Şeyh Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Şeyh Twitter

İstanbul’un manevî büyüklerinden, izzet ve vakar sahibi Şeyh Mahmut Ustaosmanoğlu Efendi’ye Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır dilerim. Mekânı cennet olsun..

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Dr.Betül Sayan Kaya 🇹🇷,Dr.Betül Sayan Kaya 🇹🇷 on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

Başkan #Barzani: İngilizler Şeyh Ahmed’den af mektubu yazmasını istediklerinde, Şeyh Ahmed “Ben ancak Allah’tan af dilerim, sizden dilemem” dedi #Kurdistan.

İstanbulumuzun değerli büyüğü; tasavvuf alimi, izzet ve takva sahibi, Şeyh Mahmut Ustaosmanoğlu Efendi, Hakka yürümüş. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun… Alimin vefatı, alemin göçüşü gibidir derler, Yüce Allahtan rahmet dileriz… Tüm sevenlerine, başsağlığı dilerim..

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by SİBEL ERASLAN,SİBEL ERASLAN on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

2 gündür atılan tivitlerden de net gözüküyor ki iyi partili çoğu yönetici, milletvekili tabanın kim olduğundan habersiz old school gerizekalı siyasetçiler. Her ankette uzak farkla en seküler seçmen iyi partide. Şeyh şıh anıp tepki görünce de şaşırıyolar seçmenlerinden bihaberler.

Yangın bölgesine yağmur yağdıramayan Hacı,Hoca,Şeyh,Şıh ,Tarikat ve cemaatler kapatılsı yangın uçakları ve yangın ekipmanları alınsın diyenleri görelim 👊 A M P U L P A T L A D I artık❗️ #TarikatlarKapatılsın ❗️.

Röntgenci Tasavvuf Şeyhi. Halis Bayancuk [Ebu Hanzala] #TarikatlarKapatılsın | #cumartesi Sapık | Şeyh | Cübbeli.

Bu adama hayranlığım boşa değil, Şeyh diye elini öptüklerinizden böyle bişey duydunuzmu? David Beckham oğullarına belge imzalattı, Bir kadına psikolojik veya fiziksel şiddette bulunurlarsa mirastan mahrum kalacaklar..

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by İ m Ömer E.🇹🇷🇸🇪,İ m Ömer E.🇹🇷🇸🇪 on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

Tamam ben ikna oldum; sizin şeyhiniz en hikmetli şeyh, kabul. Meğer ne çok hocaefendi muhabbeti beslermişsiniz içinizde de hiç belli etmezmişsiniz..

millet şeyh anarken imamoğlu parti veriyor 🥳 bu büyüklük şaka mı 🥳🥳.

Ada
Ada

Ne kadar şeyh varsa, hepsini bağırta bağırta sileceğiz bu dünyadan. Bu kudurukluğun bu yüzden :)) Korkudan altına kaka yapmaya devam et :)).

Şeyhe tapma diye bir durum yoktur Bir şeyh kendisine tapılmasını istiyorsa,ona şeyh değil şeytan denir Allah’a yaklaşmak için aracı kullanmak putperestliktir.

@aliaktas7 Türkiye’nin özü dediğiniz ; yoksul ve sömürülmüş halk üzerinden tarikat ve şeyh masalı İle lüks hayat yaşamak.

#TarikatlarKapatılsın diyenler;Bu ülkede asl olanın kim olduğunu öyle ya da böyle kabül edeceksiniz! #MahmudEfendiHazretleri Fatih cami Şeyh.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Fatih Sultan Mehmet han,Fatih Sultan Mehmet han on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

Okumalarına müsaade etmediği halde başörtüsü eylemlerine müritlerinin kızlarını göndermekte beis görmeyen şeyh, cenazesinde kadın istememiş..

Şeyh Said denilen zat bugün hayatta olsaydı, bazı sözde liberaller çıkıp ifade özgürlüğü, kendi fikirlerini söyleyebilmeli, orada yaşayan halkın iradesine saygı gösterilmeli, siz tahammülsüz insanlarsınız gibi cümleler kurar, bizi suçlar, öldüğü gün taziye mesajları paylaşırdı..

“HER ŞEYH” YAZMIŞTIM. İlk kelime şakam biraz destek beklerdim açıkçası hayal kırıklığına uğradım.

Anayasaya göre tarikatlar yasak, şeyh şıh yasak. Bugün olanlara bak tarikat lideri öldü diye iktidar mensupları bakanlar, M. vekilleri taziye yarışına girdiler..

İyi ki varsın Eren 🇹🇷 Yüzlerce tarikat şeyh şıh mürid bir Eren etmez. #MahmudEfendiHazretleri.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Oğuz boylu,Oğuz boylu on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

Mahmut hoca konuşurken birden kapı çaldı. Yüce şeyh keramet göstererek birisi gelmiştir kapıya bakın dedi. Kapıya baktık, gerçekten de birisi gelmişti kargocuymuş meğerse. Sabaha kadar hüngür hüngür ağladık..

Şeyh Ali Haydar Efendi’nin (ks) Mahmud Efendi Hazretleri’ne (ks) mektû🥀.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Cennet yolcusu 🍃,Cennet yolcusu 🍃 on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

👩‍💼Fetullah Gülen Hakan Şükür Jahrein Şeyh Merve Boluğur Tuğçe Kazaz Azrail Zarif İsmailağa #kozan.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

Oğlum Mahmud kime hakikati dedi isem bana kalbin temiz dedi Bu alemde herkes melek olmuş bir biz beşer kalmışız 🇹🇷🇹🇷Şeyh Ali Haydar Ahıskavi Hz.🇹🇷🇹🇷 Herkes uslubu kadardır Iyiki Cehenem var 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Cuma Akşamınız hayırlara vesile olsun Selam Dua Rabbim e emanetsiniz.

Şeyh Muhammed Muta’ Haznevi Hazretlerinden, dar-ı bekaya irtihal eden Şeyh Mahmud Efendi Hazretleri için taziye mesajı. @ismailaga_cami #MahmudEfendiHazretleri.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Haznevi,Haznevi on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

TÜRKİYE OSMANLININ EVLADIDIR TÜRKİYE MÜSLÜMANDIR MÜSLÜMAN KALACAK EHLİ SÜNNET TARİKAT,CEMAAT,ŞEYH VE HOCALAR BİZİM DEĞERLERİMİZDİR #TarikatlarKapatılsın.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Necati Biçer,Necati Biçer on twitter tweets Şeyh Fotoğraf
.
.

Cahil bir kimse güzel ahlakı ile alimin menzilesine ulaşabilir, Alim bir kimse ise kötü ahlakı ile cahilin menzilesine ulaşabilir. En büyük bela ise cehaletin ve kötü ahlakın bir arada bulunmasıdır. | Şeyh Abdulaziz et-Tarifi (Allah esaretini çözsün).

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by .,. on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

Mahmut efendi hikayeleri yayılıyor. Bu şekilde adım adım kutsallaşacak. Sonra mezarına çaputlar bağlanacak. Hikayenin sonunda Mahmut efendi; Haberim yok diyor. Yani “Şeyh değil Mürid uçuyor”….

Şeyh buyurdu: kızlar ortaokul, lise ve üniversiteye gitmemeli! Cenazesine binler katıldı. Oysa İslam’ın ilk emri: Oku! Bu ne yaman çekişki? Nasıl zifiri bir karanlık dönem bu böyle? Çok yazık oluyor..

denilen yerden kaçtım! yaran varsa Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh gel benle, felakete kucak açtım!❓.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Şeyh Fotoğraf

@jahreindota Güzel soru 😅 madem şeyh, herseye gücü yetiyor, Azraili de geldiği yere geri gondrebilirdi 😂.

Fetullah Gülen Hakan Şükür Jahrein Şeyh Merve Boluğur Tuğçe Kazaz Azrail Zarif İsmailağa #çukurova🎆🍆.

Şeyh Fotoğraf,Şeyh Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Şeyh Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • #FileninSultanları
  • Gazetecilere Özgürlükİçin
  • Gülmek
  • Guidetti
  • Hacı
  • Halis Keskin