Ahmet Türk Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ahmet Türk Twitter

Bu Ahmet Türk’ü cezaevinden çıkaran kişi Devlet Bahçeli. Açıklamalara biraz da bu açıdan bakıp fazla ciddiye almayın..

Diken
Diken

Ahmet Türk: Erdoğan’ın yenilgiyi sindirip demokratik biçimde makamını teslim edeceği konusunda ciddi kuşkularım var..

BU SEÇİMİN SONUCUNU TÜRK MİLLİYETÇİLERİ BELİRLEYECEK. Uygulamalı olarak anlatacağız ki Ahmet Türk dahil herkes anlayabilsin..

Ahmet Türk Fotoğraf,Ahmet Türk Fotoğraf by Millî Egemenlik Hareketi,Millî Egemenlik Hareketi on twitter tweets Ahmet Türk Fotoğraf

Aziz nesin hayat da olsaydı,dersim de olurdu. Torun’u Hilal nesin, Ahmet Türk’ün yazısının üstüne, neden Kürtler yavaş’a oy vermesin yazıyor. Kürtler onursuzmu nasıl bir hakaret yöntemidir. Kürtler barış sürecinde oy verdi. Unutmayın ki tayyibi kürtler.

VİDEO | Muhammed Zahit Gül ve Faik Bulut, Independent Türkçe için Ahmet Türk ile konuştu: 🗨️ HDP ve Kürtlerden uzak duran muhalefetin demokrasi projesi net değil 🗨️ Helalleşme yerine yüzleşme lazım.

Bütün taraflar Ahmet Türk röportajını istediği gibi kullanıyor. Biri gözdağı diğeri ise İktidara yarıyor yorumu yapıyor. Herkes her şeyin farkında ama..

Soğan bey diyeceksiniz! Ahmet Türk #ersankuneri Kılıçdaroğlu Tuvalette #alaçatı Kilosu 10.

Ahmet Türk Fotoğraf,Ahmet Türk Fotoğraf by Selin Savan,Selin Savan on twitter tweets Ahmet Türk Fotoğraf

Ahmet Türk, Mansur Yavaş hakkında, Aday olması halinde Kürtlerin ona oy vereceklerini sanmıyorum dedi..

Ahmet Türk Fotoğraf,Ahmet Türk Fotoğraf by Medyanın Elli Tonu,Medyanın Elli Tonu on twitter tweets Ahmet Türk Fotoğraf

Ne karşılığında dışarı çıkarıldığını anlatıyor bize Ahmet Türk!.

Aynı röportajda, Erdoğan’ın kaybetmesi halinde iktidarı bırakmama riskine de işaret etmiş. Bu risk, Ahmet Türk için daha katlanılabilir olmalı ki Kürtlerin oy tercihi hakkında spekülasyon yapıyor. Yavaş benim de en uzak olduğum aday ama kazanacaksa ve aday gösterilirse hiç +.

Mansur yavaş cumhurbaşkanı adaylığından elendi. Ahmet Türk olmaz demiş. Hani hdp ittifakta yoktu?.

METROPOLL Araştırma Başkanı Özer Sencar: “Yavaş korunaklı bir alanda sessiz bekliyor. İktidar ve medyası İmamoğlu ile uğraşıyor. Onu sahne dışına çekerlerse sıra Yavaş’a gelecek. Yavaş’ın sahne dışına çekilmesi çok kolay olur. İlk mesaj Ahmet Türk’ten geldi.”.

“Mansur aday olursa Kürtler oy vermez” “İmamoğlu aday olursa Türkler oy vermez” “Kılıçdaroğlu aday olursa Dindarlar oy vermez” Bu özelikleri taşıyan biri olarak benim oyum yine ADAM GİBİ ADAM Recep Tayyip Erdoğan’a❤️ Ahmet Türk.

Şu kürtler çok akıllı insanlar seni vermiş Ahmet Türk’ü almışlar,acayip kar’lı iş,#dolar alsaydılar bu kadar kazançlı olmazdılar..

kazandırmaktadır” Cem Ersever yazar kişiliği ile de ön plana çıkmıştır. Cem Ersever’in kitap yazma sebebi aslında bildiklerini Türk kamuoyu ile paylaşmaktı. Kitaplarını Ahmet Aydın takma adıyla yazmıştır. Böylece Ahmet Cem Erseverin takma adı da Ahmet Aydın olduğu bilinmektedir.

Ahmet Türk, Mansur Yavaş hakkında, Aday olması halinde Kürtlerin ona oy vereceklerini sanmıyorum dedi..

Ahmet Türk Fotoğraf,Ahmet Türk Fotoğraf by Fearless Media #YeniHesap,Fearless Media #YeniHesap on twitter tweets Ahmet Türk Fotoğraf

@vaziyetcomtr İnşaatlar da Sürünüyorum yıllardır Kürtler in çoğunluğu reis hayranı ama onlar da bıkmış Ahmet Türk ne bilir ben içlerinden en aşağı tabakadan yazıyorum Mansur Yavaş a vereceklerini söylüyorlar polemik kuru gürültüden bıkmışlar.

@gazetesozcu Zamanında Ahmet Türk ü içeriden çıkaran Devlet Bahçeli. Açılım süreci ile RTE. Şimdi de Kemal Kılıçdaroğlu. Hiçbir fark yok aranızda. Bize yeni bir düşünce yeni bir lider gerekli. #cumhuriyetveist.

Ahmet Türk bu açıklamayla kendini affedenlerin dilek ve temennilerini dile getirmiş.

Ahmet Türk şuna Kürtler demesekte teröristler olmadan desek daha açık olmaz mı 😀.

Y.A
Y.A

@K_AtayJK @umitozdag Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Türkiye ile Rusya arasında oynanan UEFA Uluslar maçı öncesinde tribünlerde Türk bayraklarının rüzgar sonucu yere düştüğünü belirtti. Bir toplumu en güçlü olduğu yerden kalleşçe vurmaya çalışmak yapılabilecek en aptalca hatadır dedi..

@ozersencar1 Ahmet Türk rahat olsun AKP,CHP,MHP,İYİP ve diğer parti seçmeni Mansur Yavaş’ı Cumhurbaşkanı yapacak! Rahatta kal Ahmet!.

Türk Gençliğinin Yolbaşçısı, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM Beyefendi’yi ziyaret ederek emir ve talimatlarını aldım. Sayın Genel Başkanımız Çankırılı hemşehrilerimize selam ve muhabbetlerini ilettiler. @ayyildirim1.

Ahmet Türk Fotoğraf,Ahmet Türk Fotoğraf by Mustafa Alperen ŞAHİN,Mustafa Alperen ŞAHİN on twitter tweets Ahmet Türk Fotoğraf

Türkmen ve Alevi isimleri üzerinden Türk-İslama entegre olanlara, Kürtlüklerinden geriye bir şey kalmadığı için kimsenin. karıştığı yüzden Alevilerin bir bütün olarak baskı altında oldukları doğru değil, Baskı altında olan, ‘Alevi’ kimliği bünyesindeki Yezdani/Raheq özdür..

@t24comtr Dalaksız Dönek ispiyoncu Ahlaksız Oğlu Ahlaksız Şimdide Ahmet Türk’ü hedef gösteriyor bu .ZÜRRİYETSİZ..

@ozersencar1 Ahmet Türk ün ve o cenahın yaklaşımı anlaşılamamış, seçimlerde Erdoğanın karşısına kim çıksa kitle halinde destekleyecekler, burada hamle başkan olması halinde kimden en fazla faydayı sağlarız derdi, yani İmamoğlu nun harcandığını görüyor, yarışta tutmata çalışıyorlar..

@cetinnridvan @NurayBLGL1 Evet, hem Türk geleneği balta ve kılıç ve boy damgası gibi meftayı tanıtıcı şekiller, hem de Hoca Ahmet Yesevi medreseleriyle islamiyet Anadoluya da geçiş yapmış olduğunu anlı.

Ahmet Türk: Kürtler olmadan Millet İttifakı kazanamaz.

Ahmet Türk Fotoğraf,Ahmet Türk Fotoğraf by Vandahaber,Vandahaber on twitter tweets Ahmet Türk Fotoğraf

Ebu leheb aday olsa ona oy veririz. Ahmet Türk işine baksın.

Ahmet Türk: Kürtler olmadan Millet İttifakı kazanamaz ?? Millet ittifakı olmadan Kürtlerde sizi gidi boykotçular unutmadık.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Abdülhamid
  • Abdülhamid Han
  • Abdülhamit
  • Aday
  • Ahmet Şık
  • Alevi