Turkey flag

🕓

#İzmirliTuncayıİstemiyor Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

#İzmirliTuncayıİstemiyor zaten chp ye uyuzum, beni delirtmeyin. Bu adama oy falan vermem

#İzmirliTuncayıİstemiyor Twitter

#İzmirliTuncayıİstemiyor Fotoğraf

#İzmirliTuncayıİstemiyor - Twitter'da en iyi Tweetler

Adamların izmir umrunda bile değil daha adayları bile açıklamadı! Nasıl Olsa Alıyoruz 😂 İzmirdede hala bu partiye ve bu beceriksizlere oy verecek Koyun sürüsü var Yazı! #İzmirliTuncayıİstemiyor.

ATATÜRK yaşasaydı ilk olarak şu içi bir sürü hain dolu CHP yi kapatırdı . Adamlar hizmet etmeyi beceremedikleri gibi bide Nasıl olsa garanti alırım kafasıyla hareket edip, şehri dinlemek yerine abuk subuk isimleri önümüze getiriyolar . #İzmirliTuncayıİstemiyor.

#İzmirliTuncayıİstemiyor benim için seçim bitmiştir. Daha sandığa gitmem..

#İzmirliTuncayıİstemiyor @herkesicinCHP sabrımızı taşırma! Bizi de cepte keklik görme!.

#İzmirliTuncayıİstemiyor İzmir incidir, Herkese nasip olmaz, Helede sizin gibilere hiç kalmaz..

#İzmirliTuncayıİstemiyor zaten sandığa istemeden gidiyordum. Tuncay olursa hiç gitmem. Bu kadar net!.

E hadi bu tag için de sayın Kılıçdaroğlu aktorllerin işi desin neyse izmir ceketine bile oy verir usta takma #İzmirliTuncayıİstemiyor.

#İzmirliTuncayıİstemiyor güzel izmirime Ahmet piriştina gibi bir Başkan lazım başkanın projeleri ile ayakta kalan bir Başkan olmasın Ahmet piriştina olsaydı halen başkandı mekanın cennet olsun #ahmetpiriştina.

CHP artık Atatürk’ün kurduğu ve bu Millete teslim ettiği parti değildir bunu hala anlayamadınız mı adamların Devlet Bahçeli’den hiçbir farkı yok #İzmirliTuncayıİstemiyor.

#İzmirliTuncayıİstemiyor zaten chp ye uyuzum, beni delirtmeyin. Bu adama oy falan vermem.

#İzmirliTuncayıİstemiyor partisinin cumhurbaskani adayina agzina geleni soyleyen , belediyecilikle alakası olmayan,izmir ile alakasi olmayan birini gercekten kimse istemiyor..

#İzmirliTuncayıİstemiyor @herkesicinCHP Muharrem ince ye duyduğu kin ve kıskançlık ı Akepe liler bile göstermedi . Mevcut ilçe Belediye Başkanları arasında en başarılısı kimse onu aday yapın..

Bu halk yıllar sonra, bir siyasetçiyi çok sevdi. O da @vekilince Onu sevmeyenleri, hele kötüleyenleri ise, hiç sevmedi. #İzmirliTuncayıİstemiyor.

Bu halk yıllar sonra, bir siyasetçiyi çok sevdi. O da @vekilince Onu sevmeyenleri, hele kötüleyenleri ise, hiç sevmedi.
#İzmirliTuncayıİstemiyor Fotoğraf

CHP İzmirde tuncayı aday gösterirse #İzmirliTuncayıİstemiyor.

CHP İzmirde tuncayı aday gösterirse #İzmirliTuncayıİstemiyor Fotoğraf

Chp genel merkezi seçmenlerine nezaman kulak verdi ki? @kilicdarogluk iktidar partisi her secimi kazansın diye elinden geleni ardına koymuyor. Çünkü o sadece muhalefette kalıp kürsüden altı boş atarlanmayı istiyor #İzmirliTuncayıİstemiyor.

#İzmirliTuncayıİstemiyor tüm Cumhuriyet mitinglerine gitmiş biri olarak söylüyorum kimin projesi emin bile olamıyorum partimde olmasından utanç duyuyorum..

Bu chp düzeni artık bozulmalı,kemal artık gitmeli,hak edenler gelmeli,yenilenmeli,izmire izmirli olarak yaşamış ,her yerinde hatırası anısı olan ve sorunlarını bilen ,bunu düzeltme çabası olan kişiler gerek,koltuk şovmenleri değil #İzmirliTuncayıİstemiyor.

partisine yıllarını vermiş emektarı @vekilince ye kaba adam yakıştırmasını yapan kişiyi kısacası #İzmirliTuncayıİstemiyor net.

Son dakika ; CHP İzmir adayı @tuncsoyer ! Via @barisyarkadas #İzmirliTuncayıİstemiyor.

Son dakika ; CHP İzmir adayı @tuncsoyer !
Via @barisyarkadas #İzmirliTuncayıİstemiyor Fotoğraf

Deliyim Doluyum ama Bütün CHP örgütü beni izler, Ciddiye de alır, İşine gelmeyen de saldırır! Chp ye verdiğimiz sosyal medya desteğini de kimse itiraz edemez! Tunç Soyer izmire hayırlı uğurlu olsun! #İzmirliTuncayıİstemiyor.

#İzmirliTuncayıİstemiyor RAHAT BIR NEFES ALIN IZMIRLILER IZMIR BELEDIYE BASKAN ADAYI TUNÇ SOYER halk tv baris yarkadas.

İşte budur @tuncsoyer İzmire aday 👏👏👏👏 Ama biz dedik #İzmirliTuncayıİstemiyor.

Belediye başkan adayları için neden? Ön seçime neden gitmediniz? Nedir Sizleri korkutan #İzmirliTuncayıİstemiyor.

Bu tweeti atarken aynayamı bakıyordun #İzmirliTuncayıİstemiyor.

Bu tweeti atarken aynayamı bakıyordun
#İzmirliTuncayıİstemiyor Fotoğraf

#İzmirliTuncayıİstemiyor Bence çok memnun olduğumuz ilçe belediye başkanları aynen devam etsin; ki perçinlensin. İZMİR BŞşk Adayı MUHARREM İNCE @vekilince olsun. ben oy kullanmıycam. NET ama bu hareketin hem Sn.İnce,hem İzmir,hem CHP için toparlayıcı olacağını düşünüyorum.

Turkey En Popüler Eğilimler