27 Kasım Pazar Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

27 Kasım Pazar Twitter
ultrAslan
UltrAslan

🦁 Pazar günü Sinan Erdem’deyiz! 💪🏻 TAKIMLA HÜCUM TAKIMLA SAVUNMA! 🔥 GALATASARAYIMIZ - Fenerbahçe 🗓 27 Kasım Pazar | 🕣 🎟 Biletler satışta; 🔗.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by ultrAslan,ultrAslan on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, 27 Kasım Pazar günü saat ’de Hatay İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen konferansta Hatay halkıyla buluşuyor. Hatay’ın huzuru, barışı ve refahı için tüm halkımız davetlidir..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Zafer Partisi,Zafer Partisi on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Teşkilatlarımızın Cumhurbaşkanımız ve milletimizle olan uyumu, dünya siyaset tarihi için bile gıpta edilecek bir bağdır. Bu güçlü bağı 27 Kasım Pazar günü tek yürek ve tek ağızdan Birlik, İrade, Zafer sloganıyla bir kez daha ispat edeceğiz. #2023YolundaBiriz 📍Bahçelievler.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Osman Nuri Kabaktepe,Osman Nuri Kabaktepe on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Bu bir heyecan çağrısıdır📢 Öyle bir heyecan ki bugüne kadar eşi, benzeri görülmemiş! Öyle bir heyecan ki uzağı yakın edecek! Öyle bir heyecan ki sevdayı haykıracak, stada sığmayacak, milyonlara ulaşacak! 🗓️ 27 Kasım Pazar 🕞 🚩 Nef Stadyumu #BirlikİradeZafer.

27 Kasım Pazar Günü saat 15:00’te Nef Stadyumu’nda Cumhurbaşkanımızla buluşuyoruz. Heyecan yüksek, ekip hazır🇹🇷🇹🇷 Öyle Bir Kazanacağız ki, Hiç Kimse Kaybetmeyecek… #BirlikİradeZafer.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Ahmet Kadir Çakır,Ahmet Kadir Çakır on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Haftasonu oynanacak olan Altay-Göztepe futbol karşılaşmasının an itibari ile deplasman yasağının kaldırıldığını öğrendik bizler karşıyaka taraftarları olarak öncelikle çok mutluluk duyduk. Spor taraftarlar ile güzeldir. Bildiğiniz üzere aynı gün 27 Kasım Pazar 15:00’da⬇️.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü için ikincisi düzenlenen “Kadının Gücü Var” etkinlikleri kapsamında; “TUVALDEKİ KADINLAR” oyunumuzla yer alıyoruz. 📍27 Kasım Pazar 📍Saat 📍İBB Arnavutköy Kültür Merkezi @ibb_kultur @kultur_istanbul.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Tiyatro Kalemi,Tiyatro Kalemi on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

27 Kasım Pazar (yarın) saat 09:15’de BEYAZ TV’de yayınlanan ‘Uyan Türkiyem’ programına canlı yayın konuğu olarak katılacağım. Depremin ardından Düzce’mizde yürüttüğümüz çalışmaları anlatacağım yayını izlemenizi dilerim..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Faruk Özlü,Faruk Özlü on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

27 Kasım Pazar günü saat ’te kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız Hacettepe 1945 maçı biletleri 20₺’den Elazığspor Store’de satışa sunulmuştur. • Müsabakanın biletlerini maç gününe kadar Elazığspor Store’den temin edebilirsiniz..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Entegre Solar Elazığspor,Entegre Solar Elazığspor on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

💥 MAÇ GÜNÜ 🏆 ör Lig Maçı ⏳ 📅 27 Kasım 2022 Pazar ⚽ Kara Ziyaret Spor 🆚 Göksun Ülkü Spor ⏰ 15:00 🏟 Merkez 1 Stadyumu ( Otogar Arkası Kahramanmaraş) 🖥 Göksun Ülkü Spor Youtube Kanalından Yayınlanacaktır. Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayı.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Emre CİCEK,Emre CİCEK on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

27 Kasım 2022 Pazar Günü kongresini yapacak olan İYİ Parti Yüreğir ve Sarıçam İlçe Başkanlıklarımızı ziyaret ederek, başarı diledik. Hayırlı, uğurlu olsun, inşallah..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by İSMAİL KONCUK,İSMAİL KONCUK on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

27 Kasım Pazar günü saat ’da Kadıköy’de buluşuyoruz. Eylemimize çağrı yapmak için Marmara Üniversitesi’nde afiş çalışmamızı yaptık. Kampüslerimiz özgürleşene kadar mücadelemiz devam edecek..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Üniversite Kadın Meclisleri,Üniversite Kadın Meclisleri on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

BUHARKENT 26. GELENEKSEL DOĞA YÜRÜYÜŞÜ Geleneksel Doğa Yürüyüşlerimizin ısı Belediyemizin organizasyonluğunda 27 Kasım 2022 Pazar günü düzenliyoruz. Herkesi bekliyorum..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Mehmet EROL,Mehmet EROL on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf
24 TV
24 TV

Bir tiyatro oyuncusu, bir oyun yazarı, eğitimli, donanımlı, heyecanlı ve tutkulu bir genç kadın… Oyuncu-Yazar Nurdan Albamya İnce (@niceandince) “24 Portre”de. Zeynep Türkoğlu (@zeynepturkoglu) ile “24 Portre” 27 Kasım Pazar akşamı saat ’de 24’te….

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by 24 TV,24 TV on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Türkiye Yüzyılı için; ilk günkü aşkla ve heyecanla tek yürek, tek ses olacağı 📅27 Kasım Pazar 🕞 🚩Nef Stadyumu #BirlikİradeZafer #2023YolundaBiriz.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by MUSTAFA GÜNGÖR,MUSTAFA GÜNGÖR on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

İlimiz Merkez Nüfus Müdürlüğü, 27 Kasım 2022 Pazar Günü Açık Olacaktır.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Çanakkale Valiliği,Çanakkale Valiliği on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

27 Kasım Pazar Akşamı saat da Sma tip 1 ölümcül kas hastası @safaningunesiol için ses odasında açık arttırma ile İmzalı Beşiktaş Forması satışımız olacak ses odamızın konuğu olur musunuz Beşiktaş taraftarına Sesimizi duyurmamız için destek verir misiniz..

27 Kasım Pazar günü Galatasaray Neft Stadyumuna hazırlık çalışmaları başkanlarımızın gayreti ve emeği ile tüm hızıyla devam ediyor. #DurmakYokYolaDevam #Hedef2023.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Ak Kadın _İçerenköy,Ak Kadın _İçerenköy on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Çekiliş 27 Kasım Pazar günü saat ’a kadar devam edecektir. Kazanan kişi kura yöntemi ile belirlenecek ve hikaye olarak ilan edilecektir. Kazanana dm aracılığı ile ulaşılacaktır. Ödül belirtilen adrese ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Herkese bol şans!.

#NEVÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilen STEM & Makers Fest/Expo Kapadokya etkinlikleri; 27 Kasım Pazar günü de saatleri arasında 36 Atölye, 6 Bilim Şovu, 11 MOST Etkileşimli Poster Sunumu, 14 Stem Playground çalışmaları ile tüm bilim meraklılarını bekliyor..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi,Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

6 aylık enflasyon 25 çıktı diyelim. Yüzde 25’in üzerine en az 15 puan refah payı ekleyip yüzde 40 ile yüzde 50 arasında bir artış bekliyorum. Adilane olanı da budur.” @Mustafa_Destici 27 Kasım Pazar #Kocaeli Kedi Sahte Mustafa Yıldız #YeterArtık ODTÜ Nef Stadyumu Fitch Erkekler.

📌Resmi Gazete yayımlandı! Hangi kararlar alındı? (27 KASIM PAZAR).

@Coinmatik1 27 Kasım Pazar Almanya ile maçı var. günlük grafiğe göre dip duruyor. #SNFT 📈 Artık dönmeli #snft.

27 Kasım Pazar günü düzenlenecek atölyenin ismi ise “Aydınlat Geleceği”. Çalışma, “Kaosun Eşiği” sergisinden ilhamla önce teknoloji ile değişen, bazen kolaylaşan bazen de çıkmaza giren gündelik hayat pratikleri üzerine bir sohbetle başlayacak..

Değerli hemşehrilerimiz, 2022 yılı emlak,çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin son ödeme tarihi 30 Kasım. Belediyemiz vezneleri 26-27 Kasım (cumartesi-pazar) tarihlerinde açık olacaktır Ödemelerinizi de yapabilirsiniz @yenisehir_bel.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Ulaş Durmuş,Ulaş Durmuş on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Göztepe ile Altay arasında oynanacak 15. hafta müsabakasının biletleri bugün saat ’de satışa çıkıyor. Spor Toto 1. Lig’in 15. haftasında İzmir’in iki köklü kulübü Göztepe ve Altay, 27 Kasım Pazar günü kozlarını paylaşacak. Gürsel Aksel Stadyumu’nda….

Pazar günü Göztepe ve Altay’ın karşı karşıya geleceği maça iki takım taraftarının da alınacağı açıklandı. Spor Toto 1. Lig’in 15. haftasında İzmir’in iki köklü kulübü Göztepe ve Altay, 27 Kasım Pazar günü kozlarını paylaşacak. Gürsel Aksel Stadyumu’nda ….

İHA Spor
İHA Spor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay, 27 Kasım Pazar günü Göztepe ile derbi maçına çıkacak. Siyah-beyazlı ekibi en büyük kozu Marco Paixao olacak.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by İHA Spor,İHA Spor on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

🎭BAKSM Beylikdüzü Sahnesi, 27 Kasım Pazar günü “Alis Harikalar diyarında” çocuk tiyatrosunu ağırlayacak. Biletleri; Biletix üzerinden online olarak ya da etkinliğe 1 saat kala BAKSM gişesinden alabilirsiniz. İyi seyirler..

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Beylikdüzü Kültür Sanat,Beylikdüzü Kültür Sanat on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf

Pazar günü, saat 14:00’de, Gülnar Şehir Stadında Gülnar Belediye Spor ile Anamur Gençlik Spor arasında oynanacak olan futbol müsabakasına tüm halkımız davetlidir. ⚽️🥅 🗓 27 Kasım 2022 ( Pazar ) ⏰ 14:00’de 📍 Gülnar Şehir Stadı.

27 Kasım Pazar Fotoğraf,27 Kasım Pazar Fotoğraf by Alpaslan ÜNÜVAR,Alpaslan ÜNÜVAR on twitter tweets 27 Kasım Pazar Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • #BurcuÖzberk
  • Caner Erkin
  • Cem Küçük
  • DahaNe Bekliyorsunuz
  • DÜNYANIN RAKİBİ ERDOĞAN
  • #dolunay
  • dsvecik uzmanlari
  • Dursun Çiçek