Turkey flag

🕓

#AdanaDemirspor Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Saygı ve özlemle anı #AdanaDemirspor #10Kasım1938

#AdanaDemirspor Twitter

#AdanaDemirspor Fotoğraf

#AdanaDemirspor - Twitter'da en iyi Tweetler

Bizim camiamızda başarılı olan çok ama çok az insan döküldü bulunduğumuz ligin üstünde futbolcular teknik direktörler gördü gözümüz ama hiçbir zaman AdanaDemirspor’a başarı parayla olan Saadet’ten gelmedi. Bekir,nasuh,tanerlerden sonra Emre Raşit Burhanlar ile geldi.

Burdan söylüyorum, Adanademirspor’un takımının tek eksiği, bu takımın ruhunu ağırlığını ve bu müthiş taraftarlarını ,anlamıyor futbolcular..

Trending In Turkey: Osmangazi Köprüsü #YanlışHesap #HayvanRezaletiBursaBelediye işkurbüro sonuçaçıkla çankaya Öğrenci Andı #DiyabetiçinMaviGiyin iski

Haftanın ilk yolları ayrılacak hocası Hakan Kutlu olacaktır şampiyonluğa oynayan bir takım 10 kişi Altay’dan 3 tane yememeliydi. #AdanaDemirspor #HakanKutlu.

Yine söylüyorum mağlup olabiliriz şampiyon olamayabiliriz. Daha kötüsünü gördü bu gözlerim. Acı olan böyle pahalı bir kadronun iş yapmaması. @AdsKulubu #AdanaDemirspor.

İstifa yetmez, lisansını da yırt! #AdanaDemirspor ‘umuzu bitirdin, elalemi de bitirme! Neyse en azından fitness salonumuz ve “Büyük Başkan”ımız var(!).

Bunlar bizim suç ilk geldiğinde ısınmaya çıktığında deliler gibi tezahürat yapıldı.Takim 1 gr mücadele etmedi yinede alkışlanildi,ayar verilmedi!Demirspor taraftarı şehrin asi çocukları moduna yeniden girmediği sürece bu işler böyle sürüp gidecek!Yazık! #AdanaDemirspor.

Fitness salonu mu Altay galibiyeti mi derseniz FITNESS salonu derim arkadaşlar!#AdanaDemirspor.

10 kişi karşısında çaresiz kalmış, rezil bi adanademirspor izledik. Tebrikler çocuklar. #hakankutluistifa.

10 kişi kalan rakibine 3-0 yeniliyorsa ADS; ya futbolcular hocayı istemiyordur yada hoca futbolculara yetmiyordur. @AdsKulubu #AdanaDemirspor.

Altay bu günkü maçla geri döndü....Altay 3-Adanademirspor-0 maç Alkışlar 10 kişi oynayan Altay takımına ....

Oynadığınız topun Aq ruhsuz ibneler nerde Yiğitcan katan nerde Galip yıl baskan bile yokken bunlardan daha fazla fazla karakterli futbolculara selam olsun.#AdanaDemirspor.

10 Kişi takımdan 2. Golü ardından 3. Golü yemek büyük bir başarı Tebrikler AdanaDemirspor Altay 3 Adana Demirspor 0.

Bizim takım yine vasatlarda, Adananın suyundan mıdır nedir bilinmiyor gelen topçu oynamıyor. OYNAMIYOR. OYNAMIYOR. #AdanaDemirspor.

Beyler bakın bu toptur. Her medeni toplum gibi topa gereken önemi vermeli ve vereceğiz @AdsKulubu #adanademirspor.

Beyler bakın bu toptur. Her medeni toplum gibi topa gereken önemi vermeli ve vereceğiz @AdsKulubu #adanademirspor Fotoğraf

Maalesef kosan yok 3 pas yapamiyoruz kimse kimseye yardim etmiyor bu nasil bir oyun #AdanaDemirspor yazik yazik.

Şampiyonluk diye kendimizi kandırmayalım, kulüp de bir şeyler iyi gidiyor eyvallah ama taraftara da bu takım için şampiyonluk sözü verilmemeli ! #AdanaDemirspor.

Adanademirspor taraftarı bu sonuçları Futbolcular biraz yürekleriyle oynasa bu takım inanın başarıyı yakalar, Yazıklar olsun..

Adanademirspor bombası da patladı . Tanju ya uyup ESES in altını oyanlar tek tek buluyor. Tanju gitti başkan da gider yakında herve cage çok konuşuyordu beter olun..

Evden gelen, zaten Adana Demirspor bir bok yapamıyor, gidip evin merket alış verişini yapalım cümlesi üstüne markete gidiyorum. Kendinize iyi bakın, iyi akş #AdanaDemirspor #MaviŞimşek.

Şansımın tutmadığı takımlardan biri de Adana Demirspor, ananı s*kiym senin takım gibi! #AdanaDemirspor.

Bu vizyona bu futbol, Düzelmeyecek ve telafisi olmayacak kayıplar. İlk yarı bitmeden bu iş çözü #AdanaDemirspor.

Pote bitik orkan bitik stoperler bitik batuhan bitik galip bitik hoca bitik ya da uzatmayalım kısaca bitik abi bu takım, bitik .. #AdanaDemirspor.

Kime puan yada galibiyet lazımsa gelsin bizle oynasın biz kendimiz hariç herkese hayat veririz.#AdanaDemirspor.

@HakanKutlu Yazıklar olsun, istifa et Allah için bırak git ! Dk 56 bu dakkadan sonra maç dönse bile istifa etmen gerekiyor . Yazık çok yazık .. #AdanaDemirspor.

Saygı ve özlemle anı #AdanaDemirspor #10Kasım1938.

Saygı ve özlemle anı
#AdanaDemirspor
#10Kasım1938 Fotoğraf