İnsanlık Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İnsanlık Twitter

İnsanlık suçu olan kadına yönelik şiddetle mücadelemizde #kararlıyız..

İnsanlık Fotoğraf,İnsanlık Fotoğraf by Jülide Sarıeroğlu 🇹🇷,Jülide Sarıeroğlu 🇹🇷 on twitter tweets İnsanlık Fotoğraf

CB Erdoğan: İnsanlık düşmanlarından döktükleri her damla kanın hesabını soruyoruz. Sınır hattımızda teröristleri silaha boğanlar bize ders veremez, teröristleri destekleyenler hesaplarını yapsın. Kimsenin icazetini aramayız, süreci kendi irademizle yönetme kabiliyetine sahibiz..

Kadına El Kalkmaz. Kadına Şiddetin Ne İnsanlık Anlayışımızda Ne De Medeniyetimizde Yeri Yoktur..

İnsanlık senden tiksiniyorum Aynı havayı solumaktan nefret ediyorum..

İnsanlık Fotoğraf,İnsanlık Fotoğraf by Turan Çelik,Turan Çelik on twitter tweets İnsanlık Fotoğraf

Cumhurbaşkanımız Erdoğan; “Türkiye terörü kaynağında yok etmeye kararlı. İnsanlık düşmanlarından döktükleri her damla kanın hesabını soruyoruz. Teröristleri silaha boğanlar bize ders veremez. Kimse bizden teröre müsamaha beklemesin.”.

@Darkwebhaber Gerçekten anlamıyorum anlam veremiyorum artık bu tür iğrençliklere, yanlışlara. İnsanlık nereye gidiyor her geçen gün daha fazla sorguluyorum bu durumu. Yahu kaç dakika olmuş ortada halen link yok!.

İnanılmaz,içler acısı.İnsanlık olarak yok olalım da rahat etsin tüm dünya.#Konyadakatliamvar.

Kampanya · Sokak hayvanlarına yönelik katliama son verin, sorumluları cezalandırın! · #konyadakatliamvar ✍🏼🤍🐕 İnsanlık Adına Hayvanları Koruyalım, Zulme Kayıtsız Kalmayalım Lütfen!.

@DenizOlunmali35 İyiliğin olduğu heryer güzeldir can yeter ki İnsanlık olsun 🙏 👏 Mutlu huzurlu Akşamlar Güzel insanım 🌸.

@Gokc2011Cemre Hala toplanma diyorsunuz ya. Hala nefret saçıyorsunuz ya. İnsanlık bitmiş sizde vicdan yok. Kürekle canice öldürülüyor. Kılıf arıyorsunuz. Yazıklar olsun..

İnsanlık bitmiş boşa konuşuyoruz bu mendeburların sadece hayvanlara karşı boyle namusuz olduklarını düşünmeyin gerek gördüklerinde insanlarıda zevkle öldürebilirler sanmayın münferit olay emri yerine getiriyorlar gaddarlık ruhlarına işlemiş..

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Türkiye terörü kaynağında yok etmeye kararlı. İnsanlık düşmanlarından döktükleri her damla kanın hesabını soruyoruz. Teröristleri silaha boğanlar bize ders veremez. Kimse bizden teröre müsamaha beklemesin.”.

@Nuraysmzaro Bakamadım ya bakamadım içim yandı ve o kürek arkadaşlarının kafasına inerken buna şahit olan diğer haycanların hissettikleri??? Bunlar can veremeyecekler! İnsanlık ölmüş...😢.

Erdoğan: İnsanlık düşmanlarından döktükleri kanın hesabını soruyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnsanlık düşmanlarından döktükleri kanın hesabını soruyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnsanlık düşmanlarından döktükleri kanın hesabını soruyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnsanlık düşmanlarından döktükleri kanın hesabını soruyoruz.

@haciykk Haklı bulmasan şaşardım? İnsanlık ölçüsünde ne varsa ona düşmansınız..

Dünyanın bir kısmı açlıktan ölürken diğer kısmı çöpe yemek döküyorsa bir sıkıntı var demektir. İnsanlık olarak yürüyecek daha çok yolumuz var.

İnsanlık suçu olan kadına yönelik şiddetle mücadelemizde #kararlıyız..

İnsanlık Fotoğraf,İnsanlık Fotoğraf by Nurşen Camci,Nurşen Camci on twitter tweets İnsanlık Fotoğraf

@Black_____BK @Zeynep161979211 İnsanlık dışı reziller allahda insaf hayvanın ne ağzı dili varki ya yazıklar olsun 🙄🙄.

Katliamdan sonra herkes hayvan sever oldu, herkes hayvan beslerken paylaşım yapıyor. Gösterişe gerek yok. Bunları insanlar görmese de siz zaten yapın, neyin şovu bu? İnsanlık görevimiz değil mi zaten onları beslemek? #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Konya barınağındaki vahşete yetkili herkes hesap vermeli UTANIN … Ne zaman bu kadar kötü olduk . O canlara yapılan eziyetin bin mislisini sebep olan herkesin yaşamasını Allahımdan diliyorum . O koltuklara oturamazsınız . İnsanlık dışı #Konyadakatliamvar.

Insanlık yere batsın ya kürekli magandalarla aynı türden olduğumuza utandım #Konyadakatliamvar.

@haciykk Mamak ve Konya Belediye Başkanları derhal istifa etmelidir. İnsanlık onuru olan Yüce Allah’tan korkan Müslümanım, Müminim diyen kişi bu katliamları kabul edemez derhal istifa eder..

Bu ülkede bir barınak çalışanı, bir köpeği kafasına vura vura öldürdü!! İnsanlık suç #Konyadakatliamvar.

İnsanlık Fotoğraf,İnsanlık Fotoğraf by yıldız,yıldız on twitter tweets İnsanlık Fotoğraf

İnsana şiddet, kadına şiddet, çocuklara şiddet, hayvanlara şiddet. Eğitim önemlidir diyoruz. İnsanlık nereye gidiyor?? Bir ülkenin geleceğini eğitim şekillendirir..

İnsanlık adına bir şey yapın desek hepsi çaktırmadan kaçar. Buraya resmen hücum etmişler çok kötü bir görüntü yazık.

İnsanlık dışı vahşet katliam yerle bir ol yaşattığını yaşamadan ölme Allahım sen gör sen duy artık #Konyadakatliamvar.

Bu videoyu izlerken bile ruh sağlığımız bozuluyor. Hiç mi merhamet duygunuz yok. Gerçekten inanılır gibi değil. İnsanlık bu olamaz. Göreviniz öldürmek değil onlara en iyi şekilde bakmak olması gerekir. Bu görüntülerin sorumlusu her kim ise hepsi yargılanmalı!! #Konyadakatliamvar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alex
  • Ali Babacan
  • #alka
  • #ankarabayan
  • APOLOGIZE TO LISA
  • #asgariuecret
  • Ayew
  • Aziz Yıldırım