Abdurrahman Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Abdurrahman Twitter

Burnt documents supporting ban on Jamaat-e-Islami but released those supporting RSS ban: Reveals Kerala journalist O Abdurrahman.

medyablok
Medyablok

Abdurrahman Uzun: Alıcısı var diye mi mülteci konusunu gündemde tutuyorsunuz? Ümit Özdağ: Siyaset bilimi okudunuz herhalde? Uzun: Yok radyo televizyon. Özdağ: Sakın siyaset yapmayın. Havuzu değil @medyablok hesabını takip edin..

Geçmiş dönem İl Başkan Yardımcımız Aziz Aydoğdu’nun kıymeti Annesi Mevlüde Aydoğdu vefat etmişıymetli annemize Allah’tan diliyoruz. Cenazemiz bugün Sultanbeyli Abdurrahman Gazi Camii’nden ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin..

O Abdurrahman worked as a translator in the Qatar embassy during the emergency, and he was to distribute documents supporting ban on Jamaat-e-Islami and RSS to media, but he says he burnt the Jamaat-related documents Read what the Kerala journalist said:.

Merhum Abdurrahman Çabuk’ın kıymetli kızı Ayşe Nur Çabuk ile Taha Yasin Tomo’nun düğün merasimlerine katıldık. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim hanelerinden huzur, sağlık ve mutluluğu eksik etmesin..

Abdurrahman Fotoğraf,Abdurrahman Fotoğraf by Kerem Ali Sürekli 🇹🇷,Kerem Ali Sürekli 🇹🇷 on twitter tweets Abdurrahman Fotoğraf

MHP Şanlıurfa İl Başkanımız Sn. Mahmut Güneş ile birlikte Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Sn. Abdurrahman Kırıkçı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettik..

Abdurrahman Fotoğraf,Abdurrahman Fotoğraf by İbrahim Özyavuz,İbrahim Özyavuz on twitter tweets Abdurrahman Fotoğraf

Türkiye Diyanet Vakfı Somali Şeyh Sufi İmam Hatip Lisesi yeni akademik yılı hazırlık toplantısına katılan TDV Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Çetin, öğrencilerle ve Diyanet Burslarıyla ülkemizde eğitim görmüş mezunlarla bir araya geldi..

Abdurrahman Fotoğraf,Abdurrahman Fotoğraf by Türkiye Diyanet Vakfı,Türkiye Diyanet Vakfı on twitter tweets Abdurrahman Fotoğraf

Abdurrahman Dilipak İstanbul depremiyle ilgili korkutucu detayları yazdı: Siyasilerin gündeminde değil - Internet Haber.

@uzunabdurrahman Abdurrahman, Oğuzhan Uğur’un yayınını izledim kendine “siyaset uzmanı”demişsin. Merakımdan soruyorum bir konuda uzman olmak için sana göre ne olması gerekiyor ? Mesela ben de çocuk gelişimi okuyup kendime finans uzmanı diyebilir miyim ?.

Gündeme bak hey yavrum heyyyyyyyyy ! Süleyman Soylu Yozgat Torinolu Şaban Abdurrahman Fetö.

Karşı mahalle gazetecileri(!) yazarları (!) Abdurrahman Uzun gibi biz bu davaya ömrümüzü verdik gerekirse canımızı veririz gibi açıklamalar yapıyorlar. Ne davaları var anlamadım ki ben Davalı onlar davacı bizmiyiz ? Kaldı ki canlarını değil vermeyi parmakları kanasa kaçarlar.

Güzel program olmuş ama tarafsız olalım diyip Özdağ karşıtlarını hatta düşmanlarını getirmişler. O zaman oraya Zaferli de kabul etmeleri gerekirdi. Konuşanların %99u Özdağ karşıtı. Gergerlioglunu saymıyorum bile o zaten terörist. Abdurrahman Uzunu getirmişler. Özdağ düşmanı aq..

@9dokuzkh @Abdurra56084445 Abdurrahman Yücel dedem haklı protestomu edelim ligi yani.

@OguzhanUgur Programa yandaş görüşlü kişileri almamak tabii ki mantıklı da yahu gergerlioğlu, abdurrahman uzun gibi kişileri de buraya çıkartmak olmuş mu hiç?.

@pusholder Ümit Özdağı seversiniz sevmezsiniz tutarsınız tutamazsınız o ayrı konu eğer bir siyasetçiye o şekilde soru sorup peşinden artistlik yaparsanız cevabınızı alırsınız çok güzel bir cevap verdi abdurrahman da tabiri caizse mors oldu. Aynı soruyu tepedeki ne de bir sormayı denesene 😂.

Abdurrahman Şerqâvî (Mısırlı Edebiyatçı ve Bilim Adamı) Hüseyin, din ve özgürlüğün timsali bir şehittir. Bu yüzdendir ki Hüseyin ile sadece Şialar değil, bilâkis tüm özgürlükçü dünya halkları bu eşsiz insanla iftihar etmelidirler. #aşkınşehidi.

Abdurrahman Uzun’u ciddiye alıp söz hakkı tanımak Açın pencereleri Açın kombileri.

Bugün satacak olan icerik bu galiba 🙂 kendin oyle dedin, ne satarsa ona gore bideo cekiyorum diye. Din iman Allah kitap edebiyatına devam et bakalim Abdurrahman Selam ve Duâ ile 🙏📿.

abdurrahman uzun vs ümit özdağ aynen amk abdülhamidi savundun Türk solu tartışması via @t4yl4n47.

10 WASIAT SALAF UNTUK PARA PEMUDA Sumber: (Ustadz Abdurrahman Thoyyib hafidzahullah).

Abdurrahman Fotoğraf,Abdurrahman Fotoğraf by 𝒜𝓂𝓇𝓊,𝒜𝓂𝓇𝓊 on twitter tweets Abdurrahman Fotoğraf

Siz de Ona döndürüleceksiniz.” ( Kasas,88) Deha derecesinde zeki ve çalışkan olan yeğeni Abdurrahman bey vefat etmiştir. O kadar çok üzülmüştür ki… annesinin vefatından sonra kendisini en çok ağlatan hadislerden biri olduğunu ifade eder. Acısı 5 sene geçtiği halde dinmiyor der..

Süleyman Soylu Torinolu Şaban Abdurrahman Polis #Galatasaray CHP HDP PKK İyi parti FETÖ Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu.

Abdurrahman Fotoğraf,Abdurrahman Fotoğraf by Poyraz Murat,Poyraz Murat on twitter tweets Abdurrahman Fotoğraf

@StslUzmanii @Aliocnefreti Yav tm mehmet ali birandın bu programlarını izle siyasiler o zaman dahi asla sorulara cevap vermiyor sallıyor bişiler her soruya %70 civarında cevap alakalı cevap vermiş siyasiler sorudan her zaman kaçar aq abdurrahman gibi izliyon programı.

Abdurrahman Uzun olarak katıldı proğrama , kısa olarak ayrıldı.😂🤣🤣🤣.

@odatv Abdurrahman kardaşım güzel soru sordu ama Ümit özdağ gereken cevabı verememiş.

@incisozluk Abdurrahman diye bir enik var ona yaptığı kapak yerli yerindeydi. Program güzeldi. Gençlerin alışık olmadığı bir tarz bu program. Eski günlerdeki gibi. Ama diğer parti liderlerinin de buna cesaret etmesi lazım.Özellikle milliyetçi geçinen mhp ve akepe. Ha onlarda bu yürek varmı🤷🏻.

Abdurrahman Uzun, Oğuzhan Uğur’un moderatörlüğünü yaptığı programda Ümit Özdağ’a ne demişti: “O sırada ne satıyorsa ben de ona göre içerik yapı” Ve bugün paylaştığı tweet. 🙂 @zaferpartisi @umitozdag.

Abdurrahman Fotoğraf,Abdurrahman Fotoğraf by Brokkr,Brokkr on twitter tweets Abdurrahman Fotoğraf

Siyaset uzmanıyım dedikten sonra 👇👇👇.

@AyyildizGM abdurrahman bak Ayyıldız Hareketi hakkını verdi hadi yine iyisin 😉 @uzunabdurrahman.

Karşısında bir siyasetçi görünce Abdurrahman :)) @umitozdag Hocam bu işi biliyorsun :).

Abdurrahman Fotoğraf,Abdurrahman Fotoğraf by Gürkan 🇹🇷,Gürkan 🇹🇷 on twitter tweets Abdurrahman Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alper Ulusoy
  • Antalya
  • #ANTvGS
  • Atilla Karaoğlan
  • #ÖLÜYORUM
  • Ümraniye
  • #ölüyorum
  • berat özdemir