

Allahım senden gelecek her hayra muhtâcız. bizi affet, bizi bağışla, bize yardım et. yere ve göğe sakinlik ver. rahmetini üzerimizden çekme. bize katından nice hayırlar ihsan et. nefsinin kölesi olmaktan bizi, aslımızı ve neslimizi muhafaza eyle..

@zeydmii bu yapay zekayi bulan herkese basta ali ihsan varol ve avatar atakan olmak uzere hesap sorulacak.

Senin gibi mahluklar yüzünden de Allah gazabını eksik etmiyor olabilir ihsan.

AFAD gölge yapmasın başka ihsan istemiyoruz! #KızkardeşkikKöprüsüYıkılamaz! #DayanışmaEngellenemez.

İhsan Fotoğraf,İhsan Fotoğraf by S. Deniz ÖZKAN,S. Deniz ÖZKAN on twitter tweets İhsan Fotoğraf

@snlnemrullah @RTErdogan Hayırlı olsun kardeşim! Rabbim hayırlı niyetlerinizde muvaffakiyetler ihsan etsin..

Allah’ın sana verdiğinden âhiret yurdunu kazanmaya bak ve dünyadan nasibini unutma! Allah sana ihsan ettiği gibi, sen de insanlara ihsanda bulun. Yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya çalışma! Şüphesiz Allah bozguncuları sevmez.(kassas 77).

@ZAMajans yandaş kanalların siyaset yorumcusu ihsan aktaşın araştırma şirketi..

Biz sizden bir lütuf bir ihsan talep etmiyoruz mağduriyetimizingiderilmesini istiyoruz. #StajyerÇırakMeclisiBekliyor.

Pınarhisar Belediye Başkanlığı olarak ilçemiz ve köylerimizde ikamet eden tüm öğrencilerimizin YKS sınav ücretinin tümünü biz karşılıyoruz. Ögrencilerimizin Sınav Başvuru süresi içinde Pınarhisar Belediyesi Atatürk Kültür Merkezimize gelerek kayıt yaptırmaları yeterli olacaktır..

@SalimAldemir @GsEmre60 Şunu da söyleyim satın almak çözüm değil ama borçlanmamak için kafa çalıştırmak çözümmmm.

@SalimAldemir @GsEmre60 Çarşı da selamlasıyoruz en son selamlaşığımız da Malatya ya görevlendirme çıktı ona gittiydim😎.

Chp varsa hile vardır, kuruluşundan bu yana şaşmamıştır..

@Muhafazakr3 Yine bir haarp ile karşı karşıyayız Gerçi ünlü düşünür ihsan loca selin sebebini açıkladı ama genede haarp gözardı edilmesin reisi zor durumda bırakmak için yukarıyıda bağlamış olabilirler..

@ariyasemin788 Allah ölenlere rahmet, acılı ailelere sabır ihsan eylesin. Çok zor..

@Dr__acil Seref ten yoksun olmak boyke bir sey kayumla yerinden ettiler simdi onlara boyun egiyor ey guzel ALLaH’m bunlara biraz seref ihsan etsen iyi olur.

@abdensekuran571 Onlar ki: Rabbimiz! Bize eşlerimizden ve çocuklarımızdan göz aydınlığı/sevinç ve huzur kaynağı olacak kimseler ihsan et. Ve bizi muttakilere imam/öncü kıl. derler. || Furkân/74. Ayet || Hadi bismillah talebeler için.⚡.

En az üç cennete girmemi sağlayacak ve bana hayırlı bir zürriyet bırakacak kızlar, cepheden cepheye koşacak ve yeni nesli islam, iman, ihsan yetiştirip soyuna sahip çıkacak oğullar demeği unutmuşuz. En azından sizin kadar pahalı şeyler istemiyoruz tüfenk kılınç zırh hariç..

Emniyet müdürleri müdür iken bile polisleri ezmek için fırsat kolluyorlar. Vekil olurlarsa gölge etmesinler başka ihsan istemez!.

@Bunda_marlena Saya= IHSAN DARI NTB UMUR = 37 THUN TB= 165 BB=51 KG siaap melayani tante Wa 085238762770.

@YldzRamazanolu @ihsansenocak Kadınları artık bu menşından çıkarsak güzel olacak. Taş yağsa ihsan hoca bize bağlıyor. Ozon tabakasına kadınların kullandığı deodorantlar zarar veriyor kıvamında..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #KararımNetOyumMİLLET
  • #KöksalEngür
  • Kübra Par
  • #KütüphaneHaftası
  • Kemal Özdeş
  • Kemal Özkiraz
  • Kızılay Başkanı Kerem Kınık
  • Levent Kırca