Afganistan Twitter

Updated: July 17th, 2021 11:36 AM IST

Afganistan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

La última persona que conocí con polio fue mi tío Tito, ya fallecido. Último caso de polio en EEUU fue en 1979 (42 años) Solo 2 países aún tienen casos de polio (Pakistán y Afganistán) ¿Uds conocen menores de 40 con polio? No, ¿verdad? Las vacunas lo hicieron. Vacúnense ya.

Afganistan Fotoğraf

de la nada me acordé q tengo un libro q prácticamente habla sobre el trastorno de estrés post traumático en soldados q lucharon en Afganistán y GOD no puedo esperar a tener tiempo para releerlo

La muerte de Danish Siddiqui se produce en el contexto de un incremento de la violencia por parte de los talibanes

-Masak genelgesi ile suç gelirleri aklanmasından vaz geçildi. -Afganistan’dan enteresan bir göç başladı. -Rektör bir gece ansızın kovuldu, -F-35 işi tümden unutuldu. -S-400’lerin akibeti nedir bilen yok. -Yunanistan Ege ve Akdeniz de dilediğini yapmaya başladı. -Kıbrıs isyanda.

जैसा तालिबान मारकाट मैच रहा है उससे प्रभावित एक भी अफगानी शरणार्थी भारत को कबूल नहीं करना चाहिए। मांगने पर उन्हें अपनी आसमानी किताब में ही शरण खोजने की सलाह देनी चाहिए। आखिर 30 वर्ष में उन्होंने इस पर विचार क्यों नहीं किया कि दोष कहां है? #Afganistan

Sovyet işgalinden sonra Türkiye’ye göç eden bir Afganistan Türkü. Emin Mindan

Muere un fotoperiodista de Reuters durante enfrentamientos en Afganistán | #Internacionales |

El fotoperiodista se había trasladado a Kandahar para cubrir los enfrentamientos que se realizaban en la zona

“Afganistan gönül coğrafyamız” diyen birini görmeden gidip yatayım… sinirim bozulmasın. İyi geceler 🙋🏻‍♂️

@Osacoooo @Ayurtuit A ti te voy a llevar a Afganistán ahora que la Otan se está pirando de allí. Un blanquito valdrá lo suyo

@gauravcsawant I heard @dansiddiqui was killed by RSS Militant organization while he was taking images of them terrorizing young people of Afganistan because they want to ruin image of Islam as peaceful religion! Are my sources right or high on sarcasm?

xyz
Xyz

Taliban ke khilaf aur Islamic fundamentalist and Islamic radicals ke khilaf to awaz nikal nhi rhi abhi ha RSS ko jabardasti Taliban se compare krna hai to wo agar RSS Taliban ke equivalent hoti to ye India me hi kutte ki mot afganistan me #DanishSiddique

@rahulroushan Absolutely not sir. Probably Àn Indian variant Corona virus infection killed the brave Islamist reporter #DanishSiddique. #DanishSiddiqui, which travelled to Islamic Republic of Afganistan via smoke of Hindu funeral pyres in India. Upcoming logic!

Afganistan Fotoğraf,Afganistan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Mehmetçiğimiz, siz Amerika ile arayı bulacaksınız diye Taliban’ın önüne sürülecek kalkan değildir. Bu işe çok hevesliyseniz SADAT’ınızı, ÖSO’nuzu, silahlarla poz veren şovmen tosuncuklarınızı Afganistan’a bir gönderiverin.

Türkiye; Suriye, Libya ve Karabağ’dan sonra yeni operasyonu Afganistan’da mı yapacak? Güney Türkistan Devleti mi kurulacak?

ABD #Afganistan Özel Temsilcisi Zalmay Halilzad’la Afgan barış süreci ve bölgesel gelişmelere ilişkin görüş alışverişinde bulunduk. Exchanged views on the Afghan peace process and regional developments w/Special Representative @US4AfghanPeace .

Afganistan Fotoğraf,Afganistan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

evden mahallenin parkina gider gibi afganistan turkiye seyahati yapiyolar of

Afganistan nere Türkiye nere nasıl geldiniz o kadar yolu siz kim ne amaçla bu kadar yabancı genci ülkeye sokuyor?

Eski Bactria coğrafyasına bakacak olursak. Büyük çoğunluğu Afganistan kuzeyi bir kısım Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan sınırları arasında bir bölge.

@meral_aksener @kilicdarogluk Taliban Afganistan ı bombalıyormuş, afganlılar bu sebeple kevgire dönen sınırlarımızdan içeri alınıyor Bakıyoruz ki girenlerin yaşları 18 ile 35 Yanlarında ne kadın ne çocuk ne yaşlı insanlar var Bu bir tezgah belli Siz neden susuyorsunuz

@umitozdag Suriyede İşid Militanı Kalmadı, Afganistan da da Taliban Militanı kalmaz yakında.

Hükümet hazır ki Havalimanları satıp koruyamazken, Aklı Afganistan’daki Havalimanını korumaya alma derdinde!

@FzLRkN Afganistan’ı cehenneme çevirenler Rusya - ABD rekabeti ve onlarla işbirliği yapan çıkarcı savaş baronları ile cihat önderleridir.

1000 yıldır aşağı-yukarı Müslümanız, Anadolu’da kaç tane böyle kayıtlı vaka yaşanmış bir araştıralım. Bakalım Türkler böyle ceza uygulamış mı? Yoksa toplum refahı ve istikbali adına itidalli mi davranmış? Afganistan zaten tecavüz, pedofili vs olayların yaşandığı yer, otorite yok.

Пентагонът обеща да помогне на Афганистан с ремонта на вертолетите Ми-17

В Афганистан е ликвидиран лидер на талибаните

Afganistan bozması bir ülkede hak aramaya çalışırsan böyle olur. Dua et kafanı falan kestirmediler

Afgan mülteci dalgası büyüdü, AKP rejimi ‘görmezden’ geliyor HABER İNCELEME | İLKER DOĞAN  ABD’nin Afganistan’dan çekilme sürecini hızlandırması, Taliban’ın ülkede daha fazla alan kazanmasını sağladı. Taliban’dan korkan binlerce Afgan ise akın akın Türk…

Афганистан - проблема, которую невозможно решить - казахстанский спецкор

Yönetimin yüzde 80’ini Taliban’ın ele geçirdiği Afganistan’da insanlar topluluklar halinde ülkelerinden kaçı Böylesi bir barbarlığın Türkiye’de asla yaşanmamasını temenni ederim. Bunun için de biz, 78 kuşağı bu ülkede kırk yıl mücadele ettik. Sıra y ve z kuşağında…

La última persona que conocí con polio fue mi tío Tito, ya fallecido. Último caso de polio en EEUU fue en 1979 (42 años) Solo 2 países aún tienen casos de polio (Pakistán y Afganistán) ¿Uds conocen menores de 40 con polio? No, ¿verdad? Las vacunas lo hicieron. Vacúnense ya.

☚ Ateistlerin BilmediğiMucizeler Akıyor ☛
Turkey En Popüler Eğilimler