İspanya Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İspanya Twitter

İspanya, kadınlara aylık adet izni hakkı verecek Ayrıca kadın hijyen ürünleri üzerindeki KDV düşecek ve ürünlerin okullarda ücretsiz olarak sunulmasına imkan sağlayacak.

meşin suratlı eſčòrțſ gaziemir torbalı buca sarmaşıklı #izmir çeşme alsancak ispanya koltuk.

İspanya Fotoğraf,İspanya Fotoğraf by alsancak buca bornova konak kordon çeşme karşıyaka,alsancak buca bornova konak kordon çeşme karşıyaka on twitter tweets İspanya Fotoğraf

@onurkymz @ssporttr Gruptan çıkmak kebapmı ? 1998den bu yana hiç bir son şampiyon brezilya hariç grubundan çıkamadı bknz; italya,fransa, almanya,ispanya.

İspanya | Chanel: Bu bir rüyaydı ve şu anda bunu gerçekleştiriyoruz #Eurovision.

bu arada favorim kesinlikle ispanya! naptınız siz öyle yahu?! tek kelime ile şa ha ne! 🥹👏👏 #Eurovision #spain.

#adanatravesti başmabeyinci kalkışılma eline ağır antisemitik ispanya taş basması risk yönetimi afsunlanma.

@Eurovisn_Turkey alina pash birinci olsa üzülmezdim belki ama ispanya varken bunlar birinci olmamalı.

Son yaz izledim final oldu andrew garfield oscar alamadi eurovisionu izledim bu gece dedim ispanya veya moldovadan biri alsin o da yok Ukrayna kazandı kısacası benim kazandigim 1 savas yok (yine aglamak için bir seyler buldum cko güzel.

umarım ispanya kazanır diğer ülkeler şarkıları cenaze evlerinde sergilemeye dewam.

Tüm azgın boğaziçinin ispanya taraftarı olması #Eurovision.

ukraynanın kazanacağı belliydi o yüzden 2inciye bakarsak uk de ikinciliği hak etmiyordu ukrayna ispanya sırbistan ve moldovayı tebrik ederim.

ukrayna da savaş olmasaydı da benim için hollanda ve isveçle birlikte top3 oluyodu. ingiltere yada ispanya tam olarak nasil hak etti? iyi degillerdi aq.

gerçekten ukrayna’nın kazanmasını moral ve destek açısından çok istedik bize çok iyi geldi ama bu durumlar olmasaydı sonuna kadar ispanya’yı desteklerdim birinci o olmalıydı harikaydı performansı.

ispanya’yı beğendim ben. oh be danslar popolar. bayık şarkılardan fenalık geldi.

mevcut durumu dışarıda tutarak yarışma bazlı yorum yapacak olursak, birçok şarkının hakkı yendi. özellikle ispanya ve ve her ne kadar ciddi manada bazı şeyler değişse de yine siyasi bir birincilik çıktı. #eurovision.

@Eurovisn_Turkey ispanya, litvanya, estonya, sırbistan hepsinin hakkı yendi. sırf acıdıkları için vicdan mastürbasyonundan ukraynaya verdiler. şimdi de kim host olacak diye birbirlerini yerler.

@Eurovisn_Turkey Benim icin birinci bu siralamaya gore birlesik krallik performansa gore ispanya..

rk
Rk

en azından ispanya bir kez daha performans yapsaydı ukrayna bayraklarıyla falan halk da sevinirdi.

Nur
Nur

ispanya bu sene yarismaya katilmis sayilmasin seneye tekrar katilsinlar ve kazansinlar. ukrayna’ya birincilik verilecek diye harcanmasin bu performans🥺 #ESP #Eurovision.

Astrolojik veriler #Eurovision u Akrep şarkısı kazanacak Sanırım #esp ispanya kazanacak 🙃.

eyl
Eyl

ispanya tekrar cikip sarki soylesin benim bunlardan icim bunaldi niye hep slow soyluyorsunuz eurovision’da.

azerbaycan kazansa türk düşmanı olacaktık ingiliz kazansa emperyalizm düşmanı olacaktık ukrayna kazanınca da şimdi nato düşmanıyız bugünlük sırbistan ya da ispanya almalıyfı....

Hak edilmemiş bir birincilik olsa da en azından seneye Ukrayna’ya gidiyoruz 🇺🇦 ama gönüllerin birincisi ispanya 🇪🇸 #Eurovision2022.

Ukrayna’nın birinciliğine (tiktoker uk ve varoş ispanya yerine) ve sırbistan’ın halk oylamasında hak ettiği puanı almasına çok sevindim.

Ben ispanya veya moldova alsin istemiştim ama ispanya bi tik daha fazla off diman anketini kaybettiğimiz gece gibi bu gece.

@Turkey_Esc Savas olmasa Birleşik Krallık olacakti diyemeyiz. O 400 kusur oy nasil dagilirdi onu da hesaba katmak lazim. Bence o durumda ispanya ya kayardi oylarin cogu.

bence ispanya en iyi sahne performansı sergiledi ama ukraynaya savaş durumlarından dolayı hediye edildi #Eurovision.

italyada o harmonizing kısımlarında bi şey olduk. Cringe ama literally yani eğilip büküldüm skdlsjd ispanya da öyle işte.

Bende ispnaya kazansın istedim çok çünkü bayağı iyi puan almıştu jürilerden ama halk kararını verdi ve ispanya alamasa bile bir başka favorim kazandı ve mutluyum #Eurovision.

sırf savaş var diye ilk 10 olamayacak şarkı birinci oldu olan ispanya ve ingiltereye oldu, yazık. :/// #Eurovision.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alevi
  • Alpay
  • #AnadoluEfes
  • #ankaragücü
  • arda okan
  • Atatürk