Turkey flag

🕓

İstanbul Çekmeköy Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İstanbul Valisi Yerlikaya: Çekmeköy ilçemizdeki bir site içerisine askeri helikopterimiz zorunlu iniş yaparken düştü..

İstanbul Çekmeköy Twitter

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy - Twitter'da en iyi Tweetler

Çekmeköy’de düşen helikopterdeki 4 asker yaşamını yitirdi İstanbul Çekmeköy’de düşen UH-1 tipi helikopterin içindeki 4 asker yaşamını yitirdi Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, kaza ile ilgili soruşturma başlattı. Milli Savunma Bakanlığı da, “UH-1 tipi h….

İstanbul/Çekmeköy’de düşen askeri helikopterde şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı.

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de meydana gelen elim helikopter kazasında Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yüreği yanan acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Mekanları Cennet Olsun..

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

Helikopter kazasında şehit olan askerlerin kimliği: 2 yüzbaşı, 2 astsubay İstanbul Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 askerin kimliği belli oldu. Şehitlerin rütbesi ve isimleri şöyle: Pilot Yüzbaşı Ümit Özerli, Yüzbaşı Semih Özc….

😿 SİZCE HANGİ RESİMDE DAHA ÖZGÜR, HANGİSİNDE BASKI VAR ⁉️ 😿 🐪 Mekanları Cennet İstanbul Çekmeköy #AklımaGelmişken ümit öztürk AysunYıldırım DosyasıAcılsın salozlaşmak belirtisiz tamlama ihtiyaç molası namus belası 🐪.

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de Askeri helikopterin düşmesi sonucu 4 askerimiz şehit olmuştur.Şehitlerimize Allah’tan rahmet çe başımız sağ ailelerine sabırlar versin.😞😪😪.

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul #Çekmeköy’de meydana gelen helikopter kazasında şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun..

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Milletimizin başı sağolsun..

İstanbul Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucunda Şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum..

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de düşen helikopterde şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum..

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy deki helikopter kazasında vatanımız için canlarını feda ederek şahadet şerbetini içen kardeşlerimize Allahtan gani gani rahmet Allah sabır versin gerçekten ı hak bizede nasip eder inşallah vatan uğruna şehit olmayı....

İstanbul/Çekmeköy’de düşen askeri helikopterde Şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı.

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de düşen askeri helikopterde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağolsun..

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy ilçesinde askeri helikopterin zorunlu iniş yaparken düşmesi sonucu şehit olan askerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim..

İstanbul Çekmeköy’de düşen askeri helikopterde yaralanan 4 askerimiz şehit olmuşlardır. Başımız sağolsun. #çekmeköy.

ISTANBUL ÇEKMEKÖY de Düşen helikopterde 4 askerimiz şehit olmuş Ülkemizin başı sağolsun ailelerine sabırlar.

İstanbul Çekmeköy de #Şehit olan askerlerimize Mevlam Rahmet etsin; geride kalan ailelerine sabırlar ihsan etsin..

İstanbul Çekmeköy deki düşen helikopterden 4 kişiden biri Şehit olmuş 3 ü hastanede Şehit ailesine Allah sabır versin..

İstanbul Çekmeköy çok üzücü; merak ediyorum,neden hep askeri helikopterler düşüyor?mesela neden milletvekillerinin,bakanların bindikleri helikopterler düşmüyor?hani melekler mi koruyor diyeceğim,melekler sizi görünce tabana kuvvet kaçarlar ne oluyor?içinde hangi rütbeliler vardı?.

Askeri Helikopterin ‘Zorunlu ve Acil’ yaptığı iniş sırasında İstanbul Çekmeköy’de sitenin parkına düşmesinin ardından sorulacak tek soru ‘Zorunlu ve Acil’ iniş yapması kaçınılmaz olan helikopter neden havalandırıldığıdır. 4 Askerimiz şehit başı sağolsun..

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf

allah rahmet şehidimiz kazasında İstanbul Çekmeköy.

İstanbul Çekmeköy’de düşen askeri helikopterde şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Büyük Türk milletinin başı sağolsun..

Yan mahallemde helikopter düştü😢 4 Şehit var!! Allah rahmet eylesin: ( İstanbul Çekmeköy de.

İstanbul Çekmeköy’de düşen helikopterde şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Yüce vatanımız sağolsun..

İstanbul Valisi Yerlikaya: Çekmeköy ilçemizdeki bir site içerisine askeri helikopterimiz zorunlu iniş yaparken düştü..

İstanbul Çekmeköy Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler