Turkey flag

🕓

İrfan Can Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Türkiye-Fransa Mert🇹🇷 Lloris🇫🇷 Zeki🇹🇷Merih🇹🇷Kaan🇹🇷🇹🇷 Pavard🇫🇷Varane🇫🇷Umtti🇫🇷Digne🇫🇷 Mahmut🇹🇷Dorukhan🇹🇷 Matuidi🇫🇷Sissoko🇫🇷 Cengiz🇹🇷İrfan Can🇹🇷Kenan🇹🇷 Griezman🇫🇷Pogba🇫🇷Mbappe🇫🇷 Burak🇹🇷 Giroud🇫🇷.

İrfan Can Twitter

İrfan Can Fotoğraf

İrfan Can - Twitter'da en iyi Tweetler

arada kaynamasın irfan can yok gibi sahada, yerine emre belözoğlu fena olmaz. bu arada sağ kanattaki zeki - cengiz ünder birlikteliği yıllarca korunmalı..

Merih - Kaan ikilisi basta olmak uzere tum takim cok iyi oynuyor. (Belki irfan can biraz kotu) Kenan tercihini hatali bulmustum ama savunmaya acayip yardim ediyor. Tek elestirim Burak yilmazin kendini cabuk birakmasi #TURFRA.

Ne anlarsınız hamsiler ben hep söylemiştim yusuf oynamaz irfan can oynar diye siz daha mı iyi bileceksiniz.

@buzzspor Herkes herşey tamam ama irfan can kahveci ‘nin ne oynadığını anlayan var mı ?.

milli takım 5-0 dahi kazansa bana kimse yusuf yazıcı yerine irfan can ın oynamasını anlatamaz #TURFRA.

@EmekIiYarbay kabul ediyorum ama sözümden de dönmüyorum irfan can yerine yusuf olmalıydı görüşüm aynen devam.

irfan can oynadığın topu sikiyim aq freni selçuk inan ekolünden mi geliyosun sikimin oğlu.

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu ülkede amatör olarak futbol oynayan milyonlarca irfan can kahveci var. Yazık.

irfan can’ı çıkar onun yerine yusuf yazıcı’yı al bi sene daha stadın adı aynı kalsın.

0 saka irfan can pogbadan iyi baller. uniteddan basaksehire bi takas teklifi gelir mi.

abdülkadir ve yusuf varken, irfan can ve kenan. neyse maç sonunu bekleyelim inşallah biz mahcup oluruz..

Kenan ve irfan can yokları oynuyorlar ilk 15 dk. Hasan Ali mbappe ye karşı şu ana kadar.

@NurgulGunaydin Ayrıca türkiyenin en pahallı futbolcuları yazık bunu bir Trabzonlu un yapması gerçekten yazık irfan can kim dorukhan 2 maç iyi oynadı diye tüm sezon formda olan oyuncuları oynatmaması.

Abdülkadir > cengiz ünder Yusuf yazıcı > irfan can kahveci = hakan çalhanoğlu Okay yokuşlunun sakatlığı çok kötü oldu. Çok önemli kilit oyuncumuz bu maç yok. Çağlar söyüncü de gördüğüm en iyi stoper ama neden yedek?.

Yusuf yazıcı Türkiye’nin en pahalı futbolcusu yedek kulübesinde!!!irfan can ne yaptı klübünde merak ediyorum!!! #senolefsanemi hahay.

irfan can, merih, cengiz, kaan, dorukhan, çiçek gibi milli takım maç ne olursa olsun güzel top oynamaya çalışalım yeterli. haydi:(.

Türkiye-Fransa Mert🇹🇷 Lloris🇫🇷 Zeki🇹🇷Merih🇹🇷Kaan🇹🇷🇹🇷 Pavard🇫🇷Varane🇫🇷Umtti🇫🇷Digne🇫🇷 Mahmut🇹🇷Dorukhan🇹🇷 Matuidi🇫🇷Sissoko🇫🇷 Cengiz🇹🇷İrfan Can🇹🇷Kenan🇹🇷 Griezman🇫🇷Pogba🇫🇷Mbappe🇫🇷 Burak🇹🇷 Giroud🇫🇷.

Trabzonspor bu ülkeye naptıda acaba bukadar nefret ediliyor? Yusuf yazıcı yok? Abdulkadir yok? Ama irfan can var 😂 kenan karaman var😂 sen tam bir orospu çocuğusun şenol güneş!! Sana bırazcık saygım vardı artık oda yok!.

@JJyaman @RadarSpor Necip oynasın dimi amcık Doğukan kim amq kim irfan can kim.

irfan can ve dorukhan’ın ilk 11 başladığı yerde yusuf yazıcı yedek öyle mi şenol güneş sen gerçek bir futbol.

#Türkiye XI: Mert, Zeki, Merih Demiral, Kaan Ayhan, Hasan Ali, Cengiz, Mahmut, Dorukhan, İrfan Can, Kenan, Burak #Fransa XI: Lloris, Umtiti, Varane, Digne, Pavard, Pogba, Sissoko, Matuidi, Griezmann, Mbappe, Giroud ⌚️ 21:45 ➡.

İrfan Can Fotoğraf

Yusufun yerine ülkenin en pahalı ikinci oyuncusu yerli bale diye anılan irfan can oynuyor :).

Bu ne aptal bir kadro mahmut,Kenan,Hasan Ali ,irfan can,dorukhan Şenol hoca bu ne saçmalık Yusuf ,Hakan Abdülkadir nerde sinirim bozuldu aq.

Fransa milli takımın orta sahası matuidi-pogba-sisokko bizim milli takımın orta sahası mahmut-dorukhan-irfan can, Tweet bu kadar ALLAH yardımcımız.

Türkiye Ligi’nin en değerli 10 oyuncusundan sadece 2 tanesi Türk, aynı zamanda da en değerli ilk iki oyuncu durumundalar. Ama 78 yaşına gelmiş mahmut tekdemir ve irfan can kadar olup şu maçta oynayamıyorlar. Böyle ü.

İrfan Can Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler