Turkey flag

🕓

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Yüce Rabbim,Sen sebepleri öyle güzel yaratırsın ki ne eksik ne fazla tam kararında. Bahtına düştük ! Beklentilerimizi hakkımızda hayırlı kıl. en yakın en yakın zamanda Yarat Amin 🙏.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Twitter

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Fotoğraf

#ŞubattaTahliyeMarttaOY - Twitter'da en iyi Tweetler

@adalet_bakanlik Daha nekadar bekleyeceğiz çok yorulduk tükendik perişan olduk beklentimiz şubat ayında son bulsun artık #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

Hâlâ en baştayız çünkü girmiyo gözümüze uyku onlar ordayken #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldıİNDİRİMİ bian önce çıkmalıdır sabrımız kalmadı.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY DEVLET AFFEDICIDIR MAHKÛM VE AILELERINI SAHIPSIZ BIRAKMAYIN PISMAN OLMUŞ INSANLARI 1 KEREYE MAHSUS AFFEDIN DIŞARIDA GOZU YAŞLI MAHKÛM YAKINLARINI YALNIZ SAHIPSIZ BIRAKMAMAK ADINA AFFEDIN MAHKÛM VE AILELERINI SAHIPSIZ BIRAKMAYIN @RT_Erdogan @Akparti.

@ankarakulisi06 Sevduğ Ş ne dersek diyelim Karadeniz’in hırçınlığı kadar hırçılınğımız var. Sevdası elinden alınan ne yapabilir ki #SubattaTahliyeMarttaOY.

@ankarakulisi06 kulis sevda düşünecek halmi kaldı sen bize ankarada ne dönüyor ondan haber ver bi yargı reformudur söyleniyor av. deyiliz bunlar ne anlama geliyor sevinelimmi üzülelimmi şaşırdık. #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY bizler bayrak millet sevdalasiliyiz memleketteyiz burda yaşadık burda öleceğiz sizler millette bizlerde devlete muhtacız aklın yolu bir bu milleti feto denen hain ve müritleri yargiladi.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY yarın sabaha güzel haberlerle uyanalım artık gücümü kalmadı !!sabır sabır sabır bitti tükendik @RT_Erdogan @abdulhamitgul.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Yüce Rabbim,Sen sebepleri öyle güzel yaratırsın ki ne eksik ne fazla tam kararında. Bahtına düştük ! Beklentilerimizi hakkımızda hayırlı kıl. en yakın en yakın zamanda Yarat Amin 🙏.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Fotoğraf

#ŞubattaTahliyeMarttaOY #AklımaGelmişken, Böylesine güzel bir gökyüzünün altında, bu kadar kötü insan nasıl yaşayabiliyor? Dostoyevski.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Fotoğraf

HER GECENİN BİR SABAHI VAR UNUTMA UNUTTURMA !!!!!!!!!31 MARTTA VAR!!!!! #ŞubattaTahliyeMarttaOY @RT_Erdogan.

Ne görsem, ötesinde #hasret çektiğim diyar; Kavuşmak nasıl olmaz, madem ki ayrılık var?.. #ŞubattaTahliyeMarttaOY @RT_Erdogan.

DEMEDİ DEMEYİN AZİZ YETKİLİLER! ELİNİZİ ÇABUK TUTUN. ÇABUK TUTUN Kİ, SONRADAN VAH TÜH DEMEYİN. BİZSİZ OLMAZ, BUNU BİLİYORSUNUZ! O KADAR OYU ÇALAMAZSINIZ DA ÜSTELİK! #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

Bu hoca diğerlerinden çok farklı. Ben samimi olduğunu düşünüyorum Din tüccarı değil bu adam ... #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

Cezaevinden mahkum cikamiyo ama biz timarhanelik olduk #SubattaTahliyeMarttaOY.

Herşeye af olan bu ülkede Insana yaşama neden bir şans verilmiyor bukadar yokuşa sürülüyor herşey üstelik feto gb bir örgütün yargısıyla içeri alınmislarken #ŞubattaTahliyeMarttaOY @abdulhamitgul @RT_Erdogan.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Esim gecen hafta ameliyat oldu o hastane duvarinda iki cocugumla bekledim buz gibi havada kapida @RT_Erdogan baskanim ameliyathane kapisina bile yaklastirmadilar şimdi biz napalim once allahtan sonra senden merhamet bekliyorum @dbdevletbahceli.

Adalet Özgürlük Demokrasi İnsan hakları #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Fotoğraf

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Elimde olsa bir yasa çıkartırdım: Sevgiler ertelenmeden, geciktirilmeden sö YÂRİM YAĞMUR YÜREKLİM 🕊❣🕊❣🕊❣🕊❣🕊❣🕊.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY Fotoğraf

#ŞubattaTahliyeMarttaOY aslında umut verici gelişmeler var da Size güvenimiz !!.

@ankarakulisi06 #Adlimahkum DEMEK Sandık DEMEK Oy DEMEK ister kabul edin ister etmeyin #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

Biz sevdiklerimiz yiyemiyor diye sevdikleri yemekleri pişirmeyen Onlar soğukta üşüyor diye yorganı üstümüze vicdan azabıyla çeken Ailelerinin haykırışları arş-ı aştı.! Yeniden aile olmak #ŞubattaTahliyeMarttaOY @RT_Erdogan @Akparti.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY @RT_Erdogan @herkesicinCHP Sözümüz söz yasa varsa oy helal.

#ŞubattaTahliyeMarttaOY @RT_Erdogan @abdulhamitgul Ne olursa olsun EŞİT olsun🙏.

Yan sanayi Fetö dedikleri Hoca meğerse Fetöye kimsenin diyemediklerini demiş .. #ŞubattaTahliyeMarttaOY.

Turkey En Popüler Eğilimler