Turkey flag

🕓

Ahmet Çakar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Ahmet Çakar: Cüneyt Çakır VARını yoğunu ortaya koyup Galatasaray’ı katlediyor!

Ahmet Çakar Twitter

Ahmet Çakar Fotoğraf

Ahmet Çakar - Twitter'da en iyi Tweetler

@ertemsener GÖKMEN ÖZDENAK : ....... AHMET CAKAR : BI DAKKA GÖKMEN ÖZDENAK : ....... SINAN ENGIN : BI DAKKA GÖKMEN ABI GÖKMEN ÖZDENAK : ...... ABDÜLKERIM DURMAZ : GÖKMEN ABI BI DAKKA GÖKMEN ÖZDENAK : ....... SIVACI ERTEM: PROGRAM BITTI.

@vefabuyuk10 @MagnificentFB Ahmet Çakar bağlandı umarın pozisyonu goldü dedi gitti djdjgkjl.

Trending In Turkey: #yokartık #ToplumAffaEvetDiyor #HesapVakti #KılıçdaroğluNeSöyledi #bizimhikaye Deniz Türüç #ÇevreŞehircilikBülten TaşeronaKadro YoksaOydaYok

Holiganizmi korukleyen basta erman toroglu ahmet cakar gibi tipleri #MehmetTutulkan mekanin ncennet rahmet ınlarına sabir.

yorumlara bakı çakar atılan golün nizami olduğ toroğlu faul çulçu temiz bir ıca ın ilk golü nin kırmızı kartlık hareketi çoban gol nizami gol penaltı bana göre doğ sizin.

Şimdi bu Galatasaray a sempatik davranan erman toroğlu da eskiden gs düşmanıydı baktı gs ahmet çakar a çaktı erman da gs a yakın duruyor yemeyelim bu numaraları gs ın dostu sadece soğuk havada takımı destekleyen taraftarıdır [email protected] @GalatasaraySK.

@CRizesporAS Ahmet Çakar alıntılamak ne? Taraftar sayfası mısınız? Şu sayfayı adam gibi yönetin artık. Rezil ettiniz sayfayı ve kulübü..

Ahmet Çakar: Rizespor’un attığı (sayılmayan) 2. gol, buz gibi gol..

Erman Toroğlu Ahmet Çakar LAR TV LERDE YORUMCU OLDUĞU SÜRECE TÜRK FUTBOLUNDAN HİÇ BİR BOK OLMAZ,YAZIK GÜNAH!!!!TRİLYONER OLDULAR BU ÜLKEDE MİLLETİ BİRBİRİNE SOKA SOKA ŞOVMEN BUNLAR BE AYIPTIR.

Erman Toroğlu Ahmet Çakar LAR TV LERDE YORUMCU OLDUĞU SÜRECE TÜRK FUTBOLUNDAN HİÇ BİR BOK OLMAZ,YAZIK GÜNAH!!!!TRİLYONER OLDULAR BU ÜLKEDE MİLLETİ BİRBİRİNE SOKA SOKA ŞOVMEN BUNLAR BE AYIPTIR Fotoğraf

EYY DANSÖZ AHMET ÇAKAR LİNESİN POZİZYONA NİYE BİRŞEY DEMEDİN PENALTI DEĞİLMİYDİ ÇAKALLL.

@ahmetcakar1 Ulan pravakatör ahmet çakar gözün körmü gözüne yada müsait bir yerlerine trenmi girdi rizeli futbolcu kaleci muslerayı engelliyor körmüsün.

Erman Toroğlu rizenin golünde faul var musleraya diyor ahmet çakar da net gol diyor napacaz erman senden daha iyi hakem olan ahmet çakar a inanacaz.

@ahmetcakar1 ceza sahası içinde kalecinin dokunlmazlığı vardır eyy ahmet çakar.

@asporcomtr Ahmet çakar penaltı değil diyo Viskici erman penaltı diyo milletle taşak geçiyolar 😂😂.

@asporcomtr AHMET ÇAKAR BÖYLE PENALTI OLMAZ DİYOR BİZ KİME İNANICAZ TABIKI KENDIMIZE. NET BIR SEKILDE PENALTI YOK RIZENIN NET GOLÜ VERILMEDI NOKTA.

Ahmet Çakar: Fransa da büyük olaylar yaşanırken, Galatasarayda da müthiş bir düşüş göze çarpıyor..

Ahmet Çakar: Fransa da büyük olaylar yaşanırken, Galatasarayda da müthiş bir düşüş göze çarpıyor. Fotoğraf

@GSsayfa Bu adam bildiğini çatır çatır söylüyor. GS,FB, BJK farketmiyor. Ahmet Çakar gibi rüzgar nereden eserse oraya değil. Aleyhimize de konuşsa ben bu adamı objektif buluyorum..

UEFA’dan Roberto Rosetti’nin tüm kararlar doğru açıklaması ve derbi performansı ile ilgili Cüneyt Çakır’ı tebrik etmesinden Sonra Ahmet Çakar 😂😂😂.

UEFA’dan Roberto Rosetti’nin tüm kararlar doğru açıklaması ve derbi performansı ile ilgili Cüneyt Çakır’ı tebrik etmesinden Sonra Ahmet Çakar 😂😂😂 Fotoğraf

💬 Ahmet Çakar: 'Cüneyt Çakır tartışılan her maçtan sonra uzaklardan ya da FIFA tarafından tebrik ediliyor. Onu tebrik eden Rosetti, federasyondan maaş almış, eğitimcilik yapmış bir adamdır. Aynı Roberto Rosetti Galatasaray-Konyaspor maçını seyretmemiş mi?'.

‘kadın istemezse tecavüze uğramaz’ diyen ahmet çakar kalp krizi geçirmiş.demek ki istemeseydi geçirmezdi, #GamzeyeSahipÇık.

Ahmet Çakar: 'Cüneyt Çakır tartışılan her maçtan sonra uzaklardan ya da FIFA tarafından tebrik ediliyor. Onu tebrik eden Rosetti, federasyondan maaş almış, eğitimcilik yapmış bir adamdır. Aynı Roberto Rosetti Galatasaray-Konyaspor maçını seyretmemiş mi?'.

Ahmet Çakar: 'Cüneyt Çakır tartışılan her maçtan sonra uzaklardan ya da FIFA tarafından tebrik ediliyor. Onu tebrik eden Rosetti, federasyondan maaş almış, eğitimcilik yapmış bir adamdır. Aynı Roberto Rosetti Galatasaray-Konyaspor maçını seyretmemiş mi?' Fotoğraf

Ahmet Çakar dev sıçıyor yine amk normal sakin sakin düzgün konuşsa da mesleğine saygıdan yine aynı programlarda çalışır aynı sürede bu hale niye düşerler anlamıyorum.

Şu an Beyaz Tv’de 3 yorumcu şu pozisyonda Necip’in Onyekuru’ya müdahale etmediğini söylüyorlar,Ahmet Çakar hariç. Ulan Allah var,Allah! Bu kadar adi şerefsizsiniz,bu kadar mı onursuzsunuz!! Yazıklar olsun!.

Ahmet Çakar: 'Özgür Çek tabii ki bu golü kasten atmadı. Tabii ki gönlünde Kasımpaşa’nın kazanması vardı. Futbolcular, ekmeğini yediği yerde taraf olduğunu belli etmemeli. Ya bu pozisyon 33. haftada olsaydı?'.

Ahmet Çakar: 'Özgür Çek tabii ki bu golü kasten atmadı. Tabii ki gönlünde Kasımpaşa’nın kazanması vardı. Futbolcular, ekmeğini yediği yerde taraf olduğunu belli etmemeli. Ya bu pozisyon 33. haftada olsaydı?' Fotoğraf

💥AHMET ÇAKAR : Ben 40 yıldır futbolun içindeyim hayatım boyunca kendi kalesine böyle bir gol atan futbolcu gö Allah insanın ayağını dolaştırır insanı#derinfutbolodası.

Ahmet Çakar: Cüneyt Çakır VARını yoğunu ortaya koyup Galatasaray’ı katlediyor!.