Turkey flag

🕓

#Şehit Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Türkiye - Irak sınırında devam eden operasyonlarda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum, milletimizin başı sağolsun..

#Şehit Twitter

#Şehit Fotoğraf

#Şehit - Twitter'da en iyi Tweetler

Devlet Suçlandı, Sülayman Soylu suçlandı, Hulisi Akar Suçlandı, Şehit ailesi Suçlandı. Bir tek dağdaki teröristler Suçlanmadı! @ERKANTAN__ @sabah_ajansi.

4’tane şehit verdik 1 tokat kadar tepki almadı yazıklar olsun!.

#Şehit Fotoğraf

Ulan hdp ( pkk ) ittifakinizdan dolayi sehit aileleri sizi istemiyor.

Genel başkanı İstanbuldaki mitinge çıkartmayıp, istenmediği şehit cenazesine yönlendiren gücü iyi araştırmak gerekir..

Bu cesareti 4 askerimizi şehit eden #PKK ya karşı gosteremeyecegini,sen ve biz de gayet iyi ! @MSTanrikulu.

Meselenin ne Çubukla ne Çubuklularla ne de ortak şehit acımızla ilgisi yoktur. Yaşananlar bambaşka amaçları olan iğrenç bir provokasyondur. Sözümüze değer veren herkesin partimizin yetkili kurulları ve Meclis grubunun açıklamalarını beklemelerini istiyoruz..

@mansuryavas06 Vandallar. Menemen de Kubilay’ı şehit edenlerden ne farkları var. Bu kadar geri nasıl gidebiliyoruz. Hayretli izliyorum. Bu oyunlara nasıl düşüyoruz. Allahım yardım et..

@cumhuriyetgzt @beyabi_emine adlı kişinin Tweetine göz at: kemal in il başkanı? ne işi vardı şehit cenazesinde?.

@mansuryavas06 Ne kadar iğrenç aciz varlıklar şehitler kılıçdaroğlundanmi devleti yönetenlerden hesap soramayan yavsaklar a bak şehit sayısının artmasıyla devlet yönetenlerin izlediği politikalar eş orantılıdır.

@BonusComes @EmniyetGM O şopar dediğin belki şehidin akrabasıdır. Yüreğine ateş düşmüştür. Hani şu seçim ortağınızın sırtını dayadığı örgütün şehit ettiği gencin amcasıdır belki.

@MBekaroglu Asıl sorumlu sizlersiniz bu milletin askerine kurşun sıkanlarla ortak olup seçime giden sizlersiniz PKK nin cenazesine giden İstanbul il başkanınz deyilmi her şehit düştüğünde sorumlusunuz rabbimin laneti üzerinize olsun amin.

Terörle mücadele faaliyetlerinde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum..

Cidden mi ya şehit cenazesinde yapılıcak iş mi bu bu kadar mı tahammülsüzleştik birbirimize bu kadar mı saygısızlaştırıldık🤦🏼‍♀️.

Fetoya devleti teslim et . Çözüm diye güneydoğuyu PKK’ya teslim et sonra şehit cenazesinde KK’yı linç et. Süper proje aq.

Yine seçimi kaybedenler kaos planını devreye sokdu. Bu ülkeyi Kılıçdaroğlu’mu yönetiyor, İmamoğlu’mu yönetiyorda terörden sorumlu olsun. Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum..

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Çubuk’ta şehit cenazesinde yapılan saldırı onun şahsında CHP’ye, bu ülkenin demokrasi güçlerine, birlik ve beraberliği her türlü çıkarın üzerinde tutan halkımıza karşı yapılmış, failleri ve azmettiricileri belli olan bir saldırıdır..

Dün gece şehit düşen askerlerimize allahtan rahmet diliyorum ailelerine allah sabır versin yandı anaların bazıların eşlerin yüreği mekanlarınız cennet olsun mekanınız cennet olsun😢😢.

#Şehit Fotoğraf

Türkiye-Irak sınırında devam eden operasyonda 2 Askerimiz şehit oldu,7 askerimiz yaralandı. Şehit olan mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim. Mekanları cennet olsun. Milletimizin başı sağolsun..

#Şehit Fotoğraf

Irak sınırında devam eden operasyonlarda şehit olan mehmetçik’lerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun..

#Şehit Fotoğraf

Şehit olan mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Mekanları cennet olsun. Milletimizin başı sağolsun..

#Şehit Fotoğraf

Türkiye- Irak sınır hattında çıkan çatışmada 4 askerimiz şehit olmuş, 6 askerimiz yaralanmıştır. Rabbim şehadetlerini kabul etsin, Ailelerine sabırlar versin. Yaralı askerlerimize de Şafii ismiyle tecelli eylesin inşallah. Ya Kahhar! #ŞehadetMuştusu.

#Şehit Fotoğraf

Başımız sağ olsun. Irak sınırında çatışmada 4 askerimiz şehit oldu. Şehitlerimize Allah’tan rahmet eylesin ailelerine sabır versin..

KAHREDEN Yüreğimiz yandı... 4 şehidimiz AYRINTILAR >>>.

#Şehit Fotoğraf

Türkiye-Irak sınır bölgesinde askerlerimizle teröristler arasında yaşanan çatışmada 2 askerimizin şehit olduğu, 7 askerimizin yaralandığı haberlerini üzüntüyle duyduk.Şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına ve Yüce Turk milletimize başsağlığı diliyorum..

Türkiye - Irak sınırında devam eden operasyonlarda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum, milletimizin başı sağolsun..

Turkey En Popüler Eğilimler