Turkey flag

🕓

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bu tagı açan 1200 ücretmen siz öğretmen sıfatını almaya bile layık değilsiniz. Bırak öğretmenliği sizin öğrencilere verecek insanlığınız kalmamış. #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Twitter

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Fotoğraf

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor - Twitter'da en iyi Tweetler

Üniversite okurken almak güzeldi de . Mezun olduk. Atanamadık (açılan kontenjan sayesinde👏) Şimdi de faizli geri ! #40BinÖğrtmnAtamaİstyor #KykBorçlarınınFaiziSilinsin İkisinden biriyle sevindirin bizleri🙏 @RT_Erdogan @ziyaselcuk.

İktidarın berbat bir finale gitmesinde problem yok, Sonuçta hiçbir iktidar kalıcı olmamış bugüne kadar, Problem ülkeyi bataklığa sürüklüyorlar! #40 bin atama #40BinOEğrtmnAtamaİstyor.

🎢 ❌ 9 YILLIK ESARET DEĞİL, ✅ 8 AYLIK ZORLU CEZAEVİ KOŞULLARI ‼️ 🎢 🌊 Şehit Başımız Sağolsun #kardeşmiyiz Bünyamin Gezer #40BinÖğrtmnAtamaİstyor resmedebilmek örneklem betonsu solidarist 🌊.

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Fotoğraf

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Atama bekleyen öğretmenleri kötülemek küçük düşürmek için açılmış tag yazıklar olsun bunu acanada destek olanada.

🌸 ❌ ZORLA TUTULMA YOK, İFTİRAYA ZORLAMA VAR ❗️ 🌸 🏤 #EvrimSimetriyiAçıklayamaz Başımız Sağolsun #40BinÖğrtmnAtamaİstyor Aaron Ramsey İstanbul Çekmeköy ekit perestiş dilleşmek 🏤.

🔤 ❌ 9 YILLIK ESARET DEĞİL, ✅ 8 AYLIK ZORLU CEZAEVİ KOŞULLARI ‼️ 🔤 ☝ AysunYıldırım DosyasıAcılsın Aaron Ramsey #ŞubattaTahliyeMarttaOY VATAN SAĞOLSUN #40BinÖğrtmnAtamaİstyor devralma sertifika delibaş gâvur eziyeti ☝.

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Fotoğraf

👀 ❌ 9 YILLIK ESARET DEĞİL, ✅ 8 AYLIK ZORLU CEZAEVİ KOŞULLARI ‼️ 👀 🏫 Başımız Sağolsun #40BinÖğrtmnAtamaİstyor Kamudaki Üniversiteliİşçilr İstanbul Çekmeköy UH-1 düşünülmek sergievi bağırsak iltihabı Kemalpaşa 🏫.

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Fotoğraf

💼 ❌ ZORLA TUTULMA YOK, İFTİRAYA ZORLAMA VAR ❗️ 💼 💸 #40BinÖğrtmnAtamaİstyor UH-1 Aaron Ramsey #kardeşmiyiz VATAN SAĞOLSUN müsebbip cihet neticelendirilme 💸.

Şimdi mücadeleye devam atanmak isteyen öğretmenlerimiz için @ekineroglu1 için 🙏#40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Hassas bir zamanda tag çalışması yapmak olmaz şehitlerimize saygısızlık yapmayalım. #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Derhal bakanlıkla randevu alınıp bu alçakça durum izah edilmelidir Bu şerefsizlerin öğrencilerine verecek hiçbir şeyi yoktur ve kalmamıştır.İftira atacak kadar ucuz karakterlidirler ve ahirette bunun vebalini ödeyemeyeceklerdir @YusufEmre82 #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Öğretmenlik sadece ayın 15. Günü maaş almak için yapılmaz. Önce insan olacaksın, sonra çocuklarına haysiyet onur erdem ahlak gibi güzel huylar öğreteceksin. Siz nasıl insanlarsınız ki böyle bir günde sırf bizi kötü göstermek için adımızı kullanıyorsunuz. #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Kim ne ister hakkını arayan insanlardan şehit var sehittttt Bugün o gün değil yürekleri yanan aileler var bize önce saygı öğretildi acı bu tarifsiz bir aciii yaşayan bilir.

Önce bu tagı açıp bizi karaladılar, sonrada size yakışmadı bu diye tagı şişirdiler. Ey şerefsizler bu dünyanın ahireti var.Ömür ortalama 60-70 yıl . Ebedi ömür sizlerden hesabımızı soracaktı şerefsiz ücretli öğretmenler #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Bu tagı açan 1200 ücretmen siz öğretmen sıfatını almaya bile layık değilsiniz. Bırak öğretmenliği sizin öğrencilere verecek insanlığınız kalmamış. #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Kesinlikle izlenir beyin bedeva #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Yazık günah ya sırf öğretmenleri kötülemek Şehitlerimizden utanın#40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Bu tag aylardır mücadele eden öğretmenlere ait değildir. Birileri mücadelemizi baltalıyor. Atanmamış olabiliriz ama kanımız bozuk değil. #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

Biz bugün yaşanan elim kazadan dolayı etkinliği iptal ettik. Bu tag bize atılan bir iftiradır. Bize karşı karalama kampanyası yürütülüyor. Bu iftirayı atan ücretliler asla MEB’e alınmamalı. Erdemsiz kişilerden eğitimci olmaz. @TalipGeylan @hmzaydg #40BinÖğrtmnAtamaİstyor.

#40BinÖğrtmnAtamaİstyor Bu tag atama bekleyen öğretmenler tarafından açılmamıştır. Spamlayın. #1200ÖğrtmnBaşsğlğıDlyr Sizinle aynı mesleği paylaşmaktan utanıyorum yazık çok yazık..

Turkey En Popüler Eğilimler