Turkey flag

🕓

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Bizim adımıza tag açan ücretli şerefsizlere burdan sesleniyorum Bundan sonra size nefes aldırmayacağız, yandınız, o küçücük beyinlerinizle kendinizi çok zeki sanıyorsunuz.

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Twitter

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Fotoğraf

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr - Twitter'da en iyi Tweetler

Atanmak uğruna aklınızı böyle şeylere çalıştırmak yerine KPSS çalışmayı deneseydiniz zaten atanırdınız. #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Özellikle böyle bir günde aklı düzenbazlığa çalışan, haksızlığı, iftirayı savunan, emek verenlerin önüne geçmek isteyen kişilerin öğrencilerimize nasıl faydası olsun? #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Ateş olsanız cürmüm kadar yer Yaptığınız ayıp GERÇEK öğretmenleri karalamakla elinize bir şey geç Yazıklar #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr diye tag açıyorsunuz yüzsüzlüğün bu kadarı. Tüm ülkeyi ilgilendiren bir mesele(helikopter kazası) ve siz yüzsüzler topluluğu bunu bile fırsata çevirme derdindesiniz. Yüz yüz değil kara lastik..

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Yaz günah be şehidimiz var şehidimiz Siz öğretmen olsanız ne olmasanız ne.

Ücretli öğretmenlik kalksın adaletsiz atamaya hayır. Sizde bizler gibi gecenize gündüzünüze katın hakkınız ise atanın ama bedava atamaya hayır #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Şerefiyle, hakkıyla bu kutsal mesleği isteyen öğretmenlerin adına tag açan şahıslar. Kim açtıysa kim destek verdiyse bu paylasimin altina bir yorum yapin bakalim. Görelim yiğitliğinizi. Öyle bizim adımıza adice tag açmakla kurtulacagınızimi saniyorsunuz. #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Annem hep der vicdani ve merhameti olmayanlar hain olanlar asla bir yere gelemezler. Sizler hainlik yapıyorsunuz. Sizinle aynı meslegı paylaşıyor olmak utanç verici. #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Baş sağlığıymış. Bu yaptığınız ölmüş beyinlerinize Fatiha okumak için açılan mevlid gibi olmuş. İstemenin talepte bulunmanın adabı yeri vardır. Ayıp nedir diye sorun demek isterdim ama imkansızı istemekden çoktan vazgeçtim. #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Üzgünüm ama sayfanızda az önce atmış olduğunuz ücretli öğretmenlik ile ilgili olan twitleriniz duruyor; ahlak kelimesi biraz komik olmuş. Hatanızı anlayacağınız yerde daha büyük bir hata yapıp bizim adımıza tag açtınız. Hangi karakterle atama istiyorsunuz? #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Fotoğraf

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Bu yaptıgınızzla sadece rezill oluyorsunuzz emin olun ucretli ogretmenligi bile haketmiyorsunuz.

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Fotoğraf

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Bu rezilliginiz ortaya cıkmaz mı zannettinizzzz sizler gibi ogretmenlerin olması ne acıı...

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Fotoğraf

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Utanınnnnn bir de ogretmen oldugunuzu söylüyorsunuz bu nasıl bir rezilliktirr bizleri karalamaya çalışıyorsunuz ama ortaya çıkmayacak mı zannediyorsunuz boyle yanlızca kendinizi düşürüyorsunuz.

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Fotoğraf

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr ulan ne adi cıkarcı insanlarsınız, sizden de bu beklenirdi zaten yazıklar olsun..

Açtığınız tag bile ücretli tıpkı sızın gibi😠 Sizinle aynı meslekten olduğum için utanıyorum 🤦🏻‍♀️ #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Böyle hassas bir günde atmanız ı düşünecek kadar düşmeyin be yazık. ŞEHİDİMİZ VAR. RABBİM RUHLARIN ŞAD ETSİN. #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Bu nasıl iş ya ücretli öğrermenlerin yaptığına bakın kpss ye girip hak edip atama bekleyen öğretmenleri kötüleme adına sahte hastag açıyorlar böyle zihniyette birileri öğretmen olmak istiyor Allah korusun #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

40BinÖğrtmnAtamaİstyor ve 1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr hocalarım bu tag lara twit atmayın desteklemeyin şu dengesizleri Allah onları bildiği gibi yapsın hiçbir şey demek istemiyorum.

Reklam kokan hareketler bunlar ogretmenlik meslegini anlamadiginiz ve yapamadığınız la bari karalamayin hayvan herifler #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Bizim adımıza tag açan ücretli şerefsizlere burdan sesleniyorum Bundan sonra size nefes aldırmayacağız, yandınız, o küçücük beyinlerinizle kendinizi çok zeki sanıyorsunuz.

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Bunun adı kansızlıktı ocağa ateş düşmüş,4 ana evlatsiz kalmış.Bunun üzerinden prim yapmak yetiştirdiğiniz nesil de sizin gibi rezil öğretmenseniz ben değilim, ar ederim aynı mesleği paylaşmaktan..

#1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Allah rahmet eylesin mekanları cennet başımız sağ olsun.

Furkan Vakfı olayları bana 28 şubat hatırlatıyor bu Arkadaşlar dikkat etsin #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr.

Turkey En Popüler Eğilimler