Turkey flag

🕓

#AdanaDemirspor Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Aslanlar Ordusu❤️🇱🇻 Hatayspor:2 Adanademirspor:1 (Maç Sonucu).

#AdanaDemirspor Twitter

#AdanaDemirspor Fotoğraf

#AdanaDemirspor - Twitter'da en iyi Tweetler

Evladın olsa hep sınavdan zayıf not alsa tepki vermezmisin ? Aşığız diye seviyoruz diye Biatmı edek hiç mi eleştirmiyek gardaş seni. Gidişatın hiç iyi değil. #AdanaDemirspor #AdsKulubu.

Yönetimi anlayamıyorum. Hocayı anlayamıyorum. Futbolcuları anlayamıyorum. Admin seni hiç anlayamıyorum. Galiba sorun bende. @AdsKulubu #AdanaDemirspor.

Taraftarın bilet almak için gösterdiği mücadele ve hırsı, Futbolcularımız gösterse şuan çok farklı durumda olurduk. #AdanaDemirspor.

Teyfik bu takımda oynuyorsa bende oynarım para falanda #AdanaDemirspor.

Yine hakem diyeceksiniz ama öne geçtiğimiz maçta yenilen iki golün birisi defansın diğeri kalecinin bireysel hatası. Kazanmayı bilmek bu acemilikleri yapmamaktan geçiyor. Yine de canın sağolsun #AdanaDemirspor.

Altınordu’da 2-0 öndeyken 2-2 maçı bitirdik, ligin en kötü takımı menemene kendi evimizde maç verdik, Hatay’da 1-0 dan 2-1 maçı verdik. Bütün çevrem şike yapan bir takımı nasıl destekliyorsunuz diyorlar cevap veremiyorum yemin ederim üzülüyorum cevap veremiyorum #AdanaDemirspor.

Aslanlar Ordusu❤️🇱🇻 Hatayspor:2 Adanademirspor:1 (Maç Sonucu).

#AdanaDemirspor Fotoğraf

Bundan sonra Eyvallah yok! Eleştireceğiz, tepkimizi koyacağız En fazla yabancısı olan takımız ama oynayacak yabancımız yok kaç hafta oldu adam akıllı top oynayamadık, hiç gol yemeyen ümit Özat’ı neden gönderdik, Levent neden kesildi? @AdsKulubu #AdanaDemirspor.

Bu nasıl futbol yazıklar olsun Ne kaleci var Ne orta saha var Ne forvet var Uğur Tütüneker senle olmuyor #AdanaDemirspor.

Hoca dahil sahada oynayan topçuların hepsi yenilmek için elinden geleni yaptı. #AdanaDemirspor.

Mavi sevda herkesten üsttedir. En yakınımız olsanız bile laf edemezsiniz. Adanademirspor çizgimiz anlaşılamamış galiba, o çizgiyi ülkenin etrafına üç şeritli yol diye çizer sizi de o yollarda sike sike öldürürüm o zaman görürsünüz üç gramlık beyninizle dalga geçmeye çalışmayı..

Hatay’da durum 1-1 Selim Ilgazın gölüyle Dk:60 Hatayspor-1 Adanademirspor-1.

Bu nasıl bir maç yayını, aldığınız her kuruş burnunuzdan gelsin ülkede futbolu bitirdiniz! @beINSPORTS_TR #AdanaDemirspor.

#cumartesi #AdanaDemirspor Vazgeçilmezlerimiz Bellidir✌Şu Halde Bu da Bura da Dursun😎.

#AdanaDemirspor Fotoğraf

Yeni kadro, yeni bir başlangıç olsun 🙏 #AdanaDemirspor #sonistasyonzafer.

#AdanaDemirspor Fotoğraf

Semih adil tandemi iyiydi. Ama Resul’da o işi halleder. Traore ve stokes de dönmüş. Bugün 3 puanı alıp geliriz. #AdanaDemirspor.

Hatay’da bugün önemi büyük bir maç 14 puanla ve hoca değişikliğine gitti. Adanademirspor ise 10. Puanda. Oda hoca değişikliğine gitmişti. Bugünkü maç iki takımın geleceğine ışık verecek bir maç Zor bir mücadele olacak. Başarılar ...

#SkandallarıAçıklaTFF Federasyonu kutlamak lazım 27 derece sıcakta Güneşin altında Hatay’da 14:00 de Adanademirspor maçı oynanacak! Hangi akıl hangi beyin yazıyor bu programları ? Ömründe Hatay’a gelmediği belli ! 😤😰🤮🤧😤🤯😨.

Hatayspor ‘a Adanademirspor maçında BAŞARILAR diliyorum..

#AdanaDemirspor Fotoğraf

#AdanaDemirspor bu takımdan bi cacık olmaz Adana nın gerçek takımı Adanaspordur.

Bugün Günlerden Adana Demirspor 💙💙 Vur Kir Parçala Bu Maçı Kazan ✊✊✊ #AdanaDemirspor @MuratSancakMt @AdsDernegi #Maviyoltayfa.

#AdanaDemirspor Fotoğraf

Bizlere öğrettiğin kavga, kavgamız büyüyor omuzlarımı #AdanaDemirspor @AdsKulubu.

#AdanaDemirspor Fotoğraf

TERİMİZİN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELEYE DEVAM ! #AdanaDemirspor.

#AdanaDemirspor Fotoğraf

#AdanaDemirspor KANA KAN DİŞE DİŞ İNTİKAM İNTİKAM👊.

#AdanaDemirspor Fotoğraf

Bize terörist muamelesi yapan Hatay’ın yaptıklarını unutan kahpedir. Biz dostlukları soylu kavgada şeref, onur, gurur uğruna bozduk. Hatayspor bizim düşmanımız bile olamaz. Hepinizi üst üste koyup şampiyon ADANA DEMİR yazacağız. #AdanaDemirspor.

Turkey En Popüler Eğilimler