İsrail Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İsrail Twitter

One minute: bozuştunuz da ne oldu? #yurttabarışcihandabarış.

Many young faces are going to take oath as ministers in Bihar Cabinet from RJD. This can be seen as new and young cabinet of RJD under the leadership Tejashwi Yadav. Tejashwi/Tej Pratap New faces-Shahnawaz, Sudhakar, Dr Shamim Ahmad, Sarvjit,Israil Mansuri #Bihar #cabinet.

Genel Başkan Yardımcımız Doğan Bekin; İsrail Türkiye yakınlaşmasına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamanın tamamına internet sitemizden ulaşabilirsiniz.⬇️.

İsrail Fotoğraf,İsrail Fotoğraf by Yeniden Refah Partisi,Yeniden Refah Partisi on twitter tweets İsrail Fotoğraf

#sondakika Türkiye ve İsrail karşılıklı olarak büyükelçi atama kararı aldı.

T24
T24

ABD Ankara Büyükelçiliği: “Türkiye ve İsrail’in karşılıklı olarak büyükelçi atayacağına ilişkin haberleri memnuniyetle karşılıyoruz.

İsrail ile adımlar hızlı atılacak.

İsrail Fotoğraf,İsrail Fotoğraf by Cumhuriyet,Cumhuriyet on twitter tweets İsrail Fotoğraf

israil ile ilişkilerin düzelmesi şerefine alışverişimizi yaptık… abartmış mıyım?.

İsrail Fotoğraf,İsrail Fotoğraf by memo,memo on twitter tweets İsrail Fotoğraf
Tele1 TV
Tele1 TV

AKP’nin İsrail ile yakınlaşma planında son hamle: Büyükelçi.

israil dün de bugün de terör rejimidir. israille normalleşmek Filistin’e ihanettir. israil ile ilgili olan tüm bağlantıları reddedip hiçbir diplomatik ilişkiyi kabul etmiyoruz..

Başlı yalçın küçük israil, yahudi, sabetaycılık.

İsrail Fotoğraf,İsrail Fotoğraf by JönTürk,JönTürk on twitter tweets İsrail Fotoğraf

🗣️ İşgalci israil ordusu: Gazze operasyonu sırasında çocukları öldürdüğümüzü kabul ediyoruz. (Times of Israel).

@insanemigraineR @aliashfqaa Nabi musa bukan arab. Baginda bani israil & stay kat Palestine. Most nabi & rasul asal dari bangsa ni. Sihir berasal dari zaman nabi sulaiman dgn turunnya Harut & Marut di babylon (area iraq). Iraqi also not necessary arab. Ada kurd & others For details boleh baca albaqarah 102.

Ο «απομονωμένος» Ερντογάν έτοιμος μετά από το Ισραήλ να «τα βρει» και με τη Συρία; via @.

Ateşkes sağlandı: İsrail 3 günde 15’i çocuk 44 kişiyi katletti!.

T24
T24

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Yair Lapid ile görüştü.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi Erdoğanın kararları ile ülke üzerinde yetki sahibi olan abd israil rusya sizlerin o yetkileride Erdoğanın gidişi ile bitiyor tek adam yaptı oldu yok öyle Türkiye yol geçen hanı değil çadır devlet değil.

Yıllardır hem israil ile hem esadla aramızın bozuk olması, esadla görüşmeye başlama kararı alınınca israil ile ilişkilerin düzelmesi ve israil ile esadın kanlı bıçaklı olması?.

Beni israil bir çetedir. Çeteler ise er ya da geç dağıtılır. Bu çeteyi dağıtmayı bize nasip eyle Yaa Erhamer-Rahimiyn 🤲🏻.

türkiye-israil ilişkilerinin twitter mentionları ile düzeltilmesini aşamıyorum aw.

İsrail: “Gazze operasyonunda Filistin dışında bir ülkeye daha saldırı düzenledik”.

Biz israil diye bir devlet tanımıyoruz. O bir devlet değildir. O siyonist bir işgal rejimidir. O bu topraklara saplanmış zehirli bir hançer gibidir. O ümmet coğrafyasının içerisinde bir kanser hücresi gibidir..

Hadi ya asıl siz olmasaydınız bugün Ege de 3 bin ada Yunanın olmazdı. Olmasaydınız irak Suriye Mısır Libya Cezayir Tunus Fas bizim olmaya devam ederdi. Olmasaydınız israil diye bir devlet asla olmazdı. Kudüs Mekke medine bu milletin olmaya devam ederdi. +.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Yair Lapid ile telefonda görüştü: Yeni büyükelçinin atanması konusunda gerekli adımlar en kısa sürede atılacak.

İsrail Fotoğraf,İsrail Fotoğraf by Sputnik Türkiye,Sputnik Türkiye on twitter tweets İsrail Fotoğraf

israil şakşakçılığı yapmak ne işinize yarıyor çok merak ediyorum harbi fonlanıyor musunuz aq.

Kurdan Cihûtî çawa nas kir? berê zayînê di sedsalên 7 û 6an de, pêşîyên kurdan ku di nava dewleta babîl de dijîyan , bi dagirkirina îsraîl re , cihûtîyê nas kurd vî olê yek xweda dipejirînin .hê jî hijmarek kurdên cihû hene û gelek li îsraîlê dijîn. #Kurdistan #dîrok.

İsrail Fotoğraf,İsrail Fotoğraf by Zarema Bakur,Zarema Bakur on twitter tweets İsrail Fotoğraf

Türkiye ve İsrail, 4 yıl aradan sonra karşılıklı büyükelçi atama kararı aldı.

Günaydın değerli halkımız; israil ile normalleştik büyükelçi atayacağız, suriye ile gün sayıyoruz, rusya ile ukraynayı normalleştirmeye çalışıyoruz, merkez bankası faiz açıklayacak, dikkat! taksi, otobüs ve minibüste de emniyet kemeri zorunlu, akşam maçımız var, kolay.

@KaracasuHande Finans edən isə ingilis kraliyət ailəsi,israil və bir çox Türkdüşmanı digər qüvvələ konuyu ələ almanız gərək. Önəmli çüılar..

Son iki günde 27 si çocuk 44 Filistinli Müslüman, işgalci israil tarafından şehit edildi..

Gazze direnişi Gazze sınırından 10 km kadar İsrail içlerine girmeye hazırlanıyor ..Önümüzdeki saatler Siyonistlerin kasabalarda kaçmasın an meselesi olduğu bildirildi. #GazaUnderAttack.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • çokucuzfiyaata ttverilir
  • özgür demirtaş
  • #babalatv
  • Bella Hadid
  • Bertrand Traore
  • Beyza
  • Beyza Tufan
  • #bihter