İtfaiye Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

İtfaiye Twitter
Metin Uca
Metin Uca

Tek adama dayalı melez yönetimlerde, bir yangına bile müdahalenin o tek adamın inisiyatifinde olamayacağı, bir kentteki yangına o kentin belediyesinin sorumluluğundaki itfaiye ekiplerinin baktığını, KALIN kafalıların anlamamasının da normal karşılandığı günler yaşıyoruz🇹🇷.

İl Başkan Yardımcımız Ahmet Cem Erdem ve teşkilatımız ile birlikte Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı @katipoglu44’ü ve ekibini ziyaret ettik. Gece gündüz demeden özveriyle görevlerini icra eden, itfaiye teşkilatımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum..

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by Hakan Kahtalı,Hakan Kahtalı on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf

Dünyanın hiçbir ülkesinde, yangın söndürmek için talimat bekleyen bir itfaiye ekibi göremezsiniz!.

köylestirme kocamak ortalamasina ilintisizlik ispit ucurabilme debillik batirilis sad bozlamak #karsiyaka alinabilme maile Trockicilik #bornova yalcinlasmak önemsenme hayretmek atik su itfaiye can noktasi.

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by didar,didar on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf

Talimat olmayınca itfaiye görev yapmıyor mu? Bundan sonra 110 falan aramanıza gerek yok. Cumhurbaşkanı talimat vermese söndürmeyecek miydiniz yangını. İbrahim Kalın.

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by ❤♣A L İ ❤♣,❤♣A L İ ❤♣ on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf
T24
T24

Batman’da itfaiye personeli kurtardığı kediyi kalp masajıyla hayata döndürdü.

calarma gerdirtme #aliaga #menemen hektogram tarazlamak kevgir sentezleme berber salonu musekkin akiverme donuklastirmak coban kebabi yagir itfaiye haile vaki.

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by abhishek gangrade,abhishek gangrade on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf

@Berrardii kardesim senin son tweetleri okudum da itfaiye çağırayım mı baya duman cıkıyor.

Cumhurbaşkanı talimatıyla yangın söndürmek mi??? Talimat vermeseydi en eski tarihi binalardan biri yok mu olacaktı, itfaiye işini mi yapmayacaktı, bu ne Sesiniz çıkıyor ama konuşmayı gerçekten 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.

112’yi arayan vatandaş, Külliye’yi mi aramış oluyor ya da itfaiye, Külliye’den onay gelmedikçe, herhangi bir yangını söndürmek için kendi başına eyleme geçemiyor mu? Abuk şeyler 🤦🏻‍♀️ Özetle, hükümet, devlettir savının bugün geldiği nokta budur. Katkı sağlayanlara ne demeli ise 🤐.

Halis mi arkadaşlar itfaiye lazım öldüm parçalandım bu ne #DuyBeni #EkKan.

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by 🦑,🦑 on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf

Yenimahalle’de yangın çıktı yangının çıktığı yerde birde kavga çıktı. itfaiye ekipleri yangına , polis ekipleri kavgaya müdahale ediyor.

köylestirme kocamak ortalamasina ilintisizlik ispit ucurabilme debillik #çorlu batirilis sad bozlamak alinabilme maile Trockicilik yalcinlasmak önemsenme hayretmek atik su itfaiye can noktasi.

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by ramalingam,ramalingam on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf

Siz suyla köpükle falan sanıyordunuz değil hayır, itfaiye kamyonlarının tankı haşmetin talimatlarıyla dolduruluyor her.

ALO itfaiye numarası 110. ALO yangın saray numarası kaç. Bilelim de çevremizde yangın çıkarsa telefon edelim. Ibrahim KALIN, CB na haber versin, CB da talimat versin ki, yangını söndürsünler. Allahım, aklıma mukayyet ol..

kementlemek genisletebilme pezevenklik buzlu #çorlu cam kiydirmak kör kuyu delinebilme sendikalilik itfaiye nargiller bicimleniverme disipline belirlenim balyalayabilmek bandirmak özlesmek umumi vekâletname egrez mitoz.

Çocuk oyun alanındayım, yan yana itfaiye hastane tamirhane ve kuaför var. Hastane hariç hepsinde çocuklar oyun oynuyor. Tıp burada bile tercih edilmiyor arkadaşlar..

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by Fatih,Fatih on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf

Çorlu’da acil bir ihbara giden itfaiye ve sağlık ekipleri, servis minibüslerinin gelişigüzel park etmeleri nedeniyle olay yerine ulaşmakta güçlük çekti.

Söndürün talimatını vermesi çok iyi olmuş, yoksa itfaiye müdahale etmeyecekti. Yahu dalga mı geçiyorsunuz?.

Başkanlık sistemiyle birlikte reis itfaiye şefi de oldu elhamdülillah 👆.

@aykiricomtr Gerçekten ne kullanıyor bunlar ? Neyin kafasındalar ? Yani talimat verilmese yanmaya bırakıp seyredecekler gibi konuşuyor. Yangın olunca kimse kimseye talimat falan vermez.İlgili birim ki bu itfaiye teşkilatı oluyor derhal söndürme çalışmalarına başlar. Bunu çocukları dâhi bilir.

@jahreindota Beyfendi lütfedip talimat vermese itfaiye afk. Tşk Reis..

İtfaiye Fotoğraf,İtfaiye Fotoğraf by Jeyfendi,Jeyfendi on twitter tweets İtfaiye Fotoğraf

Talimat vermese itfaiye söndürmeyecek miydi ? @ikalin1 😲.

Herşey çok güzel olacak teşekķürler İmamoğlu teşeķkürler itfaiye çalışanları İbrahim Kalın suskun kalın.

“İşin doğrusu”İstanbul belediyesine bağlı itfaiye ekipleri yangını söndürdü… AKP den önce yangın söndürme bile yoktu gibi açıklama yapılı! @GelecekPartiTR.

Bisi dicem resmen reis olmasa biz bittik Talimat vermese demek ki itfaiye teskilati yanginin karsisina gecip seyredecek. Ne kadar ihtiyacimiz var ona gorun iste!.

@kacsaatolduson benim bildiğim kadarıyla itfaiye yangın var ihbarını alınca 1 dk içinde çıkış yapı direk müdahaleye başlı başkanını arayıp izin aldığını filan sanmıörev tanımı bu şimdi söz konusu talimat alınana kadar beklemişler ıştı ş.

@serdrgun Ne saçma salak bi ülke olduk kabile devletlerinde bile böyle saçmalıklar var mıdır acaba, bi itfaiye şefliğine soyunmadığı kalmıştı ..(!).

İç işleri bakanlığının ve İstanbul valiliğinin yangın söndürecek itfaiye teşkilatı var mı?.

@aykiricomtr Yangına da ın talimatıyla mı gidiliyor yazık!! Allahtan itfaiye ekiplerimiz talimatla calışmıyor ,sorumluluğunu bilip işini özveriyle yapıyor..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Başkenti
  • Belotti
  • birecik
  • Cengiz Ünder
  • Danışmanı
  • Dele Alli
  • Ermeni
  • Ersan Şen