Turkey flag

🕓

#5816SayılıKanunKaldırılsın Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Tarihi sonsuza kadar tutuklayamazsınız #5816SayılıKanunKaldırılsın.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Twitter

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

#5816SayılıKanunKaldırılsın - Twitter'da en iyi Tweetler

Suriyeye girmeseydik, Kandili vurmasaydık, S-400 almasaydık; Çamlıca camisini yapmasaydık Yılda 30000 civarında heykel dikebilirdik.#5816SayılıKanunKaldırılsın.

#WhatsApp Çökmesinin sebebi aşağıdaki haber sanırım. Umarım komple patlar da insanlarla sesli iletişimin ne kadar önemli olduğu günlere geri döner sanaldan uzaklaşırsınız. Azıcık İNSAN rolü yaparsınız belki. Dümbükler. O cezayı hesabı olanlar ödesin :) #5816SayılıKanunKaldırılsın.

Bir millet düşünün ki, 1000 yıl İslam’ın sancaktarlığını yapsın. Ve bu milletin torunlarına 20 yıl “Allah” demek bile yasaklanmış olsun. #5816SayılıKanunKaldırılsın.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

#5816SayılıKanunKaldırılsın ilahi kelimetullah davasına düşman yetiştirilen zihniyet kaldırılsın herşey ortaya dökülsün Siyonist ve emperyalizme dost yetiştirilen Allah’ın kanunu yerine İsveç İtalya gavur kanunu koyan Ulu Önder dediğiniz Atatürk bize arşivlerle anlatılsın.!.

Kaldırın gitsin be n olcak 😀😃😄😁😆😅😂🤣#5816SayılıKanunKaldırılsın.

“Beyni sulanmış hafızlar” Türk milleti, bir kelimesinin manasını bilmediği halde, Kuran’ı ezberlemekten beyni sulanmış hafızlara döndüler. M. Kemal (Kaynak: Medeni Bilgiler, Afet İnan, Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara 1969, s 364-365.) #5816SayılıKanunKaldırılsın.

HEYKELDEN BAŞKA ZANAATI OLMAYAN BİR PARTİ ,ONUDA YÜZÜNE GÖZÜNE BULAŞTIRAN . Bu ne lan komikmisiniz şakasısınız. #5816SayılıKanunKaldırılsın.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

Allaha dine küfredenlere en ufak bir zarar verilmez iken ölü bir insanın kanunla korunması ahmaklıktır #5816SayılıKanunKaldırılsın.

Bu kanunun kalkması için bu tag’ı açanlar satılmış köpeklerdir. #5816SayılıKanunKaldırılsın.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

Eveett iki kitabın daha sonuna geldik,bugün de yine aynı konuşma: -etiket fiyatları mı bunlar? -yok indirim var abi -bu,şu,bunlar,hepsini #5816sayılıkanunkaldırılsın #cumartesi.

Eğer meslekler de olmasaydı, bu kadar insan kendini neyle tanımlayacaktı? Kimsin denildiğinde isminden sonra mesleğini söylemenin hikayesi ne acaba? #5816sayılıkanunkaldırılsın #cumartesi.

..Şu karşısına geçip tapmakta olduğunuz heykeller de nedir? Enbiya/52 #5816SayılıKanunKaldırılsın.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

#5816SayılıKanunKaldırılsın diyenler suç işliyorsunuz..

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

#5816SayılıKanunKaldırılsın Atatürke hakaret➡️hapis? Allaha, kurana, başörtüsü ve tesettüre hakaret➡️düşünce özgürlüğü?? ADALET?❌ Bugün atatürk bazılarının kutsal değeriyse saygı duyulmalı, Fakat asıl kutsal değerlere de saygı duyulmalı Kaldırılmasın Düzenlensin.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Bu ülkede kanunla korunması gereken Allah ve Rasulu dür Diğer şahıslara girecek olursak yüzlerce bu ülkeye hizmet etmiş şahıs söyler sevenleri. Hayırlı sabahlar 🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

#5816SayılıKanunKaldırılsın ”Selahaddin Demirtaş neden tutuklu herkes gibi bende anlamak isterim” diyen Ekrem İmamoğlu’na neden tutuklu olduğunu anlatacak ’in askerlerinden gönüllü biri çıkmadı mı ? Videonun sonunda kopya çekmeyin.

#5816SayılıKanunKaldırılsın diyenlerin ortak özelliklerine bakalım. - Türk düşmanı olmaları - Etnik sıkıntı olmaları - İngiliz, Yunan, Ermeni artığı olmaları - Arap sevici olmaları - Dedelerinin vatana ihanetten dar ağacında sallandırılmış olması.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Bu kanuna istinaden Latife Hanımın anılarına yayın yasağı konuyor..

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

Yine twitter aleminin yavşakları toplanmış #5816SayılıKanunKaldırılsın die tag açmış. Bak hele Ulan kanunlar var diye adaleti biz sağlamaya teşebbüs etmiyoruz. Götünüz yiyosa kaldırtın.

Diriye saygınız yokki ölüye saygınız ılanlarda kin ve nefretten başka birşey göştirirseniz ve değerlere saygı duymazsanız hepimiz kaybederiz.Önümüze gelen neyse onu yaşayıp ölcez zaten neden bu ötekileştirme ve kin?#5816SayılıKanunKaldırılsın.

Atatürk’ü sevmeyip ama üstünde resmi olan paraya it gibi muhtaç olan insanlar üzgünüm emelinize ulaşamayacaksınız bu seferde olmayacak #5816SayılıKanunKaldırılsın ancak rüyanızda 😉.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf

Olamaz!!! BİŞE sakladığımızı buldular, şimdi ne yapacağız Kemalist dostlarım acil toplantı yapıp BİŞEleri saklamamız gerek #5816SayılıKanunKaldırılsın.

#5816SayılıKanunKaldırılsın HE KALDIRILIR ÜRK DÜŞMANLARINA GEÇİT YOK!.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Sövmediğim Atatürk düşmanı varsa bana bildirsin. Boş geçmeyelim.

Tarihi sonsuza kadar tutuklayamazsınız #5816SayılıKanunKaldırılsın.

#5816SayılıKanunKaldırılsın Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler