Şenol Güneş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Şenol Güneş Twitter

Doğruların kaderidir yalnızlık kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar -Şenol Güneş.

Valerien İsmael’i “eleştiren” herkes Şenolcu ya da Sergenci ilan ediliyor. Şenol Güneş’i ya da Sergen Yalçın’ı eleştirsek bu sefer Beşiktaş düşmanı ilan ediliyoruz. Çıkamadım vallahi bu girdaptan. O yüzden kimin ne dediği önemli değil benim için..

Ligin 6. Haftası Valerin İsmael ⌛️ Şenol Güneş Okan Buruk ⌛️ Fatih Terim Yazın bir kenara.

@EskiDostlar_BJK Şenol Güneş gelince kesin Şampiyon olacağımızı kim söyledi ? Gelince Şampiyon olacağımızın garantisi varsa hemen gelsin :).

ÇARE ŞENOL GÜNEŞ. İsmael hocam kusura bakma dost kalalım ayrılalım 60 dk İnönü’de Kayseri baskısı bana yetti. Teşekkür edilmeli..

Valerien ismael hocaya teşekkür edip yolları ayırıp en acil şekilde Şenol Güneş hocayı getirmemiz lazım! Takım ne oynadığını bilmiyor, zamansa zaman, kaç ay oldu takımın başında? hala bir ışık yok bence daha fazla riske gerek yok..

Şenol Güneş Fotoğraf,Şenol Güneş Fotoğraf by Ertoo,Ertoo on twitter tweets Şenol Güneş Fotoğraf

@renkli_yorumlar Bu Beşiktaştaki Şenol Güneş’ciler ve Galatasaray’daki Fatih Terim’ciler sırtlan gibi bekliyolar köşelerde. Az bi sendeleyince çıkıyolar ı bilmem ama biz İsmaeli yedirmeyeceğiz #Besiktas #GalatasaraySK.

Ligin ilk maçları zordur. Herşeye rağmen Maçı kazanmışız, 3 puan almışız. Eksikler var sakatlar var. Hâlâ çıkmış Şenol Güneş diyorlar. Bi bitmediniz amk.

@edzzavci @senolgunes__ Şenol Güneş çok daha eksik kadrolarla şampiyon oldu zamanında. Bir de rüştünü ispatlamış bir hoca. Şenolun oynadığı belli ne vaat ettiği belli. Bugün sen oyundan memnunsan sen destekle, ben edemem..

Yol yakınken gelin beraberlik içinde getirelim Şenol Güneş hocamızı kafamız rahat olsun ocakta şampiyon olalım ya nolur….

En ucuz bilet 500 TL stad full çekmiş izlediğimiz futbol rezalet bir oyun planı bile yok defanstan şişirme toplarla bu lig bitmez Ceyhun efendi sen bu takımın kaderiyle oynayamazsin fantezi aramaya gerek yok derhal Şenol Güneş takımın başına getirilmelidir.

dx1
Dx1

Şenol Güneş ligin ilk haftası ve türkiyedeki futbol bilgisi komik biz boşuna söylemiyoruz ülke futbolu menajer cikar ilişkisi.

5. Hafta Şenol Güneş’in gelişi açıklanana kadar bu takımın maçlarını nasıl izleyeceğiz yav. Kimse ne oynadığını bilmiyor..

Sergen YALÇIN gibi,Şenol Güneş gibi hücum futbolu oynayan hocaların elinde olmalı bu hocanın taktik anlayışıyla hiçbir şey olmaz!!.

@Besiktas Şenol Güneş’i maç sonu falan değil 70 gibi getirin direk takıma etki eder.

#BJKvKYS Bu kadar yeni transfere rağmen takımı hala Ghezzal kurtarıyorsa herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli. Baştada Valerin Ismail. Şu Takim Şenol Güneş in Elinde Çok Başka Seviyede Top Oynayabilirdi..

Diri bir Şenol Güneş bu ligin içinden geç Rakip takimlara da rahatsızlık verecek bir hadi başkan yarın çok geç olmadan hemen bu gece getir Şenol Hocayı @AhmetNCebi.

Henüz kayıp bir şey yokken getirin Şenol Güneş’i. İyi bir orta saha alı şampiyon yapsın hem de bugün oyundan alınan Muleka’yı yıldız yapsın , sezon sonu 25- 30 milyona satın..

İnşallah bri an önce Şenol Güneş bjkye gelir. GS harici kim şampiyon olursa okeyim. Ts de fark etmez bjk de..

@Besiktas Valerien ismael olduğu sürece Ts, Fb,Gs hatta Konya, Başakşehir ile rekabet edemeyiz, hücum planımız yok. 1. Şenol Güneş 2. Lucescu 3. Biliç Bunlardan biriyle anlaşmalıyı Ayrıca stoper ve 10 numara şart. Sene 2022 olmuş hâlâ Necip oynuyor, gerçekten yazıklar.

Şenol Güneş ilk maçtan tt olduysa varın gerisini siz düşünün burası Beşiktaş Ceyhun Kazancı mı Beşiktaş mı Ahmet Nur Çebi karar ver artık.

Vodafone Park’ta, 30 dakika 10 kişi oynayan takıma karşı bile son anda kazandık. Her maç bu şekilde olmaz. Valerian İsmael’in yerine Şenol Güneş’i getirin, herkes nefes alsın..

Kimse kusura bakmasın. İsterseniz beni ihanetle suçlayın. Bu lig sezonun açılışında tıklım tıklım stadda ilk 45 dakikada 1 organize atağı bile yaptıramayan hocayla bitmez! Özetle çare ŞENOL GÜNEŞ! ✅ Yol yakınken Güneş açsın!.

1-0 yenmenin hiçbir önemi yok. Kayseri 4 tane net gol kaçırdı. Şenol Güneş in tiki taka oynayan beşiktaşın dan ne hale geldik. Kadro çok iyi taktik sıfır#BJKvKYS.

Aq çocuğu Türkçe konuşmayı bilmiyor, Şenol Güneş demek ihanettir diyor. Oç bunlar oç..

Cahille tartışmayın, ben hiç kazanamadim. - Şenol Güneş.

Şenol Güneş Fotoğraf,Şenol Güneş Fotoğraf by Mazlumların Ahı,Mazlumların Ahı on twitter tweets Şenol Güneş Fotoğraf

@pretyeagle Tabii öncelikle td değişmeli. Şenol Güneş bu takımı çok farklı oynatır..

@Kerimalastal İkide bir ALLAH a havale etmeyi bırakalı oturalım ve utanalı 2 milyar müslüman .. 20 milyon yahudiye teslim Heyyu gidi OSMANLI heyyy ..nerden nereye #BJKvKAY cenk tosun latif şimşek şenol güneş.

Şenol Güneş bu takımı şampiyon yapar @besiktas @AhmetNCebi.

@AtAvratMpt76 Bu kadar kolay bir oyunu içinden çıkılmaz hale nasıl getirebiliyoruz, gerçekten büyük başarı... galatasarayın fatih terim döngüsüne beşiktaş şenol güneş ile girsin :).

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #10Muharrem
  • abdülkerim
  • Ahmet Hakan
  • Aleyküm
  • ali tatar
  • Alpay
  • Alper Ulusoy
  • Antalya