Turkey flag

🕓

#25litre Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

We caught them with 50 25litre containers filled with diesel that was siphoned from the @JoburgMetrobus They intended to fill 50 more barrels when they were caught. #JoburgWorks.

#25litre Twitter

#25litre Fotoğraf

#25litre - Twitter'da en iyi Tweetler

Ormanlar aralıksız katledilmeye devam edildiği için bunların su buharı -> bulut -> yağmur olarak yeryüzüne kazandırılma oranının giderek düştüğü söylenir #25litre.

#25litre az önce izledim etkilenmemek elde değil , bi sorguladım kendimi ne kadar bencillik yapı Daha az tüketmeye çalışıcam bu saatten sonra ama daha çok kişiye ulaşması lazım, bilinçlenmemiz lazım..

#25litre kadın saçlarını yıkayacak su bulamadığı için kesti,çiçeği kuruduğu için çöpe attı,çoğu insan susuzluktan hayatlarını kaybetti,sokak ortasında kadın gaspa uğradı ve çalınan şey ise elindeki SU idi.GELECEKdenilen şey belkide yarındır.İsraf etme. @gokhanozoguz.

Allah kimseyi susuz bırakmasın bunun içinde en önemli rol bize düşüyor yarınlarımız için suyu israf etmeyelim #25litre.

#25litre belgeselini izlemeyenler mutlaka izleyin. Algıda ciddi değişime sebeb oluyor..

Geleceğimiz iç Su kullanımına dikkat !!! Elimizdekinin değerini bilelim, kaybetmeden önce #25litre.

Su konusunda zaten hassas davranırdım ama bir de bu belgeseli izleyince her şey çok gerçek geldi. Kesinlikle herkes izlemeli hatta okullarda izletilmeli ve çocuklar bu bilinçle yetişmeli #25litre.

#25litre Toplumu bilinçlendirme adına güzel mesaj veren bir belgesel olmuş. @gokhanozoguz abi tebrik ederim çok güzel konulara ve projelere değindiniz. Bunun yanında geleceğe bakış açısı ve çocukların düşünceleri yer bulması programa anlam katmış. Emek veren herkesi tebrik ederim.

Nasil ki siyasetcilerin konuşmaları bütün kanallarda ortak yayin yapilabiliyor bu belgesel de yapilmali herkesin emeğine sağlık @gokhanozoguz #25litre.

#25litre Fotoğraf

25 litre belgeselini izledim evde herkesin kullandığı suyun peşine düştüm 😱😂 İzleyin , izlettirin #25litre #foxtv.

Çok güzel anlatılmış herkes bilinclensin artık çocuklarımız susuz kalmasın #25litre.

Bu ülkenin saçma sapan yaz aşkı dizilerine değil gerçek belgesellere ihtiyacı var. #25litre.

Susuz kalma korkum depreşti allah rızası için bilinçlenelim suyumuzu koruyalım #25litre.

İzlerken insanın tüylerini ürperten bir belgesel çok ama çok güzel olmuş emeği geçenlerin yüreğine sağlık #25litre @gokhanozoguz ♥️.

#25litre felaket artık çok daha yakın inanıyorum ki kimse bunu yaşamayı istemez lütfen daha dikkatli olalım 🙏🏻.

#25litre Fotoğraf

Sabah Febreze, domestos, Fairy, ariel gibi pek çok reklam izledim. Üstüne haberler bitti, ardından Finish deterjan şirketinin hazırladığı #25Litre belgeseli yayına girdi. O belgeseli de iyi biliyoruz;.

Bir belgeseli izlerken içim hiç bu kadar ürpermemişti. Kesinlikle bütün insanların izlemesi ve bilinçlenmesi gereken bir belgesel. #25litre Ortak bir yayinla bütün kanallarda gö.

Bir belgeseli izlerken içim hiç bu kadar ürpermemişti. Kesinlikle bütün insanların izlemesi ve bilinçlenmesi gereken bir belgesel. #25litre.

Fox’ta 25 Litre diye bir belgesel yayınlanıyor şu an, Türkiye televizyonlarının en yararlı içeriği olabilir açın izleyin, izletin #25litre.

Fahriye Evcen kadar değeri olmayan sularımız devamli yenilebilir olmaması gibi tehlike için sosyal belgesel olan devamı beklenen projelere su varken korumak ö[email protected] #25litre #suhayattir.

Öyle bir zorunlu yayın olsun ki günde bir kez aynı saatte ve tüm kanallarda. Çok iyi belgesel şu an da @FOXTurkiye de. #25litre.

@FOXTurkiye nin şu an yayınladığı farkındalık belgeseli #25litre bence zorunlu yayın olarak tüm kanallarda yayınlanmalı. Teşekkürler @gokhanozoguz.

Lütfen musluklarımızı açınca fosur fosur akıtmayalım sularımızı bir gün biteceğinin bilinciyle kullanalım en aza indirgeyelim en büyük servetimiz olan su tehlike altında #25litre.

Salata için yıkadığım yeşilliklerin suyunu kenarda bekletip yine çiçeklerim için kullanıyorum. #25Litre @gokhanozoguz #FoxTv.

We caught them with 50 25litre containers filled with diesel that was siphoned from the @JoburgMetrobus They intended to fill 50 more barrels when they were caught. #JoburgWorks.

#25litre Fotoğraf