Şahan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Şahan Twitter

Dün ve bugün şahan kelimesi kullanılarak atılan tweetlerin ve hashtaglerin büyük çoğunluğu bana hakaret içermekteydi. Emniyet GM ne bu çirkin trol operasyonunu ortaya çıkardığı için teşekkür ederim. AllahBelanıVersinŞahan TTsi de bu sayıya dahil mi?.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Şahan Gökbakar,Şahan Gökbakar on twitter tweets Şahan Fotoğraf

Marmaris’te aynı anda 4 farklı noktada yangın çakması ile Şahan Gökbakar’ın söndürme uçağından çekilen görüntüyü “uçaklar nerede” diye Tweet atarak açıkça provokasyon yapması arasında bir bağlantı olabilir mi?.

PKK yine ormanları yakmaya başladı. Marmaris Bördübet koyundaki yangın kontrol altına alınırken bölgede yine yangın çıkarıldı.Sistem şunun üzerine kuruldu sanırım: PKK üstüste yakacak, Şahan ve Emre gibiler de “Yangın söndürülemiyor” yaygarasıyla bir başka yangın yapacaklar..

Şahan’a küfür hakaret yağdıran sürü örgütlenmiş kötülüktür. Destek aldığı yerde kaynağıda aynıdır..

Tele1 TV
Tele1 TV

Şahan Gökbakar’dan Marmaris’teki orman yangınına tepki: Nerede bu uçaklar!.

Tabi durur mu hiç Batuhan Çolak? Kambersiz düğün olur mu? Şahan abisine twit attıran psikolojik harekat merkezinden almış işareti… Kara müdahalesi gereken yangın için abisi uçak kendisi helikopter diyor. Resmi açıklamalar mı? O da 🙈🙊🙉’nu #marmaris.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Aslan Değirmenci,Aslan Değirmenci on twitter tweets Şahan Fotoğraf

Aklımı yitircem millet hala kerem yunus kanatlarını konuşuyor senin orta sahan taylan berkan cica olm mal mısınız.

🎉🎉🎉 Sahan Journal reporter @AnsariHibah is Minnesota’s Young Journalist of the Year!.

kendimi Şahan Gökbakar gibi hissediyorum her türlü zorluğa tek başıma dik durmaya çalışıyorum.

Yahu Fatih Terim transfer sever (bak kusur), bu adamı sanki kendi alıyormuş gibi “kurulan orta sahaya yeter dedi” falan diyorsunuz. 9 orta sahan olsun ister misin diye sorsan evet diyecek hoca 3 orta sahayla sezona başlayacak; burada da kabahat onun olacak. Geçin bu işleri..

Önceleri 10-20 kuruş zamlaniyordu,sonra 50-60 kuruş, daha sonraları 80-90 kuruş bu aralar lira zamlaniyor kış aylarına girmeden günde 5-6 lira arası zam gelmeye başlarsa şaşırmamak lazım #motorin Şahan Deniz Baykal Ahmet Davutoğlu Türk Lirası.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by muzaffer,muzaffer on twitter tweets Şahan Fotoğraf

Doğum günün kutlu olsun canımızın içi💛❤️🎂😊.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Çağdaş,Çağdaş on twitter tweets Şahan Fotoğraf

🎉🎉🎉 Sahan Journal’s newsletter is the best newsletter in our state, according to the Minnesota Society of Professional Journalists. Michael Tortorello, our editorial director, edits it every Friday. Become a subscriber. It’s free..

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Mukhtar M. Ibrahim,Mukhtar M. Ibrahim on twitter tweets Şahan Fotoğraf

Meclis milletin sesinin duyulduğu yer .Ülkenin ve milletin ulusal ve uluslararası alanda tüm sorunlarına çözüm bulunduğu yerdir. Bu bakımdan mecliste görüşülen konular ciddiyet içerir. Devlet ciddiyetle yönetilir..

#sahan ✔︎ごはんの定食 in神奈川 The和食。これが食べれる日本人で幸せ。米と味噌汁はやっぱり外せないよね。鎌倉駅前すぐ。.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by 岡山カフェ巡り☕️🍶,岡山カフェ巡り☕️🍶 on twitter tweets Şahan Fotoğraf

Kanun çıkınca ağlamaya mı başladın Şahan 🤣🤣🤣 Seninde trollük ömrün buraya kadarmış....

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by ATİLLA 🇹🇷,ATİLLA 🇹🇷 on twitter tweets Şahan Fotoğraf

@sgokbakar Bu doğru bilgi dimi Şahan bey; ona göre retweet yapacağım, ifadeye çağrılmak ve hapis cezası almak istemiyorummm 😉.

Haziran Ayı Son 🟠AKP % 🟥CHP % 🟨İYİ Parti % 🟪HDP % ♦️MHP % 🔴BTP % ⬛ZAFER 🟦DEVA % 🟢SAADET % 🔲YRP % 🟩GELECEK% 🧿MEMLEKET% 🐴DP % 🔨TİP % 💕TDP % 🔘 % DİĞER Enka-Ar Deniz Baykal TÜSİAD Türk Lirası şahan Umut Bozok.

Şahanın neden yangın içinden çıkmış gibi bağırdığı ortaya çıktı Mesele Özel Mülktür Girilmez yazısını almak içinmiş AllahBelanı VersinŞahan Rüşvetçi Şahan Şahan provokatördür.

Her orman yangınında devlete iftira atan ve bundan hiç pişman olmayan İmamoğlu’nun kestiği asırlık 160 a yakın ağaç 🌲 için ses çıkarmayan şahan seni yüce Allah’a havale ediyorum…Devletim var olsun Rabbim orman yangını söndürmek için uğraşan herkesin yardımcısı olsun amin.

@sgokbakar Şahan Gökbakar ’ın neden villasının ormanlık arazide olduğunu açıklamasını bekliyoruz ..

PKK yakar, ses ✍️ Devlet koşar, Götbakar coş Bide s2imden Şahan çıktı.. aq. 🤨.

her gün sokaklardayım hiç B İ T İ R D İ N İ Z #mezarlıknetflix Merve Nur Uçar Benzine 25 Ekmek 5 Otel Man Adası Şahan Cem Yılmaz Erşan Kuneri Nisa Berkan Mesut Özil biri yok ortalıkta! #3KARRTONSİGARA🈸🚰💋.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Ülkü Varış 😌 💴,Ülkü Varış 😌 💴 on twitter tweets Şahan Fotoğraf

Gülmeyeceksek, B İ T İ R D İ N İ Z #mezarlıknetflix Merve Nur Uçar Benzine 25 Ekmek 5 Otel Man Adası Şahan Cem Yılmaz Erşan Kuneri Nisa Berkan Mesut Özil kimse gülmesin ! #3KARRTONSİGARA🍒🍨.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Ülkü Varış 😌 💴,Ülkü Varış 😌 💴 on twitter tweets Şahan Fotoğraf

B İ T İ R D İ N İ Z #mezarlıknetflix Merve Nur Uçar Benzine 25 Ekmek 5 Otel Man Adası Şahan Cem Yılmaz Erşan Kuneri Nisa Berkan Mesut Özil Mesafeler uzadıkça dedik ki ‘hiç olmasaydık’ #3KARRTONSİGARA🧕🍝🎫.

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Ülkü Varış 😌 💴,Ülkü Varış 😌 💴 on twitter tweets Şahan Fotoğraf

@sgokbakar DEVLETE MİLLETE AİT DENİZİ ARAZİYİ SAHİPLENMEK NASIL BİRŞEY ŞAHAN….

Şahan Fotoğraf,Şahan Fotoğraf by Mehmet Mustafa,Mehmet Mustafa on twitter tweets Şahan Fotoğraf

Marmaris’te aynı anda 4 farklı noktada yangın çakması ile Şahan Gökbakar’ın söndürme uçağından çekilen görüntüyü “uçaklar nerede” diye Tweet atarak açıkça provokasyon yapmaktadır. PROVOKATÖR ÇOCUKLARI #DevletHesabınıSoracak.

@sahan_cagdas @surla kesin abi ya bu zengin çocuğu bir şeye durup dururken karşı çıkmaz :).

@sgokbakar Şahan anan baban sana hiç yalan söyleme yalan kötü bir alışkanlık diye ogutlemedimi.

Şahan Gökbakar: Bundan sonra yazdıklarınıza, retweet ettiklerinize falan çok dikkat edin. Her an yanlış bilgi yayıyor diye hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • 26 Haziran
  • 27 Haziran
  • AF İSTİYORUZ
  • Afrikalı
  • Ahlak
  • Ahmet Çelik