Turkey flag

🕓

#AfSözüTorbada Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

@abdulhamitgul günaydın bakanım #EşitKapsamlıCezaİndirimi #AfSözüTorbada

#AfSözüTorbada Twitter

#AfSözüTorbada Fotoğraf

#AfSözüTorbada - Twitter'da en iyi Tweetler

@MehmetFendogluu Günaydın sayın vekilim artık bugün meclisin konusu biz olalım. Onaylansin yasa daha nekadar bekleyeceğiz??? #AdliMahkumKapsamlıEşitYasa #AfSözüTorbada.

#AfSözüTorbada adalet mülkün temelidir dedik güvendik vardır devlet babanın bi güzelliği dedik niye bu zulum.

#AfSözüTorbada iyimi oldu insanlar psikoloji bozuldu feryatlarımızı. Tüm dünya duydu çıldırma noktasına gelmiş milyonlar var karşınızda.

Bana ne yazdan bahardan Bana ne borandan kardan Aşağıdan yukarıdan Yolun sonu görünüyor!! Ne güzel demiş şair bizde yolun sonuna geldik Allahın [email protected]_Erdogan Reisimiz sabır dediniz sabrettik ınsallah selamete erenlerden oluruz. #AfSözüTorbada n çıksın reisimiz. Saygılar.

Günaydın sayın @abdulhamitgul bakanım inşallah müjdeli haberler bekliyoruz bu hafta. #AdliMahkumKapsamlıEşitYasa #AfSözüTorbada.

@abdulhamitgul günaydın bakanım #EşitKapsamlıCezaİndirimi #AfSözüTorbada.

@abdulhamitgul günaydın bakanım #EşitKapsamlıCezaİndirimi #AfSözüTorbada Fotoğraf

@NumanKurtulmus @ulketv Ceza indirimi yasası onaylansın artık sesimizi duyun lütfen ceza indirimi istiyoruz #AfSözüTorbada.

#MüjdeSırasıEYTde Bu kadar kalabalık bir topluluğu dinlemeyen Bizi nasıl dinler eğer eyt geçerse af konusu raftan aşağı inmez çünkü sandık garantiye alınmış olur kazanan chp kaybeden @MHP_Bilgi olacak #AFSözüTorbada son şans.

Turkey En Popüler Eğilimler