Turkey flag

🕓

Şimdi İstanbul Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Abi en başında verseydiniz seçimi bu kadar popüler olmazdı.Şimdi Ekrem İmamoğlunun verdiği savaş,nezih duruşu,saygısını ve çizgisini bozmayışı ve İSTANBUL u kazanmasıyla adamı geleceğin Cumhurbaşkanı olarak görülmesini sağladığınız için akp ye teşekkür ederiz. #MazbataGeldi.

Şimdi İstanbul Twitter

Şimdi İstanbul Fotoğraf

Şimdi İstanbul - Twitter'da en iyi Tweetler

Reis Yineliyoruz ! Sen Yalnız Değilsin; Sen yeter ki Dik dur biz eğilmeyeceğiz. Biz bu yolun hayrına da şerrine de EyvALLAH Dedik. Varsın şimdi biraz eğlensinler. Sen İstanbul’u bir kez feth ettin, yine edersin. Evvel ALLAH’a sonra sana güvenimiz tamdır. Seninleyiz. @RTErdogan.

Uyandığın için teşekkürler İstanbul, şimdi çok daha güzelsin. ❤️ #MazbataGeldi.

Şimdi İstanbul Fotoğraf

CHP geçen seçimden büyük ders aldı.Örgütleri, akepenin Üsküdarı geçme planlarını yerle bir etti. İmamoğlu süreci mukemmel yönetti. Ama asıl şimdi başlıyor her şey. İstanbul halkına kıyas yapabilecek bir fark yaratmalı başkan. Böylece, tepkisel seçilmişliğini isabete döndü.

#işinaslı 1- Gündem ile alakalı; Şimdi #erbakan hocam istanbul Ankara tamam İzmir ve Edirne’yi de aldık mı bu iş tamamdır demişti 1994 yılı itibarı Şimdi siz 25 yıl sonra İstanbul ve Ankara’yı tekrar vereceksiniz sonra suçlu arayacaksınız ...

@nihatsirdar Sayın Başkana şimdi mail atsak zamansız mı olur? Şikayetler birikti, Beyaz Masa seçimden beri ölü taklidi yapıyor. Ne yapalım İstanbul bu durmuyor. #kazandım.

Yeniden hoş geldin iki gözümüzün çiçeği! @ekrem_imamoglu Bahar tam anlamıyla şimdi geldi! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ! #MazbataGeldi 💥.

Minişim kariyerinin zirvesini Ekrem İmamoğlu’nu İstanbul’a aday göstererek yaptı şimdi de köşesinden başarısını izliyor♥️ #DemokrasiKazandı.

Çok bekledik ve şimdi İstanbul’a da tam anlamıyla bahar geldi!.

Şimdi İstanbul Fotoğraf

Simdi gidip tekrar Anıtkabir defterine altın harflerle ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM IMAMOGLU yazacağız 🎉 #MazbataGeldi @ekrem_imamoglu.

En başında verseydiniz seçimi bu kadar popüler olmazdı.Şimdi Ekrem İmamoğlunun verdiği savaş,nezih duruşu,saygısını ve çizgisini bozmayışı ve İSTANBUL u kazanmasıyla adamı geleceğin Cumhurbaşkanı olarak görülmesini sağladığınız için akp ye teşekkür ederiz. #MazbataGeldi 🌸.

Şimdi herkes gibi bende en merak ettiğim şeyi bekleyeceğim; -İstanbul da 25 yıl ne oldu ? -paralarımız kimlere gitti ?.

Şimdi İstanbul’da olmak vardı anasını satayım Püfür püfür bir vapurun yan tarafında Şu anda İstanbul’da olmak vardı anasını satayım Yeni Cami’de mısır atmak kuşlara Köprüde balık ekmek yemek Dolmuşa hadi.

Her şey iyi güzel de şimdi gelelim seçim gecesinin kaybedeni yada Sayın @ceyhunirgil başta olmak üzere eski ve veya güncel Bursalı muhalif siyasiler, Bursa’nın seçim gündemini takip etmek ve oyların peşine düşmek yerine İstanbul’la yattı, Ankara’yla kalktı..

Kanas Canan İstanbul il başkanı seçildiğinde AKP ve lağım medyasının neden ağladıklarını şimdi daha anladık..

Şimdi İstanbul Fotoğraf

Şimdi Başakşehir düşünsün İstanbul belediyesinin parası arda turan ve benzeri leşlerin maaşını nasıl ödeyecek?.

@ekrem_imamoglu Şimdi kaldırın onların Teşşekürler İstanbul yazısını EKREM İMAMOĞLUNUNKİNİ KOYUN ORAYA.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Sayın Ekrem İmamoğlu Beyefendi Diyeceksiniz !!! Hadi şimdi dağılı #MazbataGeldi.

şimdi hesap zamanı.eeeeyyyyy!!!! @Akparti İstanbul,Ankara ve Adana il ve ilçe teşkilatları ... Savunmaları hazırlayı e hesap Haydi kolay.

Abi en başında verseydiniz seçimi bu kadar popüler olmazdı.Şimdi Ekrem İmamoğlunun verdiği savaş,nezih duruşu,saygısını ve çizgisini bozmayışı ve İSTANBUL u kazanmasıyla adamı geleceğin Cumhurbaşkanı olarak görülmesini sağladığınız için akp ye teşekkür ederiz. #MazbataGeldi.

Şimdi İstanbul Fotoğraf

Şimdi 16 milyon İstanbul lunun 2 haftalık hizmet kaybı ne olacak? #MazbataGeldi.

İstanbul’da ki Yobazların kafasında tek bir soru var şimdi “ gavur mu olduk?” #MazbataGeldi.

Bahar asıl şimdi geldi işte İstanbul Büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu 🇹🇷 #MatbataGeldi.

Şimdi İstanbul Fotoğraf

Şimdi artık bir süre islamcıların İstanbul’un iliğini nasıl emdiğini izleyeceğiz canlı yayında. Eğlenceli olacak. #İstanbulBizim.

#MazbataGeldi İstanbul şimdi çok daha güzel 💪🏻💞.

Şimdi İstanbul Fotoğraf

Şimdi istediğiniz yere Mayor of Istanbul Metropolitan Municipality yazabilirsiniz, resmiyet her şeyden öncedir ☺️🙏🏻.

Turkey En Popüler Eğilimler