Şükrü Saraçoğlu Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Şükrü Saraçoğlu Twitter
Aykırı
Aykırı

Şükrü Saraçoğlu stadının isminin Atatürk Stadı olarak değiştirilmesi önerildi.

Fenerbahçe klubü başkanı Ali Koç, stadın ismini; “Din zehirdir, Türkiye’den dini atabilmek için bize 30 sene lazımdır” diyen CHP’li Başbakan Şükrü Saraçoğlu’ndan alıp, “Gökten indiği sanılan kitaplar” diyerek Kurana hakaret eden ’in ismini verdi. Fenerbahçe Atatürk Stadı!.

Varlık vergisinin mucidi, faşist Şükrü Saraçoğlu isminden kurtulduğumuz için mutluyum. Fenerbahçe Atatürk Stadyumu ismi çok yakıştı..

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadı Artık Fenerbahçe Atatürk Stadı olarak Yaşayacak Yakışan Buydu Tebrikler @fenerbahce 💛💙🇹🇷🧿.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by 𝑬𝑹𝑫𝑰̇𝑵𝑪̧ 🇹🇷🔗💛💙✌️,𝑬𝑹𝑫𝑰̇𝑵𝑪̧ 🇹🇷🔗💛💙✌️ on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

Adının teker teker silindiği bu günlerde Formasına Atatürk’ün imzasını koyan Cumhuriyetimizin 100. Yılında Şükrü Saraçoğlu stadının adını FENERBAHÇE ATATÜRK STADYUMU olarak değiştiren Fenerbahçem’i ve başkanımızı yürekten kutluyorum. İyi ki FENERBAHÇELİYİM 💙💛💙.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by 𝓜𝓪𝓿𝓮𝓻𝓲𝓬𝓴 ✊,𝓜𝓪𝓿𝓮𝓻𝓲𝓬𝓴 ✊ on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

Atatürk isminin planlı bir şekilde silinmeye çalışıldığı bu dönemde, cumhuriyetimizin 100. yılı anısına Şükrü Saraçoğlu stadyumuna “Atatürk” adını verme kararını alan Fenerbahçe camiasını yürekten kutluyorum, varolsunlar. #Atatürk.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by Hasan Toktaş,Hasan Toktaş on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

Şükrü Saracoğlu yerine Fenerbahçe Atatürk Stadyumu olmuş. Çok da iyi yapmışlar. Hiçççççççççç öyle tevazu gösteremem. 2 gün önce son damlayı bardağa düşürmüşüm. Topuk Yaylasının adını tendon ovası yaptırim mi?.

Şükrü Saraçoğlu Varlık Vergisi’ni getiren ve çalışma kampları kuran bir başbakan. Böyle bir adamı ancak senin kafa yapında biri savunur zaten..

İsmet İnönü, Şükrü Saracoğlu ve Mustafa Kemal Atatürk 🇹🇷.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by 28 Şampiyonluk,28 Şampiyonluk on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

Şükrü Saracoğlu Stadı’nın adı Atatürk Stadı olacak.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nın adı Atatürk Stadı olacak.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by Kronos,Kronos on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

700 kişi için 17 milyonu feda etmeyen Şükrü Saraçoğlu’nun ruhu şad olsun..

Atatürk isminin tek tek silinmek istendiği bu dönemde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu stadını Fenerbahce Atatürk Stadı olarak değiştirme kararı aldı! Bir Galatasaraylı olarak, Tebrikler Fenerbahçe 👏🏻 Teşekkürler Ali Koç 👏🏻.

Şükrü Saracoğlu son raddede tartışmalı bir isimken bu kadar sene stada ismini veriyor olması hataydı. Atatürk ismi tüm statlardan ve salonlardan silinirken Karşıyaka Spor Kulübü tam aksi yönde karar alarak Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu ismini kullanmıştı. Hala devam ediyor..

Atatürk ismi kullanılarak İstiklâl Madalyası sahibi Şükrü Saraçoğlu ismi siliniyormuş. Sonrasında da Kurtuluş semtinin ismini değiştirelim, Mahmut Esat Bozkurt’un ismini de caddelerden silelim. Nasıl olur?.

Mahmut Esat Bozkurt, Şükrü Saraçoğlu ve Dr. Reşit Galip, unutulmanın yanı sıra, Cumhuriyet düşmanlarının, İslamcıların, Kürtçülerin, Yeni Osmanlıcıların, İkinci Cumhuriyetçilerin, Yetmez ama Evetçilerin, Liboşların, Yenik ve.

Yahu stadın önünde Atatürk heykeli var formaya bile Atatürk imzası koyduk. Sponsor bulun da sponsor+Arena olsun stadın adı. İlla Şükrü Saracoglu değişecekse Fenerbahçe Stadyumu yapın adını. İsim adı vermeyin.

Fenerbahçe Atatürk Stadyumu olmasa Türkçü Şükrü Saraçoğlu’na alt bir isim yakışmazdı.Tebrikler Fenerbahçe’m👏🏻.

Şükrü Saraçoğlu gibi çok yanlış bir ismi kaldırıp ‘Fenerbahçe Atatürk Stadyumu’ yapan Ali Koç’u alkışlıyorum..

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by Anıl Sencer,Anıl Sencer on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

Şükrü Saraçoğlu stadı artık Fenerbahçe Atatürk stadyumu olarak değişiyormuş. Artık seni çok seviyorum Fenerbahç.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by SMB Wint,SMB Wint on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

@FikretYelkenci Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi ———————————- Ülker Stadyumu Fenerbahçe Atatürk Spor Kompleksi.

Abi cidden bazı şeyler değişmemeli ya mesela Şükrü Saraçoğın ben hala Boğaziçi köprüsü diyen biriyim..

Şükrü Saraçoğlu ismi FENERBAHÇE ATATÜRK STADYUMU olarak değişiyor. Muhteşem olacak çok yakışacak çok gurur duyup daha bir aşkla bağlanacağız FENERBAHÇEMİZE. İyi ki varsın dünyanın en güzel TAKIMI 🇹🇷🇹🇷💛💙.

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadı, Cumhuriyetin 100. yılında “Atatürk Stadyumu” oluyor! | Son 24 saatin gündemi.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by Marketing Türkiye,Marketing Türkiye on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

ADAMSINIZ Şükrü Saraçoğlu 🇹🇷💙💛 #Fenerbahce.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by ErKurtcu_1907 🇹🇷💙💛,ErKurtcu_1907 🇹🇷💙💛 on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

Atatürk isminin planlı bir şekilde silinmeye çalışıldığı bu dönemde, cumhuriyetimizin 100. yılı anısına Şükrü Saraçoğlu stadyumuna “Atatürk” adını verme kararını alan Fenerbahçe camiasını yürekten kutluyorum. #FenerbahceAtatuerkStadyumu #AliKoc.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by Özcan Şimşek,Özcan Şimşek on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

O stadı hep Şükrü Saraçoğlu diye anmak, en yakın vakitte ismini yeniden değiştirmek borcumuz mu olsun o zaman.

? Daha Şükrü Saraçoğlu ve ım konusuna girmiyorum.

Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf,Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf by 🇦🇷🇩🇪Yiğit bey hazretleri #OkanBuruk-ErdenTimur,🇦🇷🇩🇪Yiğit bey hazretleri #OkanBuruk-ErdenTimur on twitter tweets Şükrü Saraçoğlu Fotoğraf

Gerçi daha önce de yazdım amaç Atatürk ismi vermekten çok Şükrü Saracoğlu ismini kaldırmak. Hangisi daha az tepki çeker hatta kamuoyu destek verir diye Atatürk seçilmiş. Aynen FBde siyaset yok. FB siyaset üstü. Kendi kendimizi çekiyoruz resmen bu işlere.

Boğaz Köprüsüne nasıl 15 Temmuz köprüsü demiyorsak, Şükrü Saraçoğlu stadyumu da orijinal ismiyle kalacak. Şükrü Saraçoğlu bizim onurumuzdur, Varlık Vergisi için de ne kadar teşekkür etsek az.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • çekehapis cezasıkalksın
  • #ücretlishow
  • BabalaTvde AffıKonuşalım
  • Bakkal
  • #bakırköy
  • Bütçe
  • #büyüksürpriz
  • #bedelliyemujde