Adalet Bakanlığı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Adalet Bakanlığı Twitter

Osmaniye’de kamptan kaçan Afganlar haberinden ötürü tutuklanan ve açlık grevine başlayan gazeteci Tolga Balcılar’ı ziyaret etmek için Adalet Bakanlığı’ndan izin aldım. Yarın saat ’de Osmaniye’de Tolga Balcılar’ı cezaevinde ziyaret edeceğim..

Genel Başkanımız Kemal KIlıçdaroğlu: “Ben Milli Eğitim Bakanlığı’nın kapısına boşuna dayanmadım. Sözlüde hakları yenen evlatlarımız vardı, sınavlarda hakları yenenleri de gördük. Ama söz verdim, bir kez daha veriyorum: Bu ülkeye adalet ya gelecek, ya gelecek.”.

Demirtaş: Dışişleri Bakanlığı’na yazı yazılarak 2012’den bugüne kadar PYD yetkilileriyle kaç kere görüşmüşler, ne konuşmuşlar sorulsun istiyorum. 2007’deki İmralı’daki avukat görüşlerinin tam kaydını istiyorum. Adalet Bakanlığı’ndan belgeler istenilsin..

Adalet Bakanlığı Personeli olarak adaletli olması için #EşitPromosyonİstiyoruz.

Ali
Ali

Adalet Bakanlığı personeli olarak hakkaniyetli,günün koşullarına uygun,yüzdelik olmadan tek seferde ödemelerini istiyoruz⚖️ #EsitPromosyonİstiyoruz.

Kurumlar çalışanları için daha önce yaptıkları ihaleyi fesih ederken, Adalet Bakanlığı hala yüzdelik ihalede ısrarcı olmamalıdı #PromosyondaAdaletİstiyoruz.

#EşitPromosyonİstiyoruz Adalet Bakanlığı personellerine eşit ve tek seferde adil bir promosyon verilmelidir. #EşitPromosyonİstiyoruz.

Adalet bakanlığı personeli olarak Tüm yükü sırtlayıp her şeyin en düşüğüne layık gösterilmekten bıktık!!!! #EşitPromosyonİstiyoruz.

Adalet Bakanlığı çalışanları, promosyon ödemelerinde Adalet bekliyor. #EşitPromosyonİstiyoruz.

Çoğalan bir merhametsizlik var Bir ayaz sürüp gidiyor vicdanlarımızda Herkes gücü yettiğ Bakanlığı olsa da işte Adalet yok bu 💫🌓 #GeceyeNotum #picemiyeti.

Adalet Bakanlığı Fotoğraf,Adalet Bakanlığı Fotoğraf by **elfçeee**,**elfçeee** on twitter tweets Adalet Bakanlığı Fotoğraf

Tüm kurumlar, (1500 personelli olanlar dahil) 🛑 Tüm personele eşit 🛑 3 yıllık 🛑 Tek seferde TL üzeri anlaşmalar yaparken, personel sayısı ve ek gelirleri çok daha fazla olan Adalet Bakanlığı’ndan da adil ve başarılı bir anlaşma bekliyoruz. #AdaletiçinRekorPromosyon.

Adalet Bakanlığı Fotoğraf,Adalet Bakanlığı Fotoğraf by Hacı Yusuf YILDIRIM,Hacı Yusuf YILDIRIM on twitter tweets Adalet Bakanlığı Fotoğraf

Türk Büro Sen Adalet Bakanlığı çalışanın hakkını korumakla mükelleftir. Çalışanlar arasında promosyon ayrımı yapamaz Tek seferde. Eşit bir şekilde dağıtılması talebimizdir.#PromosyondaAdaletİstiyoruz.

Adalet Bakanlığı personeli olarak Adalet İstiyoruz. Adalet Olmadan Hiç birşey olmaz eşit promosyon istiyor #EsitPromosyonİstiyoruz.

#EşitPromosyonİstiyoruz Adalet Bakanlığı personellerine eşit ve tek seferde adil bir promosyon verilmelidir. #EsitPromosyonİstiyoruz.

Adalet Bakanlığı Fotoğraf,Adalet Bakanlığı Fotoğraf by Canan Çınar,Canan Çınar on twitter tweets Adalet Bakanlığı Fotoğraf

Sayıları 180 bini aşan Adalet Bakanlığı çalışanları için yapılacak promosyon anlaşmasının açılış teklifinin bile en az ₺ olması gerekir. Bu rakamdan az herhangi bir teklif kabul edilebilir değildir. @adalet_bakanlik @bybekirbozdag #EsitPromosyonİstiyoruz.

Adalet bakanligi çalisanlari düşünüldüğünde en az 40 bin tl olmali, tek seferde toplu ödenmeli ve 3 yada yıl gibi kısa süreli olmalı 5 yil uzun bir sure #EşitPromosyonİstiyoruz.

#EşitPromosyonİstiyoruz Kamu kurumlarının neredeyse tamamı toplu ve eşit promosyon anlaşmaları yaparken, Adalet Bakanlığı personeli için yıllardır maaşa endeksli yüzdelik promosyon anlaşması yapılmaktadır. Tüm Adalet personeline; #EsitPromosyonİstiyoruz.

Adalet Bakanlığı Fotoğraf,Adalet Bakanlığı Fotoğraf by Ertan hoca,Ertan hoca on twitter tweets Adalet Bakanlığı Fotoğraf

hakim savcı polis asker memur işçi bunlardan daha düşük alan emekli onlardan da düşük adalet bakanlığı personeli sebep yüzdelik dilim biz eşit istiyoruz bir banka 1000 personele 35000 veriyorsa adalet bakanliginda kaç memur varsa oranlasinlar yeter #EşitPromosyonİstiyoruz.

#EşitPromosyonİstiyoruz Adalet Bakanlığı personellerine eşit ve tek seferde adil bir promosyon verilmelidir. #EsitPromosyonİstiyoruz.

Adalet Bakanlığı Fotoğraf,Adalet Bakanlığı Fotoğraf by Canan Çınar,Canan Çınar on twitter tweets Adalet Bakanlığı Fotoğraf

Bu defa personelinizin yüzünü güldürün. Bizlere Adalet bakanlığı personeli olduğumuzu hissettirin #EşitPromosyonİstiyoruz.

#EşitPromosyonİstiyoruz Bütün kamu kurumu personeli gibi Adalet Bakanlığı Personelinin de promosyonları eşit olarak almasını istiyoruz, Adalet Bakanlığı öncelikle kendi personeline adil olmalı.

Adalet bakanlığı personeline adaletsizlik yapılmasın hiç bir ayrım yapılmaksızın #EşitPromosyonİstiyoruz.

17 yıllık memurum , 17 yıldır maaşımı Vakıfbanktan alıyorum, 17 yıl boyunca sadece Vakıfbank kredi kartını kullandım, kredimi Vakıfbantan çektim, faturalarımı Vakıfbanka ödedim, eee yetsin ama artık. Adalet Bakanlığı bu bankanın gelir kapısı olmasın #EşitPromosyonİstiyoruz.

Adalet Bakanlığı çalışanları da isyan ediyorsa o ülkede adaletten bahsedilemez. #EşitPromosyonİstiyoruz.

Promosyon ücretinin adil ve eşit olarak dağıtılması hiç şüphesiz adalet bakanlığı çalışanlarının hakkıdır. #PromosyondaAdaletİstiyoruz.

Adalet Bakanlığı personelini için promosyon da adalet #Adaletiçinrekorpromosyon.

Adalet Bakanlığı Fotoğraf,Adalet Bakanlığı Fotoğraf by Ali Papatya,Ali Papatya on twitter tweets Adalet Bakanlığı Fotoğraf

Adalet Bakanlığı bünyesinde yapılacak ihalenin şekli için objektif kriter belirlenmelidir. Açık ihale,yarışma, pazarlık usulüyle yapılarak tüm bankalar davet edilmelidir. Rekabetin olduğu yerde en yüksek teklif elde edilir. #EşitPromosyonİstiyoruz #PromosyondaAdaletİstiyoruz.

Yine halden anla @vakifbank bizi hayal kırıklığına uğratma adalet bakanlığı personelleri #AdaletİcinRekorPromosyon.

Tüm kurumlar, (1500 personelli olanlar dahil) 🛑 Tüm personele eşit 🛑 3 yıllık 🛑 Tek seferde TL üzeri anlaşmalar yaparken, personel sayısı ve ek gelirleri çok daha fazla olan Adalet Bakanlığı’ndan da adil ve başarılı bir anlaşma bekliyoruz. #AdaletiçinRekorPromosyon.

Adalet Bakanlığı çalışanlarına verdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz başkanım. #EsitPromosyonİstiyoruz @TurkesGuney @TurkBuroSenGM.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Arda Güler
  • Atakan Çakır
  • Attı
  • Aytaç
  • Çağrı
  • Üniversite
  • çağrı
  • Bahçeli