Turkey flag

🕓

#şehidimizvar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Şehitlerimize Rab’bimden rahmet,yaralı yiğitlerimize şifa diliyorum. Milletimizin,TSK’nın,acılı ailelerin başları sağolsun. #şehidimizvar.

#şehidimizvar Twitter

#şehidimizvar Fotoğraf

#şehidimizvar - Twitter'da en iyi Tweetler

Allah yolunda öldürülenleri sakın ölüler sanma. Bilakis onlar diridirler, Rableri katında Allah’ın, lütfundan kendilerine verdiği nimetlerin sevincini yaşayarak rızıklandırılmaktadırlar. #şehidimizvar #HakkariCukurca.

#şehidimizvar Fotoğraf

@ekrem_imamoglu nun çizgisini beğendiği demirtaş.. #Hakkari #sehidimizvar.

Annesi ölene 'öksüz' denir. Babası ölene 'yetim' denir. Kocası ölene 'dul' denir; ama evladı ölene hiç bir şey denmez. Çünkü bu acıya isim bile ! Cenet Anaların ayaklarının altında. Babaların omuzları!!!BUNDANDIR BÜTÜN KİNİM #sehidimizvar.

#şehidimizvar Fotoğraf

Başımız falan sağolmasın artık ya sağ olalım hepimiz ya yok #Hakkari #sehidimizvar.

#sehidimizvar🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #ŞehitlerÖlmezVatanBölünmez.

#şehidimizvar Fotoğraf

Kürdistani partiler Pis,karanlık ve eli kanlı ittifakınız batsın!!! #sehidimizvar #Hakkari.

Şehitlerimize Rab’bimden rahmet,yaralı yiğitlerimize şifa diliyorum. Milletimizin,TSK’nın,acılı ailelerin başları sağolsun. #şehidimizvar.

Sabah sabah Irak sınırındaki çatışmada 4 askerimizin şehit olmasını ve 6 askerimizin de yaralı olması haberiyle uyandım. Bilirsiniz yaralı dedikleri askerlerin hallerini. Rabbim sen ailelerine sabır ver. Ateş düştüğü yeri yakıyor maalesef. Şahadetiniz kabul olsun! #sehidimizvar.

4 ŞEHİT, 82 MİLYON YARALI :( Türkiye-Irak sınır hattında devam eden operasyonlarda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralanan 6 askerimize de acil şifalar diliyoruz.#sehidimizvar.

chppkk ya oy veren alçaklar!4 askerimiz şehit oldu 6 askerimiz yaralı bunun vebali üzerinizedir!zalimler için yaşasın cehennem!şehitlerimize allah tan rahmet diliyor yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. #sehidimizvar #SehitlerOElmezVatanBoeluenmez.

NALET OLSUN TERÖ NALET OSUN TERÖRE DESTEK VERENLERE . #şehidimizvar.

#şehidimizvar Fotoğraf

Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz.  #AnnelerDirenişte #sehidimizvar.

Şehit haberi ile uyandık 😢🇹🇷 Allah’ın laneti üzerinize olsun PKK destekleyen kim varsa her seçim sanatçı müsveddesi olanları eliyorum ellerinde kan onların hiç bir katkım olamaz hala Demirtaş’ın siyasetini beğenenler ve takdir edenler var yazık #şehidimizvar.

Şehidlik, İslâmda en büyük mertebedir. Allah katında kadir ve kıymetleri pek yücedir. Âhirette en büyük rütbenin peygamberlikten sonra şehidlik olduğu belirtilmiştir. Ne mutlu o yiğitlere ki şehitlik mertebesine Rabbim Ailelerine sabırlar versin 🤲 #Şehidimizvar.

Türkiye - Irak sınırında teröristlerle çıkan çatışmada 4 askerimiz Şehit düşmüş, 6 askerimiz yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ #Cumartesi #ŞehidimizVar.

Şehit olan 4 Mehmetçiğimizin tinleri şad, mekanları uçmağ olsun .Tanrı Türk Askerinin Yar ve Yardımcısı olsun . #şehidimizvar.

#şehidimizvar Fotoğraf

Irak sınırında Şehit düşen 4 kahramanımıza Allah’tan rahmet,6 yaralı kahramanımıza acil şifalar Şehadetleri kutlu olsun Allah Türk’ü korkusun! #sehidimizvar.

#şehidimizvar Fotoğraf

#şehidimizvar Rabbim sevenlerine sabır Gün bugün aydınlık değil 😔.

#ŞehidimizVar 4 ŞEHİDİMİZ 6 YARALIMIZ VAR. MÜBAREK GECEDE ŞEHİT OLDULAR İNŞAALLAH BERATLARINI ŞEHADETLE ALDILAR. MEKANLARI CENNET OLSUN YARALI ASKERLERİMİZE ŞAFİ ESMANLA ŞİFA NASİP ET İN.

#şehidimizvar Fotoğraf

Bu hengâmede, öğlene doğru açacak havanın uyandırdığı coşkuda kaybolup gitmesin : Irak sınırında iki ş #şehidimizvar.

Güne acı haberle uyandık! Türkiye Irak sınırında devam eden operasyonda iki askerimiz şehit oldu, yedi askerimiz de yaralandı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim, başımız sağ #ŞehidimizVar.

4 şehidimiz var 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 6 yaralı askerimiz var 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 rabbim şehitlerimize rahmet eylesin mekanlarını cennet olsun ya rabbi yaralı askerlerimize şafi ismi hürmetine şifalarını nasif eyle #cumartesi #sehidimizvar.

@esma_fb_3437 Lanet olsun bunlara ve bunları destekleyen hainlere Allah şehadetlerini kabul etsin inşAllah #Şehidimizvar 😔.

Berat Gecesinde Berat’ını almış 4 yiğit candan öte can Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşAllah 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🤲🏼🤲🏼🤲🏼 #şehidimizvar.

Mekanın cennet olsun. Rabbim sabır versin. #şehidimizvar.

#şehidimizvar Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler