Ahmet Hakan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ahmet Hakan Twitter

SEVGİLİ TWEET ALEMİ… 18 MAYIS ÇARŞAMBA SAAT ’DE İNŞAALLAH AHMET HAKAN’IN TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINDA HAKAN BAYRAKÇI İLE BİRLİKDE OLACAĞIZ… PROGRAMLA İLGİLİ KISA BİR ÖZET YAPTIM⤵️ BENİ SEVEN DOSTLARIMDAN YOĞUN DUYURU RİCA EDİYORUM… ÇARŞAMBA GECESİ BULUŞMAK ÜMİDİYLE..

HAZIRMISIN MANSUR PATLAMAYA⤵️ AHMET HAKAN’IN PROGRAMINDA SENLE İLGİLİ NELER ANLATACAĞIM NELER. İNŞAALLAH ÇARŞAMBA SAAT ’DA (bu gece) CNN’DE BULUŞALIM….

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by İbrahim Melih Gökçek,İbrahim Melih Gökçek on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

İNŞAALLAH ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT ’DE AHMET HAKAN’IN PROGRAMINDA… HEPSİ BELGELİ… SEN DE PROGRAMA SIKIYORSA KATILSANA MANSUR….

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by İbrahim Melih Gökçek,İbrahim Melih Gökçek on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

İNŞAALLAH BU AKŞAM ’DA CNN TÜRK’DE AHMET HAKAN VE HAKAN BAYRAKÇI İLE PROGRAMIMIZ VAR. İNŞAALLAH HERŞEYİ 3,5 SAAT TARTIŞACAĞIZ. HERKESİ EKRAN BAŞINA BEKLiYORUZ. LÜTFEN DOSTLARA DUYURUNUZ. MANSUR BALONUNU İNŞALLAH BU AKŞAM PATLATACAĞIZ #mansuryavas.

Park yaparak doğaya düşmanlık yapıyorlar demiş yüce düşünür Ahmet Hakan Hürriyet teki yazısı Park bahane RANT ŞAHANE SEN İYİ BİLİRSİN BU İŞLERİN ARKASINI ÖNÜNÜ ....

Park yaparak doğaya düşmanlık yapı Ahmet Hakan yazdı @ahmethc.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by Hürriyet.com.tr,Hürriyet.com.tr on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

• Ahmet Hakan’dan Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesi’ne çevrilmesini eleştiren Canan Kaftancıoğlu’na: “Çok büyük bir alanı, ağaçlarla donatıp devasa bir parka dönüştü Nasıl oluyor da doğaya ve kente düşmanlık yapmak oluyor? Canan Hanım şunu bir açıklasa da öğrensek.”.

Abdulkadir Selvi, Cem Küçük, Fuat Uğur ve Ahmet Hakan’ı bir daha ki geziye unutmayın! Hande Fırat’ı zaten davet etmişsiniz, yanına Dilek Önder ve Okan Müderrisoğlu da çok yakışır @Mrt_Ongun.

Misakı milli sınırlarımızın içindeki kardeşlerimize Suriyeli, ıraklı diye düşmanlık yapan. İngilizin çizdiği haritaları devlet zanneden. Üç kıtadaki miraslarımızdan habersiz kertenkeleler. PKK nın, Demirtaşın ve Kavalanın yanında saf tutan sülükler+++ Ahmet Hakan, Melih Gökçek.

Ahmet Hakan: Sığınmacılar konusunda öyle bir iklim oluşturuldu ki, Allah korusun bir kıvılcım yetip de artacak bile, ne olur şu sonsuz provokasyon iklimini üzerimizden atalım.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by Sputnik Türkiye,Sputnik Türkiye on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf
T24
T24

Ahmet Hakan: Sığınmacılar konusunda öyle bir iklim oluşturuldu ki, Allah korusun bir kıvılcım yetip de artacak bile.

Yandaş Ahmet Hakan,sığınmacılar konusunda provokasyona sonsuz açık,tehlikeli bir ortam oluştuğunu savunurken,”Allah korusun, bir kıvılcım yetip artacak bilededi.  Ne yapsınlar sınırını koruyamayan bir hükümet var sonucta halk kendi menfaatini korumak zorunda! #MülteciİSTEMİYORUM.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by 🇹🇷MYWAY🇹🇷,🇹🇷MYWAY🇹🇷 on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

Kimse kendini boşuna yırtmasın! 2023 hedefinde yeni ve bağımsız Türkiye inşa edeceğiz. Atatürk Havaalanı Ahmet Hakan.

Bir siyasi partinin, bütün belediyelerinde mi yolsuzluk olur !? Pess artık… Kadıköy Yeşilköy Ahmet Hakan.

Len Ahmet Hakan, senin yorumculara bir sor bakalım bu konuda ne düşünüyorlar, sorabilirsen merakla yanıtlarını bekliyoruz!..:).

Ahmet Hakan: 🔴Çok büyük bir alanı, ağaçlarla donatıp devasa bir parka dönüştürmek nasıl oluyor da doğaya ve kente düşmanlık yapmak oluyor❓️ 🔴Bu olay, Canan Kaftancıoğlu’nun Atatürk konusunda bir duyarlılık, bir hassasiyet kazanmasına vesile olmuş.

Sanki tsk öz kardeşlerini vuruyor 💥Pkk vuruluyor ses chp den çıkıyor Hakan Şükür Kadıköy Belediyesi Ahmet Hakan Bahçeli Millet Bahçesi.

KıLıçdaroğLu, ÇocukLar Duymasın’daki SEYYAR TAYYAR gibi: “Her şeyi ben buLdum, sonra patLadı gitti” diyor. 😂 Bahçeli CHP domuz Canan kaftancıoğlu Atatürk Havalimanı Ahmet Hakan Erdoğan.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by oL mâhî,oL mâhî on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

İBB arıtıyormuş! Domuz #ZamGeldi Ahmet Hakan #YıkımOldunuz.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by Mühendis Bey,Mühendis Bey on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

Ahmet Hakan 2023 te iktidar değişince bir dağbaşı köyüne yerleşip Duman la haber yazılan bir gazetenin başyazarı olacakmış🤣 Tabii ki muhtar onu dövmezse🤣.

Ahmet Hakan ve Melih Gökçek ikilisi yayına çıkmış...RTÜK adamsan aşırı yalan içerir logosu koymuşsundur.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by Mahsun Başkurt,Mahsun Başkurt on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

@gokhanozoguz İn tabi, daha Ahmet Hakan, Abdülkadir Selvi, Mehmet Barlas, Hande Fırat falan binecek. Biz inelim de yer açılsın..

@educak @TOmerGuler Kesinlikle Sorun su ki, RTEnin ne dusunecegini bilen birini degil, iklimin değiştiğini anlayıp yavaş yavaş bu tarafa yanasan, herzaman dogru yerde pozisyon almasını bilen (Nagehan hakan 3) menfaatçi/soylemde bolucu/kalemini satan ilkesiz birini alması...

Ahmet Hakan: 🔸 Çok büyük bir alanı, ağaçlarla donatıp devasa bir parka dönüştürmek nasıl oluyor da doğaya ve kente düşmanlık yapmak oluyor? 🔸 Bu olay, Canan Kaftancıoğlu’nun Atatürk konusunda bir duyarlılık, bir hassasiyet kazanmasına vesile olmuş oldu..

Ahmet Hakan: 🔸Artık iyice şehrin içinde kalan, kent trafiğini fazlasıyla zorlayan, İstanbul’a yetmeyen bu havaalanına neden “Asla dokunulmayacak kutsal bir mekân” muamelesi yapılıyor?.

#TarafsızBölge Melih beye sorun Ankapark diyince aklına ne geliyor? Ha birde ahmet hakan neden bu adama başkan diyorsunuz?.

Ahmet Hakan yazdı: Sığınmacı konusu nasıl çözülmez @ahmethc.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by Hürriyet.com.tr,Hürriyet.com.tr on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf

• Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan: “Sığınmacılar konusunda öyle bir iklim oluşturuldu ki, Allah korusun bir kıvılcım yetip de artacak bile, ne olur şu sonsuz provokasyon iklimini üzerimizden atalım”.

@sputnik_TR Senin ben bu sığınmacı olayını çok masummuş gibi görerek yazılar yazan parmaklarını seveyim Ahmet Hakan..

🔥 Ahmet Hakan: Sığınmacılar konusunda öyle bir iklim oluşturuldu ki, Allah korusun bir kıvılcım yetip de artacak bile: Ne olur şu sonsuz provokasyon ortamını, iklimini, atmosferini üzerimizden atalım.

Ahmet Hakan Fotoğraf,Ahmet Hakan Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Ahmet Hakan Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Beknaz
  • #benzinuçtu
  • Blinken
  • #BuBayramSenin
  • #bunetelaş
  • Buse Naz Çakıroğlu