İsveç Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İsveç Twitter

Vay vay vay, İsveç ne zamandan beri Türkiye’nin çıkarını düşünür oldu….

Asırlar evvel bize sığınan İsveç Kralı’na müşfik kollarını açan aziz ecdadımıza vefasızlık yapanların, yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’i yakanların, bize laf yetiştirmeye ne yüzleri olacak ne de yürekleri yetecektir. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli.

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Ahmet Yiğit Yıldırım,Ahmet Yiğit Yıldırım on twitter tweets İsveç Fotoğraf

Türkiye insan hakları inceleme komisyon üyeleri ve Stokholm Büyükelçisi Hakkı Emre Yunt Bey’le birlikte İsveç Parlamentosu Adalet Komisyon üyeleriyle biraraya geldik.

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Mehmet Bülent KARATAŞ,Mehmet Bülent KARATAŞ on twitter tweets İsveç Fotoğraf

Finlandiya ve İsveç’in NATO üyeliğine vetoyu çakarsak bizim taym olur gibi..

Gözyaşlarıma hakim olamı Bize bugünleri yaşattığı İçin Rabbim Recep Tayyip Erdoğan dan razı olsun inş #USDT Binance Delist İsveç.

Şaka bir yana Boris “Saldırıya uğrarsanız sizi savunacağız” mealinde belge imzalayıp İsveç ve Finlandiya’ya verdi Bu güvence kağıt NATO’ya girişleri kolaylaştıracak İmparatorluk hafızası böyle bir şey: “Bu güvenceyi 1955te Bağdat Paktına vermiştik” diyen oldu Tarih, bugündür.

2 kişilik yurtiçi tatili, minimum 25 bin tl. Glostad, 2 kişilik 1900 tl. İsveç’e tatile gidiyormuşsun gibi bir havası var ama değil, Ikea’da satılan ikili kanepe. Alın yatın, ne tatili!.

İsveç ve Filandiya “PKK’yı besleyip büyütüyoruz, acaba Türk turist gelir mi?” diye kaygılanmazken İP’in vekilinin derdine bak hele. Cehennemin dibine kadar yolları var..

Tele1 TV
Tele1 TV

Rusya’dan Türkiye’nin Finlandiya ve İsveç tavrına açıklama.

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Finlandiya ve İsveç’in NATO üyeliğinin oluşturacağı tehditlere karşı askeri bir yanıt konusunda uyardı..

#SONDAKIKA !.. “Finlandiya ve İsveç, PKK’lı teröristleri iade etmeyeceklerini söylediler. NATO’ya girmelerine evet demeyeceğiz.” nokta.

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Ankara Caps,Ankara Caps on twitter tweets İsveç Fotoğraf

Ali Er, İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğini ve Türkiye’nin tavrını değerlendirdi: Erdoğan elini erken açtı.

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Cumhuriyet,Cumhuriyet on twitter tweets İsveç Fotoğraf

Rus’tan daha çok Rusçular, Putin dahi, Putin asla hata yapmaz, Putin Satranç ustası değil mi? İsveç ve Fİndlandiya NATO üyesi oluyor, Rusya Baltik denizine adımını zor atar artık. NATO Petersburg’a birkaç km uzaklııca İngiltere İsveç ve Finlandiyayla savunma paktı imzaladı.

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Dr. Ömer Turan,Dr. Ömer Turan on twitter tweets İsveç Fotoğraf

@temmuz1919 YPG’ye bu yardımları yapan İsveç ve Finlandiya’yı biz Nato’ya girmesine evet mi diyeceğiz ? Yakı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsveç, PKK ve diğer terör örgütlerinin yuvası haline geldi. NATO üyeliğine olumlu bakmıyoruz.

İsveç’e uçak bileti bakıyorum gidiş dönüş 6k. Bu pahalılıkta baya uygun geldi.

Finlandiya ve İsveç in NATO üyeliği Türkiye Engeline takılır hatta takılması ZARURİDİR Eğer Nato üyelikleri onaylanır ise Rusya muhakkak Müdehale edecek İngiltere ve Nato,Türkiye yi Rusya ya müdehaleye çağıracak Bu asla kabul edilemez.

Galiba biz bu işi beceremeyeceğiz, zira İsveç ve Finlandiya ile düşman olabilmek için çok büyük bir yetenek lazım. Adamlar, atom bombası bile atsan dönüp özür dileyecek kıvamda. İşimiz zor..

Konudan bağımsız İsveç sandım mq. Afganlar yine hayallerimizi yaşıyor..

Bu arada Finlandiya ve İsveç’in NATO’ya katılma kararına ilişkin şunu söylemeden geçemeyeceğim: “Putin bunu düşünmüştür” 😁😁 Çünkü ö😂.

Bu gün günlerden SOROS günü. Natotürkcüler Natoya sinyal gönderiyorlar. Biz gelirsek Natoya girene engel olmayız. Yunanistana izin verdiğimiz gibi İsveç ve Finlandiyaya da izin veririz sinyali..

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Hisarbegi66👥,Hisarbegi66👥 on twitter tweets İsveç Fotoğraf

NATO nereye? 1. Türkiye direnir Nato bölgemizde başımıza çorap örer. Rusyaya iter ve Natodan yasa dışı olarak atar. 2. Basit tavizlerle İsveç Fin. İmza atarız. Pkk ve Fetöyü yasaklar Abd Suriyeden çıkar(mümkün değil).

İsveç Sol Parti lideri: Savaş riski artıyor, NATO üyeliği yanlış yol.

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Sputnik Türkiye,Sputnik Türkiye on twitter tweets İsveç Fotoğraf

İsveç hükümeti, NATO üyeliğini görüşmek için diplomatlardan oluşan bir heyeti Türkiye’ye göndermeye karar verdiğini açıkladı..

@syioannidis @neaalakasivar Sapık Ortadoğu farelerine laf gelmesin diye çırpınmanız göz yaşartıyor. İsveç 2000’lerin başlarında ırkçılığı körüklüyor diye suç istatistiklerini yayınlamayı durdurmuştu. Geçen başbakanları çıkıp “bunlar entegre edilemiyor” dedi. Uyum sağlamaları mümkün değil.

4-Onlarca yıldır tarafsız olan İsveç ve Finlandiya, 5. madde ile özdeşleşmiş NATO’ya katılarak, daha güvende olabileceklerini düşünüyor. Bu madde, üye ülkeye yapılan saldırıyı, tüm ittifaka yapılmış sayıyor..

crn
Crn

@melinastro Latin Amerika, Brezilya, Şili, Kanada, California, Fransa, İngiltere, İtalya, Venedik, İspanya, Mısır, Tayland, Dubai, İran, Rusya, Bora Bora, Yunanistan, Norveç, İsveç, İsviçre, ve daha bir çok yer = dilek çemberi.

İsveç, İngiltere ile ikili savunma anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre,eğer İsveç saldırıya uğrarsa İngiltere bu ülkeyi savunacak..

İsveç Fotoğraf,İsveç Fotoğraf by Etkin Tutum,Etkin Tutum on twitter tweets İsveç Fotoğraf

Finlandiya #NATOya üye olmak istediğini açıkladı, İsveç yolda. 🇹🇷den henüz resmen ses çıkmadı. 🇹🇷nin tutumu… 🇬🇷başbakanı 🇹🇷dışişleri bakanı aynı hafta ABD’de. Miçotakis Kongre’de konuşacak(Erdoğan kıskanacak) dış politika turu👇.

Finlandiya/İsveç’in potansiyel NATO üyeliklerine ilişkin Türkiye’nin en üst düzeyde “olumlu fikrimiz yok” beyanında bulunması nasıl yorumlanabilir?+.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alpay
  • #AnadoluEfes
  • Arda Okan
  • Atatürk
  • Avrupa Şampiyonu
  • Çerkes