Adnan Oktar Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Adnan Oktar Twitter

Fatih Erbakan, Adnan Oktar’a destek verdi. Acaba toplantilarina katilmışlığı var mıdır?.

En büyük günah münafıklıktır. Kimdir bunlar? Bizden görünüp bizden olmayanlar, bizden görünmek için takiye yapanlar. Ve bunların azapları çok şiddetli olacak! SANDIK MÜSLÜMANLARI Tahliye Selçuk Bayraktar Rıdvan Selami Şahin Özerklik Kerem Candaş Adnan Oktar Ayşe Özkiraz.

Fatih Erbakan artık reel siyasetin içinde, eski ve saçma olanı terk etmesi lazım. Adnan Oktar mı kaldı, Türkiye başka bir evrende artık..

HUKUK FACİASININ İÇYÜZÜ!!! Adnan Oktar davasında doğal müşteki yok. Derin devlet tarafından göz göre göre Kızlar Tertemiz genç kızlar masumlara iftira atmak zorunda kaldı... Artık adalet tecelli etmeli. Sezen Aksu Güllü Berna Atsu Bedelli.

KUMPAS EKİBİ tarafından genç Kızlar tehditedildi Adnan Oktar ve Arkadaşlarına TACİZ İFTİRASI atmak zorunda bırakıldı. Neden bu gerçeği TÜRK BASINI saklıyor. Berna Rasim Güllü Sezen Aksu Bedelli.

Birbirinden Güzel Kızlar TehditEdildi Adnan Oktar davasına kumpasçıların tehditleriyle genç kızlar zorla iftiracı yapıldılar ( YENİ ASYA Şadı Yazıcı Berna Bedelli Sezen Aksu Güllü Baykuş ).

hayatlarının şokunu yaşadılar bu genç kızlar, daha önce televizyonda bile görmedikleri tehditlere uğrayarak Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı zorla iftira atmaları için baskı gördüler..

Adnan Oktar dava dosyası bomboş olduğu için husumetli kumpas çetesi Tecavüz Hikayeleri uydurarak gencecik kızları iftiraya zorladı!.

Affedici olmak Allah’ın çok beğendiği bir karakter. Çünkü intikam, ruha nefsani bir zevk verir. Affetmek çok zordur. Yani irade gerektirir, akıl gerektirir. Çünkü afta insan doyuma ulaşamaz. Ama intikamda doyuma ulaşır. Onun için Allah affı esas alıyor. Sn. Adnan Oktar.

Adnan Oktar Fotoğraf,Adnan Oktar Fotoğraf by Sevgiye Dair Her Şey,Sevgiye Dair Her Şey on twitter tweets Adnan Oktar Fotoğraf

@onediocom @tv100 Adnan Oktar davasının kumpas davası olduğu dosyadaki iddiaları doğru çıkaracak hiçbir görüntünün olmamasından belli. Taciz var diyorlar, ama tek bir delil getiremiyorlar. Neden⁉️ Çünkü ortada taciz yok, yalan iddialar var.

Nur
Nur

@solhaberportali Adnan Oktar davasında Adli Tıp Kurumu tecavüz yok dedi❗️❗️ Onlarca eve aynı anda baskın yapıldı tek bir uygunsuz görüntüyle karşılaşılmadı❗️❗️ Gencecik kızlar hapis yatmak korkusuyla iftira atmaya mecbur bırakılmışlar ❗️❗️.

Nur
Nur

@who98408150 Adnan Oktar davasında Adli Tıp Kurumu tecavüz yok dedi❗️❗️ Onlarca eve aynı anda baskın yapıldı tek bir uygunsuz görüntüyle karşılaşılmadı❗️❗️ Gencecik, kaliteli kızlar hapis yatmak korkusuyla iftira atmaya mecbur bırakılmışlar.

Nur
Nur

@odatv Adnan Oktar davasında Adli Tıp Kurumu tecavüz yok dedi❗️❗️ Onlarca eve aynı anda baskın yapıldı tek bir uygunsuz görüntüyle karşılaşılmadı❗️❗️ Gencecik kızlar hapis yatmak korkusuyla iftira atmaya mecbur bırakılmışlar ❗️❗️.

Karşı çıktıkları şeyler: Kadın hakları; Savundukları şeyler: Adnan Oktar 🤦‍♀️.

Biz öncelikle 2014 seçimlerini tartışmalıyız Erdoğan ın yüksek öğrenim mezuniyeti yoktur Güllü Teyze #BamBam Sinan Oğan Adnan Oktar #MehmetAslantuğ Nevşehir Ersin Tatar.

Adnan Oktar Fotoğraf,Adnan Oktar Fotoğraf by NE MUTLU TÜRKÜM,NE MUTLU TÜRKÜM on twitter tweets Adnan Oktar Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Adnan Oktar: Artık mıcırı mikserle pompayla karıştırıp betondan heykelimi yapmaya çalışıyorlar, ama maşallah yine ... çimento yetiştiremiyorlar! Kedicik Hilal Kaplan: Maşalah hocam adete bir Michelangelo gibi detaylara hakimsiniz! Maşallah.

Çocuğun asıl ihtiyacı sevgi, şefkat, Allah sevgisi, merhamettir. Okullarda çocuklara derelerin isimleri, geçmişte yaşamış komutanların doğum tarihini ölüm tarihini ezberletiyorlar, ama şefkatin, kaliteli olmanın, nezaketin, görgünün, kültürün, sevginin önemini++ - Adnan Oktar.

Adnan Oktar Fotoğraf,Adnan Oktar Fotoğraf by Şeyma Ekin Gültekin,Şeyma Ekin Gültekin on twitter tweets Adnan Oktar Fotoğraf

Adnan Oktar davasında genç kızlar tehditle iftira atmaya mecbur bırakıldılar Masum ve suçsuz Kızlar TehditEdildi.

Adnan Oktar ve arkadaşlarına husumetli olanlar onları karalamak için genç kızları hapisle korkutarak, iftiralar attırdılar Kızlar TehditEdildi Sergen Yalçın Yavuz Ağıralioğlu Bedelli Atsu Hatayspor Rasim Berna Güllü Baykuş Giderayak İsmail İletişim.

Kızlar TehditEdildi Tertemiz genç kızlar masum Adnan Oktar ve arkadaşlarına iftira atmak zorunda kaldı. __________ Gündem Özel İsmail Beşiktaş Günaydın Gamze Phileas.

Adnan Oktar ve arkadaşlarını işte böyle karaladılar🔽 Genç kızlara cinsel taciz iftirası attırdılar❗ Hapisle, ölümle korkutarak Kızlar TehditEdildi❗ Yavuz Ağıralioğlu Rasim Bedelli Ereğli Testere Necmi Giderayak Mustafa Varank Solcu Hatayspor Yavuz Ağıralioğlu Gündem Özel.

@cumhuriyetgzt Gencecik kızlar tehditedildi Adnan Oktar ve arkadaşlarına iftira atmak zorunda bırakıldılar. Bu dehşet verici haberi neden yayınlamıyor @cumhuriyetgzt.

@BirGun_Gazetesi Bu adnan oktar bir ara evrimi çürüttüm diye ortada gezen bir halt bilmeyen tip değil mi?.

Kedicikler? Elinde olduğu söylenen yüzlerce kayıt!? kitapları da ayrı bir felaket ama onları sizden başka kimse ciddiye almadığı için, çok önemli değil..

Adnan Oktar davası ile ilgili tüm bilgiler, isimler bu yazı dizisinde Rezene Çayı Mehmet Aslantuğ Şahlanış Dönemi Gündem Özel Ömer Çelik türkiye - hırvatistan Ali Şansalan Ersin Tatar Konya İskoçya.

@odatv Adnan OKTAR davası tam bir kumpas davası.Delil yok sadecee yalan beyan var VE BİNLERCE YIL CEZA VAR.

@odatv Adnan Oktar davasında yaşanan hukuksuzlukları mutlaka okuyun;.

@Esmeral42507697 Adnan Oktar davası bir kumpas davasıdır. Cinsel iddialar Adlı tıp raporlarında çürütldü. Tek bir delil yok. Koyduğunuz video bir dans videosu. Hukuk delile bakar dans etmelerine değil..

@rozzeren Beşiri cezaevine Adnan Oktar ile kedicikler hakkında konuşurlar artık, 😂😂😂😂.

@t24comtr Ulan Adnan Oktar denen raporlu şizofren çıplakların karışandan programla yapıyordu Tüm proğram boyunca kendini övdürüyordu kibrin dibine dibine vuruyordu Ve şimdi diyorsun ki Adnan Oktar’ın diniyle benim inandığın din aynıydı.İnşallah yerin dibine girersiniz..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bozdağ
  • #BugünGünlerdenGALATASARAY
  • Bunuda
  • Camide
  • Camii
  • Camiye
  • Canan
  • #cevapistiyorum