Turkey flag

🕓

#acunbtsigetir Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Ya bari yalandan olsa bile şu şehitleri düşünün aq, nasıl miletsiniz. On sene sonra bts hatırlayacağınızmı var sizin.#AcunBTSiGetir.

#acunbtsigetir Twitter

#acunbtsigetir Fotoğraf

#acunbtsigetir - Twitter'da en iyi Tweetler

+ Bu soruya bts diye cevap veren gençlerin ya aile ya da okulda Atatürk sevgisinin doğru ve yeterli aşılanmayışından dolayı ailelerde ve okullarda suç buluyorum #AcunBTSiGetir.

Birkaç cahil bts fanı yüzünden geri kalanların bu kadar mimlenmesi hiç hoş değil. Atatürk mü Bts mi twetiyle ilgili:Atatürk sevgisi ve saygısı Bts ile karşılaştırılamaz dahi. #AcunBTSiGetir.

Ya ne bu bu ne allahım neden bu kadar gerizekalı insanlar var neden bu ne ya gidin bir haberlere bakın kim sizin için canını hiçe sayıyor saygısızlar #AcunBTSiGetir.

#AcunBTSiGetir yazdıklarınız sayesinde tag yükselmiş muhtemelen Acun görmüştür ve ülkenin durumu diyorsunuz biliyorum hergün şehit veriyoruz haklısınız gerçi bende ülke bu haldeyken gelsin istemiyorum ama ülkeyi beklersek hiç gelmezler bunu.

Ya bari yalandan olsa bile şu şehitleri düşünün aq, nasıl miletsiniz. On sene sonra bts hatırlayacağınızmı var sizin.#AcunBTSiGetir.

Mustafa kemal ATATÜRK: Bütün ümidim gençliktedir Gençlik: #acunbtsigetir .

Acun kaza geçirmiş, şimdilik Offline, isterseniz haluk levent ile devam edin, boş işlerin boş kalfaları sizi. #acunbtsigetir.

Turkey En Popüler Eğilimler