Aile Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Aile Twitter
Metin Uca
Metin Uca

İstanbul’da şiddetli yağmur sonrası Türk aile yapısını bozma ihtimali belirdi 😂.

Aile Fotoğraf,Aile Fotoğraf by Metin Uca,Metin Uca on twitter tweets Aile Fotoğraf

Balat Deniz Polisi karakolunda banka yetkilileri ile bir görüşme olmuş bilgisi geldi. Umarım doğrudur. Ve umarım ders yılı başında okul masrafları İle zorlanan polislerimizin aile bütçesine katkıda bulunur verilecek doğru dürüst bir promosyon..

#Ataköy buydurmakıyor eleyişin sayrııyortular aile planlamasıymıştım çözümsüzlükten.

MT
MT

@tunctataker Çift/aile çalıştığınızı gördüm. Seansta çiftlere söyleyemeyeceğiniz şeyleri burada söylemek nasıl mümkün oluyor?.

Mesela bu diziler aile yapımızı hiç bozmuyor bu sözde gelenekler ahlak abidesi resmen zaten.

@golgeadama karayolları taşeron işçileri 9 yıldır kadro bekliyor elinsaf o kadar aile gözü kulağı bakan @vedatbilgn de.

@lezcenesy İlacın çok pahalı değilse aile hekimine yazdırıp al direkt geciktirme.

cemil #izmir küçüksemek girintisiz çıkıntısız dekreşendo sulhçu elektrogitar glüten ekmeği petek satı saman #bornova alevi azmetme aile bahçesi.

Aile Fotoğraf,Aile Fotoğraf by Rajapandian Dhavasri #Advocate,Rajapandian Dhavasri #Advocate on twitter tweets Aile Fotoğraf

Aile bakanı mısınız ? LGBT tetikçisi mi ? Aile size emanet ise vay ülkemin haline #DeryaYanıkistifa.

@paraoduyorum Eski sevgilimin binasının yöneticisiyse günlük 3-4 aile besler güzel kazanç.

iş, aşk, aile, hepsi batık maalesef başka gemim kalmadı.. boğuluyorum tşk hayat.

@ankara_kusu Ne dedigini bildigini mi,farkinda oldugunu mu düşünüyorsunuz aile bakaninin. Liyakat yerine biat ararsaniz, birde bütün kararlar sizden cikarsa, ne konusmasi gerektigini bilmeyen insanlarin gaflarini düzeltmeye çabalarsiniz..

#DeryaYanıkistifa Evli eşli ve çocuklu olmayan bir aile bakan-ı… Kademci mor çatıcı… Bizim değerlerimizi temsil etmiyor….

Hande Fırat Saraçhane parkındaki Büyük Aile Buluşmasını nefret söylemi olarak nitelendiriyor. Derya Yanık Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak yuvarlak laflarla tasdikliyor. Haksızlık karşısında susmak iyi birşey değil. Derya Yanık istifa etmelidir!!!.

@onderseren Ulan pamuk gibi bir abimiz vardı zamanında adam ultra efendi nasıl anlatayım işte anlayın vardır etrafınızda muhakkak , adam bir gün ailesine bir sataşma darp olmuş adam darp edeni bıçak manyaği yapmış beyler ben o gün anladım aile herşeydir , ben katil olmam demeyin sabır öenmli.

@iismailkalay @MellaEliy Dayı sende de biraz aile düzeni bozuk sanki bence istifa etmesin.

Aile Fotoğraf,Aile Fotoğraf by Çizgi Kafa,Çizgi Kafa on twitter tweets Aile Fotoğraf

Gerçekten sıktını Yeter Davanın yükünü çeken,Şehit-Gazi veren,Ekonomik sıkıntılara rağmen geri adım atmayan biz. Biz ne yaptık sayın bakan. Aile kavramını ortadan kaldırmaya çalışanlara,çocuklarımızı lanetli bir kavme dönüştürmek isteyenlere demokratik tepki verdik..

@contextTRcrypto Haftasonu geliyor. Aile ile zaman geçirin, sevgi, şevkat temalı tweetlere hazırlanın..

Neler üzerinden siyaset yapıyorsunu. Aile kadın bilmem ne ayıptır size ayıp..

Meselenin kökü kadem. Bundan önceki aile bakanlarında aynıydı Aile bakanlığını kademden kurtarmadan Ne aile kalır ne bu sapkın escinsellik biter. Bunların amacı o zaten Insanları evlilikten tiksindirdiler. Kadını erkegi birbirine düşman ettiler. #DeryaYanıkistifa.

@sdolgun01 Sözleşmelinin eş durumu mazeret tayin hakkı yok bunu dile getiriyor musunuz mesela?Aynı bakanlıkta çalışan sözleşmeli eşler 1 yılda eş durumu tayin hakkını kullanırken farklı bakanlıkta sözleşmeli çalışan eşler 3 yıl ayrı yaşamaya mahkum ediliyor. Biz aile değil miyiz? @RTErdogan.

Bazen aklını kaçıracak gibi oluyor insan!Neyin dayatması bu!Ne halt yersen ye ama aile+çoçuk benim için ,müzik,okullar (anaokulları dahil),market zincirleri,mağazalar tüm avrupa bu dayatmanın iç senin gibi düşünmüyorum doğru bulmuyorum deme özgürlüğünüzde yok!.

NE ACI Müslüman bir ülkede Müslüman bir hükümetin Âile bakanı, Âileyi korumak için toplanmış müslüman âileleri tebrik edip yanında olacağına, Âileye kökten karşı olup ortadan kaldırmaya çalışan LGBT ye arka çıkıp, nefret söylemi kabul edilemez dedi İnanılır gibi değ.

#LGBT yi savunmak serbest eleştirmek yasak, sn bakan iyimisin??? Aile bakanı bunu nasıl söyler bu nasıl bakan..

@Avicenna_Razi Sizin aile bakanı lgbt yi savunmuş. Yok mu yorum. Maaş yatmaz mı diye korkuyorsun 🤣🤣🤣. Eliniz bi tarafına mı kaçtı?.

Derya Yanık bakanın söyledikleri çarpıtılıyor. Eşcinselliğe karşı durmuş aile ve toplum yapısını sonuna kadar savunan birinden bahsediyoruz. Söylenen şeyler tamamen karalama kampanyası #HelalDerya.

@sakinolgami @saxedeayse Niye biz orospu cocugu uyuz ki ıyı aile cocugu olun dıyon.

Sizde en ufak kardeş tartismasinda aile grubundan çıkıyor musunuz yoksa benim gibi normal misiniz.

Almanya’da yaşayan bir aile ulaştı carsamba günü Almanya’ya dönüyorlarmış bu canı da komşusu sokaga atmış Silivri’de herkesin evine gitmeye çalışıyormuş herkes itip kakıyormuş ! korumaya alacak KİMSE ÇIKAR mı? İletişim 0538 746 91 58 #satinalmasahiplen.

@HaberAslan Ulan arkadaş. ne oldu dün bu harika aile tablosu karşımızda dururken ne olduda. ne oldu nazarmı deydi ne oldu. inşallah şakadır diyorum.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AvukataKamudaYerAçın
  • Çikolataya
  • #ÖABT
  • #ÖSYMSessiz
  • çikolataya
  • #çokutandım
  • #öabt
  • B A T I R D I N I Z