Ahmet Ağaoğlu Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ahmet Ağaoğlu Twitter

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, taraftarlarımız ile Fenerbahçeli taraftarlar arasında artan gerilim ve yaşanan şiddet olaylarına ilişkin açıklama yaparak futbol kamuoyuna sağduyu çağrısında bulundu. 🔗.

Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf,Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf by Trabzonspor,Trabzonspor on twitter tweets Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf
61saat
61saat

İki şampiyon başkan bir arada! Ahmet Ağaoğlu ve Sadri Ş.

Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf,Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf by 61saat,61saat on twitter tweets Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf

🗣 Ahmet Ağaoğlu: Haftalardır ısrarla kullanılan provokatif dili ve bu nefret dolu dilin kaçınılmaz bir sonucu olarak bugün karşılaştığımız şiddet olaylarını kınıyorum. Yaşanan olayların hukuken takipçisi olacak ve gereken her türlü adımı atacağız..

Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf,Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf by Bordo-Mavi Duvar,Bordo-Mavi Duvar on twitter tweets Ahmet Ağaoğlu Fotoğraf

Ahmet Ağaoğlu başkansa Ali Koç nedir? Tabiki vasıfsız bir 3 sınıf klüp yöneticisidir. Fenerbahçe yi yıllarca uyutan,oyalayan ayrıca her başarısızlığına kılıf uyduran; bunu da herkese yediren baba zengini yalı çocuğçe camiası adına üzülüyorum. 🥹#AliKocYargılansın.

Ahmet Ağaoğlu: Provokatif dili ve şiddet olaylarını kınıyorum #gazetesozcu @gazetesozcu FB otobüsüne kurşun sıkanları da kınıyor musun Ahmet Ağaoğlu ! Haydi cevap ver..

Ahmet Ağaoğlu senin gibi kolpa adam var siyaset arkasına sığınmış adam seni #AliKoçunYanındayız.

Ahmet Ağaoğlu: Karşılaştığımız şiddet olaylarını kınıyorum.

Ahmet ağaoğlu ve ahmet nur çebilerin gümüşdağların dilinde sakız olursun) kendi parasıyla ziyan etmesin kendini. Güçlü hoca figürünün en başından arkasına sığınıp transfer işlerini hocaya bırakacaktı..

@nexustransfer Sn Ts Başkanı Sen önce kendine bak ben neler yapıyorum Ortalığı nasıl karistıriyorum diye Haddini bil Ahmet Ağaoğlu Bu olayların bütün Müsebbibi Sizsiniz Aklınızı Başınıza Alın Yoksa 30 milyon 💛💙 FENERBAHÇE Taraftarı size Haddinizi.

@bbosports Ama ben Ahmet Ağaoğlu olarak saygı göstermeyebilir, saldirabilirim. İşime gelmedimi taraftarım sahaya rakı şişesi, tuğla da atabilir, kale arkası demirleri kirabilir. Hakemler hata yapabilir ama bize olursa hata değil kasıttır..

US
US

Kendi taraftarlarının hiçbir olaya karışmadığını iddia ederek adeta #TS taraftarlarını aklayarak sağduyu çağrısı yapmak. Akıl tutulması yaşıyor Ahmet Ağaoğlu #Trabzonspor.

Sahaya atlarken hiç mi utanmadin? Cevap versene ey Ahmet Ağaoğlu.

Son zamanlarda gördüğüm en güzel açıklama elinize ağzınıza sağlık. Haddini bil Ahmet Ağaoğlu.

@EnSuperLig Bu adamın görüşleri bir Trabzonsporlu olarak beni yansıtmıyor. Bu zihniyetten biz bir hayır görmedik. Ahmet AĞAOĞLU camiamız için vizyonu doğru olan bir liderdir. Benim için doğru lider de kendisidir. Beylik konuşmalar Trabzona bugüne kadar fayda sağlamamıştır..

@FFTVofficial Ne Ali Koç ne de Ahmet Ağaoğlu haftasonu maçları için Taraftarlarına sakin olun diye Uyarı yapmadı!!! Ali Koç dahil hepsi aynı yerden yönetiliyorlar!!! Kimse bana Hikaye anlatmasın!!!! Ali Koç bir Truva Atıdır!!!.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor ile Fenerbahçe taraftarları arasında yaşanan olaylara ilişkin açıklamada bulunarak sağduyu çağrısı yaptı..

Ahmet Ağaoglu istanbula kafa tutmak icin inadina maclarinızi istanbulda yapin pis bıyığınizin altindan kıs kıs gulün zeytinyagi gibi su yüzüne çikın,.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #bakırköy
  • #benzin
  • Benzine 70
  • #beylikdüzü
  • Beyni
  • #CemAdrian