İsmailağa Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İsmailağa Twitter

Mahmut Efendi, Fatih İsmailağa Camisi imamıyken, yoksul dindarlarla bir şeriat gettosu kurdu. Karadenizlilerin yönettiği, medreselerin yeryüzüne çıktığı, kadınların görünmez olduğu, cinayetlerle sarsılan siyah-beyaz bir tarikat. Mahmut Efendi’yi yazdım..

Sevgili mürşidimiz #MahmudEfendiHazretleri (Kuddise Sirruhû)nun rûh-i şerîflerine hediye edilmek üzere İsmailağa Camii’nde hatim cemiyeti düzenleniyor..

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Mahmud Efendi Hz’lerinin cenaze törenine katıldı. Cenaze namazı sonrası İsmailağa cemaatinin yeni temsilcisi Hasan Efendi’ye taziyelerini iletti..

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Yeniden Refah Partisi,Yeniden Refah Partisi on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

An itibarıyla Fatih’teyim. Dün vefat eden İsmailağa Cemaati Lideri #MahmudEfendiHazretleri’nin bugün Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazı için yüzbinler Fatih’e akın etti. Adım atacak yer yok. Fatih, Fevzipaşa Caddesi ve Fatih Camii’nden kamerama yansıyanlar….

Hatırlatmak isterim ki Fetullahçıların dini çizgisiyle İsmailağa’nın yahut menzilin yahut Süleymancıların dini çizgisi arasında büyük farklar yok. Hepsi aynı yolun yolcusu.

Siz kimden nefret ediyorsanız biz oyuz, bugün İsmailağa yarın Menzil öbürgün İskenderpaş.

📌İsmailağa Cemaati önderi #MahmutEfendiHazretleri, tedavi gördüğü hastanede 93 yaşında vefat etti. ▪️ Cenazesi bugün Cuma namazını müteakip Fatih Câmii’nden kaldırılacak..

Günahkarım! biliyorum ama seni çok Şahit ol yarab! #TarikatlarKapatılsın İsmailâga Kudurun.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Novemberpaşalı,Novemberpaşalı on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

İsmailağa; Kaç savaşa katılmış?Hangi cephede şehit olmuşta!. Şehitlik mezarlığına defin ediliyor,..😤.

Türk Milletinde infial oluşturdu :) bi tatile çık ! bol oksijen . İsmailağa zaten kalabalık bir topluluk ... Diğer tarikat ve cemaatlerde teşrif etti . Kusura bakılmasın sadece tarikat değil tek yerden yönlendirilen ve üyelerinin söz hakkı olmayan tüm örgütler sorun kaynağıdır..

انا لله وانا اليه راجعون 1965 yılında İsmailağa Camii şadırvanında abdest alırken âdâbına riâyet ederek ve suyu israf etmemek için her su alışında musluğu kapatışı gözümün önünden gitmez. Ümmete hizmetleri makbul ve dâim olsun ! Rabbim mekânını cennet , makâmını âlî.

Birde demişler ki; “İsmailağa cemaati cenazeye kadınların katılımını yasakladı.” Bu; biz kadınları ezik gördükleri için değil bilakis bize aşırı değer verdiklerini gösterir ki o izdihamda perişan olmayalım diye… #TarikatlarKapatılsın.

İsmailağa cemaat lideri cenazesi, Suudi kralıyla ziyafet videosu, Marmaris yangını…Allahım türkçeyi unuttur bana iki kelimeyi bir araya getirip tweet atamayayım yüce tanrım lütfen.

11- Üstelik mahkeme gerekçeli kararında Ustaosmanoğlu için “saygın isim” notunu düşmeyi de unutmamıştı. Mahkemeye göre cinayeti ise işportacılık yapan üç kişi işlemişti. İsmailağa Cemaati içindeki ne ilk ne de son cinayetti bu….

Ne diyordu SP İstanbul il başkanı İstanbulu bizim sayemizde Kazandı Ekrem İmamoğlu Bildiğim kadarı ile İsmailağa cemaati eskeden hep Refah partisini desteklerdi istanbul da CHP ye oy veren saadetçiler belki utanırsınız CHPlilerin yorumlarını okuyun. Nevşin İlhan Kesici Şeyh.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Abdullah Büdüş,Abdullah Büdüş on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

İki konu: Ukrayna’da mahsur kalan Türk uçakları ve Erdoğan’ın cenazesine katıldığı İsmailağa Cemaati lideri. @YouTube aracılığıyla.

İsmailağa Tarikati nin Cenazesine Oy için bile olsa Katılmayan. Parti liderlerini Tebrik ederim Başta Kılıçdaroğlu ve Akşener Bu ülke Şeyhler dervişler Ülkesi olmadığı mesajı verdiği için #TarikatlarKapatılsın Kudurun.

Ismailaga gibi gerici yapıların çok sıkı şekilde denetlenmesi lazım. Basitçe dernek kurma özgürlüğü deyip geçiştirilecek bir şey değil bu. Psikolojik baskı yoluyla 4-5 yaşında mektebe gönderilen, 10-11 yaşında zorla çarşafa, şalvara sokulan çocuklardan bahsediyoruz..

Bir kadın doğurmuş bu zatı zamanında hâlbuki, ne zaman insan görebilir bakınca insana, zor, çok şükür herkese vermiyor gö İsmailağa Cemaati, bu sabah ölen Mahmut Ustaosmanoğlu için mesaj yayımladı. Mesajda, kadınların cenazeye katılmaması istendi. Zavallı bunlar..

@ltburakyildirim Babacan’ın İsmailağa ya da herhangi cemaatle bir gelecek tasarladığını düşünmüyorsunuzdur. İzlenen yol, vals konusunda olduğu gibi birisini birisine dövdürmeme, her muhafazakarı AKP’li zannedip her gece intikam yeminleri eden küçük bir kitleye kutuplaşmamayı anlatmaktır..

⬛👨🈺geçirmişken Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh aniden gönül.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

Tweetlerinizi çok dikkatli okuyunuz. Kimlerin İsmailağa Tarikatından olduğu apaçık ortada. İP li görünenlerin %50 si. İçlerinde benim takipleştiklerim de var. Takipten çıkıp ENGELLİYORUM..

Fuzuli bir Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh kayıp sanki her saniyem, altı üstü bir kaç saat💘🏖.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

Gözümün Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh gördüğünü anlatmaya korktuğumdan nasıl diyim ‘geçer🛍.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

Cenazeyi bekletmek dinen günahtır. Peki dün ölen İsmailağa cemaati liderinin cenazesi neden Cumaya kadar bekletilir? Yazı #MahmutUstaosmanoğlu #MahmudEfendiHazretleri.

ILKHA
ILKHA

HÜDA PAR offers condolences to İsmailağa Community over death of Mahmud Ustaosmanoğlu #MahmudEfendiHazretleri.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by ILKHA,ILKHA on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

Mesafeler uzadıkça dedik Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh ki ‘hiç olmasaydık’🧟‍.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh Yetenek bende zimmetli 👱‍🌫.

İsmailağa Fotoğraf,İsmailağa Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets İsmailağa Fotoğraf

İsmailağa cemaati lideri mahmut takla atmış! Şimdi arafta g@tüne kazıkla bekliyor! Allahım sana inanmıyorum ama velevki varsın şu mahmuda kazıklarından birini sok çıkar çok sevinirim.

Fethullah Gülen de İsmailağa cemaatinin şeyhi Mahmut Ustaoğlu için taziye mesajı göndermiş. Ee ne de olsa aynı yoğurdun kaymağını yiyorlar. Ustaosmanoğlu kızlarınızı o liselere, üniversitelere sakın göndermeyin diyen zat. Ateşi bol olsun! Amin!.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ALİOSKİ
  • Ankaragücü
  • Antalya
  • Antalyaspor
  • Çağrı
  • #ÇözümBasit