Turkey flag

🕓

Şehit Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Askeri helikopterimizin düşmesiyle şehit olan 4 Kahraman Askerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Ordumuzun ve milletimizin başı sağ olsun..

Şehit Twitter

Şehit Fotoğraf

Şehit - Twitter'da en iyi Tweetler

İstanbulda düşen helikoter kazasında şehit olan askerlerimize allahtan rahmet diliyorum başımız sağulsun.

Türk silahlı kuvvetlerinin acilen envanterinde olan 800 yıllık helikopterleri jetleri emekliye ayırıp yerine modern helikopter ve jet üretmeli veya almalıdır. Yoksa daha çok helikopter düşer çok şehit veririz. ALLAH RAHMET EYLESİN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE.

Başımız sağ olsun. Askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Mehmetçiklere #Allahtan rahmet ailelerine sabırlar dilerim. Mekanları cennet olsun..

Şehit Fotoğraf

emrolunduğun gibi dosdoğru ol! Müslümanın inandığı Allah emir verir ve verdiği emirlerle hesaba çeker Şehit.

Şehit Fotoğraf

Helikopter kazasında şehit olan askerlerin isimleri belli oldu Çekmeköy’de helikopter kazasında şehit olan 4 askerin isimleri belli oldu. Savcılık, helikopterin düşmesine sebep olan olgular ile varsa kusuru bulunan tüm kişilerin tespi.

Şehit Fotoğraf

@onurcingil @TSKGnkur ne zaman bu eski püskü helikopterlerden vazgeçeceksiniz? Bu kaçıncı şehit??.

Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesi’nde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Başımız sağolsun!.

Şehit Fotoğraf

4 Şerefli Askerimiz daha şehit düştü. Rabbim mekanlarını cennet eylesin. Allah Türk Askerini Korusun!🇹🇷.

İstanbul çekmeköyde meydana gelen helikopter kazası sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

Şehit Fotoğraf

Şehidimiz varmış haberimiz yok yayın yasağı gelmiş çok güzel aminakoyaym çözüm sürecinden bu yana şehit haberleri dogallastirildi insanlar tepki veremiyor artık şahsen öyleyim ilk önce baştakilere sonra bizlere yazık Bu olayları kim sikine takmayıp göz yumuyrsa ölmüşlerini skeyim.

İstanbul’daki helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine,TSK ve Milletimize metanet ve başsağlığı diliyoruz..

Şehit Fotoğraf

Askeri helikopterimizin düşmesiyle şehit olan 4 Kahraman Askerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Ordumuzun ve milletimizin başı sağ olsun..

Şehit Fotoğraf

İstanbul Çekmeköyde yaşanan helikopter kazasında 4 kahraman askerimiz şehit düşmüştü MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN 🇹🇷 İMARETHANE.

Şehit Fotoğraf

Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. #MilletimizinBaşıSağolsun.

Şehit Fotoğraf

Gittiler Allah 4 Türk Askerimizin Şehit Olduğunu 4 Çoçuklar Vatan Sagolsun Annem Vatan Sagolsun Babam.

Şehit Fotoğraf

4 askerimiz şehit oluyor , yine düşen helikopter, bununla oldu iki ne yapalım buna da mı alışalım? Durduk yere düşen helikopterler uçaklar da mı normal karşılansın artık, korkuyorum çok gelişmiş teknolojimizden korkuyorum, umursamaz milletten korkuyorum..

İstanbul da düşen helikopterde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet tüm Türkiye’mizin başı sağ olsun.

#kardeşmiyiz Ulan 4 vatan evladı şehit verilmiş ama benim ülkem mafya dizisi konuşuyor. Kardeş değ.

@kemalantepli27 @TRogretmen Öğretmen olabilmek bilgiyi öğretmek ve yaymakla olabilecek bir şey değildir, aksine bir kişilik ve bir duruş meselesidir. Bazılarında olmadığını bu gece tekrar gördük. Allah bu ülkenin Annelerine bir daha Şehit Evlat acısı yaşatmasın inşallah..

Bugün 4 şerefli Türk Askeri şehit oldu. 4 can,evlat,ana,ocak,kardeşbaba nederseniz diyin 4 Yigit Türk milletinin başı sağolsun. #sehitleroelmez.

#çekmeköy ‘de meydana gelen helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Tanrı’dan rahmet diliyorum . Mekanları cennet olsun..

Helikopter Kazasında Şehit Düşen Vatan Evlatlarımıza Allah’tan Rahmet, Yakınlarına Sabırlar Diliyorum.😔 #BaşımızSağolsun.

Helikopter düştü kırıma uğrayan Helikopterde 4 Askerimiz Şehit oldu.Şehitlerimize Tanrıdan rahmet Yüce Türk milletine başsağlığı diliyorum.

İstanbul Çekme Köyde düşen helikopterde Şehit olan Askerlerimize Allahtan Rahmet ,Ailelerine sabırlar başı sağolsun.

Uh-1 tipi helikopter karıştığı kazalar ## 2002 2 asker ağır yaralı - 2006 5 asker şehit - 2006 3 asker şehit - 2011 5 Subay şehit - 2018 5 asker şehit Peki sorarım bu kadar şehit verilen helikopter için neden 2020 bekleniyor TSK olarak. Nokta.

Turkey En Popüler Eğilimler