Abdülkerim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Abdülkerim Twitter

💊 Yeni transferimiz Abdülkerim Bardakcı, sağlık kontrolünden geçti! ✅.

Abdülkerim Fotoğraf,Abdülkerim Fotoğraf by Galatasaray SK,Galatasaray SK on twitter tweets Abdülkerim Fotoğraf

Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakçı için yaptığı teklifi bonuslarla beraber 3 milyon Euro seviyesine çıkardı..

🔥🔥 Abdülkerim Bardakçı çok acayip bir transfer hikayesi oldu. Beşiktaş görüşüp,imza aşamasına getirdi. Fenerbahçe teklif yaptı, kulübüyle anlaştı, oyuncuyla anlaşamadı. Bu transferde adı en az geçen Galatasaray, Abdülkerim Bardakçı’yı aldı..

💣🦁🔥🟡🔴 Sürprizlere ve detaylara devam edelim… Abdülkerim, İstanbul’da… Az sonra Galatasaray’a imza atacak… Haydi hayırlı olsun 👏 Emeği geçenlere tebrikler.

🦁 O artık Galatasaray’ın stoperi 🔥💣🟡🔴Abdülkerim Bardakçı Galatasaray’da Hayırlı olsun… 💶Bonservis: milyon euro ✅Abdülkerim tercihini Galatasaray’dan yana kullandı 👏Transferin başarılı sonuçlanmasında önemli isimler var… 👍Hepsine tebrikler.

Abdülkerim Fotoğraf,Abdülkerim Fotoğraf by Ali Naci Küçük,Ali Naci Küçük on twitter tweets Abdülkerim Fotoğraf

Bugün yapılan görüşme sona erdi. Abdülkerim-Fenerbahçe arasında şu ana dek anlaşma sağlanamadı. İstenilen ve önerilen maaş konusunda farklılıklar var..

🤝Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakçı’nın transferi için Konyaspor’la anlaşmaya vardı 🗓 25 Mayıs’ta Abdülkerim’in Fenerbahçe’nin gündeminde olduğunu ilk kez Haber Global Kontra’ya SoruYorum’da ilk kez benim ağzımdan duydunuz. Doğru haberler için takibe devam edin..

Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakçı’nın transferi için Konyaspor ile her konuda anlaşmaya vardı..

Galatasaray, Abdülkerim Bardakçı’yı geçtiğimiz sezonda istemişti. Bardakçı da Galatasaray forması giymek istiyor. Konyaspor cephesinden de teklifi doğrulattım. Şartlar sağlanırsa Bardakçı, Galatasaray’da..

Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakçı için milyon Euro’nun yanı sıra bir oyuncu verecek. Takasta gidecek oyuncunun ismi daha sonra belirlenecek..

♦️ Galatasaray’ın Abdülkerim Bardakçı için Konyaspor’a teklifi; mevcut kadrodan 1 oyuncu + para. ❗️Galatasaray’ın bu teklifi maddi anlamda rakiplerinden biraz daha fazla..

Beşiktaş, aşağıdaki üç ismi ana hedef olarak görüyor. • Abdülkerim Bardakçı • Weghorst • Muleka.

abdülkerim bardakçı, en başta rakibe gitmemesinden dolayı artı transfer. kim min-jae’nin yanı serdar ile rotasyona dönsün, yerli stoper eklemesi iyidir ya. parası pulu, limit ve ffp rahatken çok takılanacak işler değil bence. hayırlı olsun..

Beşiktaşlılar her alamadığı oyuncu için zaten ilgimiz yoktu diyor. Denayer, Onyekuru, Kazımcan Karataş ve şimdi de Abdülkerim Bardakçı. E sizin kime ilginiz var o zaman? 😀.

Abdülkerim Bardakçı iyi topçu! Çoğu hafta haftanın 11’ine alıyorduk kendisini! Yalnız verilecek para biraz çok değil mi?.

Abdülkerim transferinden çekilmek doğru karar, son anda gelip maaş konusunda sıkıntı çıkarıyorsa zorlamaya gerek yok. Onun yerine şu U21 yaş altı kuralını kullanıp yabancı birini rotasyona çekmek mantıklı hem kontenjandan gitmez hem de ekonomik açıdan daha iyi olur..

mackolik
Mackolik

Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakcı için Konyaspor ile anlaştı. Anlaşma sırası oyuncuda. 👀 📰 Sabah.

Abdülkerim Fotoğraf,Abdülkerim Fotoğraf by mackolik,mackolik on twitter tweets Abdülkerim Fotoğraf

Volkan Demir: Abdülkerim transferi iptal. Fenerbahçe an itibariyle masadan kalktı..

🔥Aldığımız bilgiler’e göre Abdülkerim Bardakçı transfer’i için tüm pürüzler giderildi. Oyuncu ile neredeyse anlaşıldı..

🗣️ İlhan Palut: Abdülkerim, Galatasaray’da kendisini güvende hissederse takımdaki savunma liderliğini muhakkak yapacaktır. Defansif duran toplarda çok iyi savunmacıyken, ofansif duran toplarda da agresif bir hücumcu. 5-10 gol arasını bulabilir. (Spor Arena).

Abdülkerim muhtemelen rakiplerden 1m€ üstü masşı duydu daha önce ama şu detayı unutuyor, o zaman kendisine bonservis için teklifler 2m€ bandındaydı, Konya ’ü gördü bir kere aşağısına verir mi bilmem, diye tuttururlarsa kimde öyle 1,3 falan maaş ödemez akabinde.

Abdülkerim Bardakçı: “Çok büyük bir camiaya gidiyorum ve çok mutluyum.” 🔗 (DHA).

Abdülkerim Fotoğraf,Abdülkerim Fotoğraf by Galarecord,Galarecord on twitter tweets Abdülkerim Fotoğraf

Abi bu ismi geçen yerli isimler nedir böyle ya Abdülkerim Bardakçı, Efecan Karaca, Halil Akbunar… Hem yaşını almış hem sadece son dönemlerinde parlamış adamları asla istemiyorum. Yemin ederim gram ısınamıyorum!.

Beşiktaş’ın günlerdir transfer etmek için uğraştığı Abdülkerim Bardakçı, daha az fiyat teklif etmemize rağmen Galatasaray’a transfer oldu. Beşiktaş bu yediği transfer çalımına karşılık bugün bir kez daha Gedson transferini açıklayabilir. :d Abdülkerim Bardakçı hayırlı olsun….

Abdülkerim transferi olmayınca yabancı adaylara yönelen Fenerbahçe transfer için bastırmaya devam ediyor. ✅.

Aslında Abdülkerim Bardakcı süreci daha da uzayabilirdi. Kulüpler Birliği Başkanı seçimleri yapıldı. Seçimler sonrası taraflar arasında saatler süren pazarlıklar yapıldı. Yeni başkan Ali Koç, bu transferi çok istedi. Masada her zaman Fenerbahçe bir adım öndeydi genel olarak..

CAN
CAN

Abdülkerim Bardakçı transferi yatmış babaa bir sakin olun ya burda yerli Ramos Serdar Aziz var..

🟡🔵Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın da istediği 27 yaşındaki Abdülkerim Bardakcı için Konyaspor ile anlaştı. Şimdi sıra @albandemir.

Abdülkerim Fotoğraf,Abdülkerim Fotoğraf by Sabah Spor,Sabah Spor on twitter tweets Abdülkerim Fotoğraf

abdülkerim konusunda taaa ilk gördüğümden beri soru işaretim hızı. kısa mesafede yakalıyor ama biraz mesafe uzadığında dağılacak gibi geliyor. bu yüzden acaba nelsson’u da 12-15 verip denayer’i yanına koysal mı? sadece bir düşünce. beyin fırtınası. denayer’de de hız çok fena..

🚨 | Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakçı için yaptığı teklifi bonuslarla beraber 3 milyon Euro seviyesine çıkardı. @yagosabuncuoglu.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Birlikte Başardık
  • #BritishGP
  • Bruma
  • #buketaydin
  • Cengizhan Şimşek
  • Cinsel