Turkey flag

🕓

İrfan Can Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Any Kashmiri who feels threatened can message me on And, This is only because of & in the memory of Kashmiri Jawans Aurangzeb, Ummer, Irfan, Ayub, Feroz, Javed & many others Bravehearts from Kashmir who sacrificed their lives for the Nation, for our India.

İrfan Can Twitter

İrfan Can Fotoğraf

İrfan Can - Twitter'da en iyi Tweetler

irfan can gibi Bu tarz Ahlaksız Türk futbolcular varken yabancı sınırlaması getirilmesin. Türk futbolu bu Ahlaksız futbolcuların eline bırakılmasın..

Thanks for tagging me 😊 5 best actors according to me Ranbir Kapoor Irfan Khan Nawazuddin Siddiqui Vicky Kaushal Paresh Rawal I end it here can’t handle death of my notification list 😂.

Umut Bulut Diagne den iyi forvetim, golümü de attım. Galatasaray dan teklif gelirse düşünürüm _______________________________ Yaşar Kemal Uğurlu #bursaspor Visca irfan can.

İrfan Can Fotoğraf

@GalaBrothers Atacak birsey yok hakem iyi yönetti Maci . Sadece irfan Can a sari kartı erken göstermeliydi . Son dakika penaltı doğruydu . Kayseri kalecisi mükemmel oynadi , Visca bugün şanssızdı , Umut Bulut bugün defansa çok iyi yardım etti ama son dakikalarda takımı galibiyetten etti ..

@namelessone001 irfan can ilk yari hakeme yogun itiraz yapti zemini artik istedigini yapabilir.

Başakşehir nasıl Hakem desteğiyle bu yerlere geldiğinin kanıtı bu Kayserispor maçı..çok adil bir hakem var ama başakşehir hiç memnun değil,irfan can bir penaltı istiyor evlere şenlik, penaltılık en ufak bir şey göremiyoruz görüntülerde,,eliyle oynuyor,sonra hakeme itiraz ediyor.

@demarkesports Haftalrca konuşulan diagnenin eli gibi irfan can elinide konuşulmasını bekliyoruz.

irfan can hala sovuyor ana baci, 51 dk hakeme itiraz etti, kufurler tabi mactan sonra muhabir doven biri icin cokta sasirilacak isler.

Yaşar Kemal Uğurlu lan irfan can kahveci iti neye itiraz ediyosun , iyi alıştınız herşey bedava herşey lehinize sistemine.

irfan can belli ki bugün başka birilerini kendine örnek almış hakeme itiraz ve olmayan faulleri hakemden istemek ve sürekli isyan eden bi durumda bulunmak.

irfan can kahveci kendi eliyle dokunuyor sonra rakip dokundu diye itiraz ediyor bu kadar yalancı olmaya gerek var mı ??.

Başakşehir maçı kazanamayacağını anladı hakemi baskı altına almaya başladı iyice özellikle irfan can.

Çorumun hırçın çocuğu irfan can kahveci emre abisinin rolünü kesmiş, itlikte sınır tanımı.

Çok karakterli futbolcularınız var arda,emre,irfan can,robinho bu kadar yüksek karakterli futbolcuyu bir araya getirmeyi nasıl başardınız tebrikler @ibfk2014.

@evrturhan Gelecegın emresi yetişiyo her yönüyle irfan can efendi elleri ağzı heryeri durmuyor.

Emre ile adamın lobileri kariyerleri ortada. İkisini de sevmiyorum ayrı konu. Bu irfan can ne ayaktır. Özenti özenti itirazlar. Gereksiz bir dokunulmazlık. Selçuk, burak bu kadar rahar itiraz edemiyor hakeme..

@BURAKDK Bu kadar itiraza da bir sarı irfan can her maç aynı.. Caner’in farklı versiyonu.

Başakşehir puan kaybedecek diye beklerim: Dk:4 kayserispor 0-1 başakşehir Gol: visca. Başakşehir topu rakibe bırakır: “Kayseri yaslar berabere biter” Dk:76 Kayserispor 0-2 başakşehir Gol: irfan can Orospu çocu hakem, Ms:0-2..

Amen also the egg user should also pump some iron so that he can free himself from the arm choke of the thugs.

@jam_kamal @AyubKha63649926 Means everybody can enjoy this beauty,, but it will be very much better if everybody can also enjoy the atmosphere like this,,, am I rightsir???.

@dogan1907_ brom irfan can ihtimali hiç mi yok sene sonu o da koyu fenerbahçeliymiş bizi ister bence orda taraftar filan yok.

@Irfan_4lam Cool 😎 I can also show you clent hills up the road after. Our gym is v cool.

@rena_patel09 Can your grandma hit me up with someone too!!🤦🏽‍♀️😂.

#MERHABA Yâradılmış cümle oldu şâdümân Gam gidûb âlem yeniden buldu cân Cümle zerrat-ı cihân-idûb nidâ Çağnşûben dediler kim merhabâ Merhaba ey âl-i sultân merhabâ Merhabâ ey kân-ı irfân merhabâ Merhabâ ey sırr-ı fürkân merhabâ Merhabâ ey derde dermân merhabâ #Muro.

Any Kashmiri who feels threatened can message me on And, This is only because of & in the memory of Kashmiri Jawans Aurangzeb, Ummer, Irfan, Ayub, Feroz, Javed & many others Bravehearts from Kashmir who sacrificed their lives for the Nation, for our India.

Turkey En Popüler Eğilimler