Turkey flag

🕓

#25litre Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#25litre belgeseli çok etkileyici. Gelin hamamı misali açık duşta uzuun uzun yıkanırken. Diş fırçalarken suyu sorumsuzca akıtırken, hortumla kapı önünü, arabayı dakikalarca paklarken bi düşünmemizi, ayılmamızı sağlar belki. Sudur, biter bi ara. Meseleyi daha çok göze sokmalı🤔.

#25litre Twitter

#25litre Fotoğraf

#25litre - Twitter'da en iyi Tweetler

Kamu reklamları arttılılmalı bizzat reklamdan sonra bulaşık akıtırken vicdan azabı duymaya başlayan biriyim 🙈 #25litre.

#25litre ne ki. Biz taşıma suyla susuzluğunu gideren bir milletiz. Böbrek taşında dünya lideriyiz.(az su içmekten).

Bugün tv #25litre belgeselini izledim. Suyun hayatımızdaki yerini anlatıyor. Mutlaka izlenmesi gerektiğini düşünü Teşekkürler #foxtv.

#25litre 20 sene sonra değeri anlaşılacak ama her şey için çok geç olacak.

Dunya kadar su derelerden denize bosa akar kimse ses cikarmaz bi banyoya laf ederler #25litre.

Gereksiz su tüketimine dur demediğimiz müddetçe zor günler çok uzakta değil. Duşta, bulaşık yıkarken, diş fırçalarken dikkatli olmak zor değil. Geleceğimizi kurtarmak bizim elimizde. Suyu boşa tüketme, geleceğe sahip çık! #25litre.

#25litre belgeseli çok etkileyici. Gelin hamamı misali açık duşta uzuun uzun yıkanırken. Diş fırçalarken suyu sorumsuzca akıtırken, hortumla kapı önünü, arabayı dakikalarca paklarken bi düşünmemizi, ayılmamızı sağlar belki. Sudur, biter bi ara. Meseleyi daha çok göze sokmalı🤔.

Yakında yetkililer ülke olarak yağmur duasına davet ederse hiç şaşırmayacağım :))🙏 #yagmur #25litre.

Televizyonlarda silahlanmayı, kabadayılığı, kadına şiddeti olağan gösteren saçma sapan diziler yerine #25litre gibi belgesellerin olsması gerekir. Emeği geçenleri tebrik ederim..

Her gün yarım saat duşta kalan , hortumla arabasını, balkonunu yıkayan, evini pislenmediği halde temizleyen, dişini fırçalarken musluğu kapatmayan insanların bir durup düşünmesi gerekiyor vicdanım sızladı gerçekten #25litre.

Asıl önemli olan su var iken, onu korumak! #25Litre belgeselini şiddetle ve ısrarla izlemenizi öneriyorum. Suya mütevâzi davranalım, dişlerimizi fırçalarken musluğu kapamak ile başlayabiliriz..

İzledikçe ürperdim, göze gelmeyen israfa ben de dikkat edeceğim haydi sende bilinçlen! Bize katıl! #25litre #susavaşları.

Belgeselleri desteklemeliyiz ki çocuklarımız. Saçma sapan dizilerle zehirlenmesin. #25litre.

Belgesel o kadar etkileyici ve mükemmel ki çok sevdiğim @gokhanozoguz ‘a çok çokk teşekkür ederim. Ama bence gündüz kuşağı yerine akşamları diziler yerine #25litre ‘nin özel olarak yayınlanması daha çok kişiye farkındalık yaratabilir. @FOXTurkiye.

Yapay zeka,algoritma,blockchain,bitcoin iklim değişikliği ve susuzluğa karşı önlemleri ıskalıyoruz #25litre.

#25litre Oğlumla bu programi her yayinlandiginda izliyoruz ve musluğu açmaya korkuyoruz gelecekteki susuzluk risklerini düşündükç yıl sonra susuzluk sorunu yaşayacağımız konusunda oğlumun bana dediği Anne sen şanslısın ben daha çok gencim Mesaj alındı😃 @gokhanozoguz.

#25litre belgeseli beni çok fena tribe soktu, kendimi distopik bir romanda gibi hissediyorum.

Temizlik yaparken Foxta #25litre belgeseline denk geldim. O kadar bilinçli bir proje olmuş Keşke her kanalda yayınlansa #foxtv.

#25litre izlenmesi gereken, insanı bilinçlendiren anlamlı bir belgesel olmuş, herkes mutlaka izlemeli. #foxtv.

Fox Tv de #25litre belgeseli yayınlanıyor. Daha çok kitleye ulaşmak için, daha iyi bir farkındalık oluşturulması için #25litre belgeselinin gündüz kuşağında değil fason dizilerin döndüğü akşam saatlerinde yayınlanması daha iyi olabilir. Suyu varken koruyabiliriz!!.

Türkiye de bu zamana kadar yapılmış, en değerli en önemli ve en güzel iş #25litre Tebrikler @FOXTurkiye Tebrikler @gokhanozoguz ve tüm emeği geçenler. Göz kırpmadan izliyorum.👏👏👏.

Bu belgeseli herkes izlemeli. Suyumuz bittiğinde konuşmayalı #25litre.

@iskignmudurlugu Çevre sinyal veriyor. Göller, nehirler kuruyor. İçilecek su azalıyor. 25 litre ile yaşarım diyorsun içinden ama günde en az 100 litre su tüketiyorsun. Şimdiden önlem almazsan torunun hatta çocuğun seni lanetleyecek #25Litre @gokhanozoguz.

#25Litre farkındalık projesini izlediğim yine Mucize doktor basrolünün su tasarrufuna dikkat ceken kanalda #temizlikbenimişim isimli programa denk geldim. Su kitlığına vurgu yapılırken, burada damacanayla suları harcayıp sirf show icin camdan iceri su sıkıldı pes diyorum..

@Mamoxn Karma is real maMo. Mina I dumped maNgwenya who could easily carry 25litre bucket on her head with such ease 5 times a day for a soft town girl. Now am stuck. Hope maNgwenya you are listening. Your water carrying capacity is much needed😂😂😂😂.

Turkey En Popüler Eğilimler