Turkey flag

🕓

#10MilyonTLCezaVerilsin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bu ayıp da burda dursun 👏👏👏 #DeliMiNeSanaYakışmadı #10MilyonTLCezaVerilsin.

#10MilyonTLCezaVerilsin Twitter

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

#10MilyonTLCezaVerilsin - Twitter'da en iyi Tweetler

Kimse kusura bakmasin bunları izleyip para kazandırıp zengin yapıp destekleyenlerde suç. Izlemeye devam edin👏🏻 #10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakısmadı.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

Sırf takipçi kasmak için, kendi çıkarı uğruna, ülkenin prestijine zarar veren bu şabalağı takip etmeyin, #10MilyonTLCezaVerilsin.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

#10MilyonTLCezaVerilsin Uluslararası bir organizasyon da,YouTube da reklam yapıp,üç beş kuruş kazanacağım diye sahaya atlayan bu salağı engelledim,bence sizde engelleyin ve YouTube kanalında aboneyseniz kapatı.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

Tüm dünyaya Türkiyeyi rezil ettiğin için çok teşekkürler sana gerizekalı adam seni , prim için yaptığı şeye bak bide fuck off giysisi ile çıkıyor yaptığın yanına kâr kalmaz umarım. #10MilyonTLCezaVerilsin.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

Ne yani 10 milyoncuk ceza mı verilsin sadece çok ayıp. Adam güzelim ülkemizi rezil etti idam gelsin arkadaşlar #10MilyonTLCezaVerilsin.

#DeliMiNeSanaYakışmadı #10MilyonTLCezaVerilsin Adam ne bir futbolcunun yanına gitti ne bir şey yaptı sadece girdi koştu aq bunu niye bu kadar abartıyorsunuz mal mısınız adama terörist diyen var ya.

#10MilyonTLCezaVerilsin bu güzel organizasyonun egoların yüzünden içine sıcıp ülke prestijini düsürdüğün icin beter ol seni severdimde harbi adam degilmissin!.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

#10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakısmadı eline ne geçti yapında ne boka yaradı ülkeni rezil etmekten başka.

Ah be kardeşim iri memelere sahip olsan şimdi bunlar değil de takipçi sayındaki artış tartışılacaktı #10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakışmadı.

ARKADAŞLAR İÇİNİZ RAHAT OLSUN DELİ Mİ NE BENİM ÜST KATIMDA OTURUYOR SİZİN İÇİN BİNAYI BOMBALIYORUM #10MilyonTLCezaVerilsin.

Zaten 4,5 milyonunu show tv dava parası verecek buna ona el koyun hemen çok iyi ceza. #10MilyonTLCezaVerilsin.

eed arkadaslar neden futbola gelince is idama kadar gidiyorsa ülkenin ERKEĞİ adıyla andığımız ama aslında hiç bir halt olmayan herifleri ülkenin KADINI dediklerinize taciz edince bu kadar konusmuyosunuz anlatsanıza neden #10MilyonTLCezaVerilsin.

ÜLKEDE TACİZCİ ÇIKINCA KİMSE BU KADAR AYAKLANMADI BE #10MilyonTLCezaVerilsin.

Bu ayıp da burda dursun 👏👏👏 #DeliMiNeSanaYakışmadı #10MilyonTLCezaVerilsin.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

Desek ki YouTubeda yaş sınırı olsun. Babasının kimliği ile girer bunlar. #DeliMiNeSanaYakısmadı #10MilyonTLCezaVerilsin.

#10MilyonTLCezaVerilsin mohammed salahın önünü şirinevlerde tinerci keser rezil oluruz diye korkuyordum daha beteri oldu #DeliMiNeSanaYakısmadı.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

#10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakısmadı yediğin haltla ülkemizin prestijini artıracak faliyetin içine organizasyon güzel geçsin die saatler öncesinden ayağa dikilen emniyet güçlerinin başta olmak üzere Türk halkının hakkını ız kalmamalı..

Ülke prestijini sarstığı için kanalı erişime engellensin 2 yıl hapis birazda para cezası işlem tamam soytarı herif arti bu adamın kanalına hala abone olan varsa gitsin bir psikoloğa görünsün. #10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakısmadı.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

#DeliMiNeSanaYakısmadı #10MilyonTLCezaVerilsin Trabzon spor maçı felan sandı herhalde bunu amk gerizekalısı.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

Allah’ın malı. Ülkeye tek faydaları dokunmaz. Ancak şaklabanlı #10MilyonTLCezaVerilsin.

Bir daha bu şekilde embesil insanların hareketlerini görmek istemiyorsanız. Ciddi anlamda ceza verin. #10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Bunun kanalına abone olanda en az onun kadar gereksizdir .. #10MilyonTLCezaVerilsin.

Tüm dünyanın gözü önünde Ülkenin imajını düşürdü 10 milyon olmasada cezayı haketti #10MilyonTLCezaVerilsin.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf

#10MilyonTLCezaVerilsin demissiniz ama az olur 20 milyon olsun #DeliMiNeSanaYakısmadı sana yakışan bu saatten sonra kanalı kapatman türk halkı olarak bizlerin bu gibi yavvvşşş.... ların kanalını spam edip silmemiz olacaktır haydi türkiye hep beraber kanalı spamlayalı.

Show tv ye dava açıp kazanınca bi havalara girdi :d #10MilyonTLCezaVerilsin.

#10MilyonTLCezaVerilsin Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler