Turkey flag

🕓

İncirlik Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Erdogan is being mopped the floor with and he still cannot kick out US soldiers from Incirlik airbase. Shall we talk more about neocolonialism?😊

İncirlik Twitter

İncirlik Fotoğraf

İncirlik - Twitter'da en iyi Tweetler

@Ekoparazit @sozcumuratoglu Hiç birine inanmıyorum karşılıklı anlaşma var eğer tehdit ediyorsa sen ne yapıyorsun 80 milyon arkanda kapat incirlik ve kürecik üssünü versin ekonomik tehtidi biz alışığız bize dokunmaz sadece gereğini yap iktidar olarak.

@FOXhaber @fatihportakal Tarih hep bunlari yaziyor fatih kapatilsin diyen vatan partisini hic agziniza almiyorsunuz. Aydinlik gazetesi okuyun haksizliklarinizin hesabi bir gun elbet allaha verirsiniz artik..

Önce incirlik küreciği ve bütün abd üslerini kapatın,sonra düşünüp konuşalım.

Önce incirlik küreciği ve bütün abd üslerini kapatın,sonra düşünüp konuşalım Fotoğraf

Sen papazı bir cumleyle verirsen uretim yapmayip disa bagimli hale gelirsen boyle hadsizler de seni tehdit eder. Buna verecek en guzel cevap incirlik olmali. Hadi bi cesaret ... ulkem hicbir donemde bu kadar kucuk dusurulmedi. Yazik. #SONDAKİKA.

Sen papazı bir cumleyle verirsen uretim yapmayip disa bagimli hale gelirsen boyle hadsizler de seni tehdit eder. Buna verecek en guzel cevap incirlik olmali. Hadi bi cesaret ... ulkem hicbir donemde bu kadar kucuk dusurulmedi. Yazik. #SONDAKİKA Fotoğraf

Deniz çakır’ı bile canlı yayında konuşan başkanım. Şuna da bişeyler söylesen. En azından incirlik’i kapatırım flan de @tcbestepe Biz ne yaparız elimizi görelim..

Akp bağırıp çağıran iş zora geldimi kaçan ses var görüntü yok trump diye boş boş bagıracagınıza kapatın incirlik ve Kürecik üslerinide gö.

Adanalılar güneşe bile mermi sıkmayı biliyorsunuz Amerika bizi tehdit etti yürüsenize incirlik üssüne.

Sadece incirlik değil ülkemde coni görmek istemiyor elçilik görevlileri turistleri bile derhal sınır dışı edilsin mültefik miş hadi ordan.

Birileri Twitterdan Türkiye Cumhuriyetini aşağılayıcı twitler atıyor bizim yöneticilerimizde aynı yoldan cevap vermeye çalışıyorlar gereksiz polemik. Kapatın incirlik üssünü bu konuda kapansın..

Madem trump yavşağı bu kadar açık sözlü madem ekonomi yeniden daha derine batacak batarken en azından bunların incirlik üstü kapatılsın, büyükelçileri de ülkelerine postalansın tepki verilsin hükümet papaz meselesindeki gibi lafta icraat yapmasın dediklerini icraate geçirsin..

Şu abd başkanın edepsizliğine verilecek en iyi cevap incirlik üssünün kapatılması.

Terör biterse ekonomi düzelmeye başlar zaten belki biraz yoksulluk yaşarız ama o incirlik üssüne de kapıya kilit vurup çıkarız.

@KeLebegindansi Ne oldu lan incirlik deyince kız Bi değiştiniz dantel.

Madem güçlü bir ülkeyiz her şeyimizle kapatın incirlik üssünü görelim güçlü iktidar ve güçlü Türkiyeyi.

@inamarica @temmuz1071 adam liseli ergenler gibi sosyal medyadan tehdit ediyor o adamla neyi konusacaksin ki kıbrıs gibi girilecekse girilsin biz ambargoya da raziyiz yeterki şu amerika illetini artik sokup ayalim incirlik,kürecik üslerini kapatalım.

#BedeliNeOlursaOlsun artık incirlik üssünü kapatmak conileri sınırdışı etmek en güzel cevap olur sarı domuza.

@neseegilmez @husnumahalli Yada incirlik kürecik az geldi bir iki üs daha mı verelim❓.

Thermonuclear Bombs at Incirlik AB? - by Sigma Selected #SigmaInsightTurkey.

Thermonuclear Bombs at Incirlik AB? - by Sigma Selected #SigmaInsightTurkey Fotoğraf

Erdogan is being mopped the floor with and he still cannot kick out US soldiers from Incirlik airbase. Shall we talk more about neocolonialism?😊.

Erdogan is being mopped the floor with and he still cannot kick out US soldiers from Incirlik airbase. Shall we talk more about neocolonialism?😊 Fotoğraf

@UstAkilOyunlari Tamam güzelde. Bir gece deyip o gece gelmiyorsa. Haydut ülke abd nin domuz yavrularida Bizim sınırlarımız da tehtid başka ülke olsa derhal abd milattan larini derhal incirlik de kovar..

@abdullahciftcib Amerikayla madem bir satranç oynanıyor artık piyonla hamle yapıp piyon istemek yerine kale, fil, at hatta vezirine hamle yapmak lazım. Örneğin incirlik ve Malatya.

@TRSuperMario Yıllardır neden kapatilmadiysa incirlik bu saatten sonra zor kapatılır .Sadece konuşuluyor fiili bir hareket yok.

@CNN And they will respond by throwing us out of Incirlik Air Base - another lose/lose by the great negotiator. Uge benefit to Russia and Iran, though. With the US out of the region, they could do as they wish. Will he ever learn? Doubtful - he is incapable..

@NaimBaburoglu Sn hocam akp yi iktidarda tutan ABD Dİ arkasında fetoyu tutan zarraf hakan ekonomik ambargo uygulayan STRATEJİK ortak YPGye13 bin tir silah bakanlarımıza yasak koyan tehdit eden ki şimdi ki mi kapandı?hala işbirliği!ABD nin dediği olur.

@TRSuperMario Bıkmadın mı la her 3 günde bir incirlik kapatılmalı öyle olmalı böyle olmalı 😂.